תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אוקי ככה אני בנט ויזיון ועד השבוע לא היה לי בעיות לאגים במשך המון חודשים.
    בתחילת השבוע ניסיתי להכנס לסרבר BOULDERFIST שבו אני משחק ומאז ועד היום אני סובל מפינג 1000-10000 MS או במילים אחרות מה לעזאזעל?!
    שלחתי פרטיים לבליזראד דיברתי עם GM בשרת והם או שלא עונים או שלא מודעים לשום בעיה... הצקתי לנטויזיון ואמרו לי שהבדקו - עד שצעקתי ועכשיו הם עובדים על תעדוף השרת שלי מה שאומר שהוא יהיה בעדיפות גבוהה של תקשורת.
    יש שרת אחד שבו יש לי דמות AGRAGAM או איך שלא רושמים את זה, בשרת הזה יש לי פניג נורמלי 150-300 (יחסית נורמלי לישראל) אבל הוא היחיד. כל שאר השרתים כמעט כולל החדשים (סביר להניח שישנם אולי עוד כמה ישנים שפיעילים כראוי) לא מתפקדים מבחינת MS תמיד יש לי 700+ ובאר אדום!
    אני לא יודע אצל מי הבעיה ולמה אני לא מבין מי אשם ועל מי לצעוק ואין לי מושג אם אחרי התעדוף של BOULDERFIST שאר השרתים יפעלו כראוי או שרק BOULDERFIST ספציפית..
    מה לעשות? יש פה עצות? אני יודע שכולם סובלים מזה כמעט ושברבה ספקים הבעיה זהה.. אבל אני עובד עצות?
    אם אני אעבור ספק אני אמשיך לסבול מהבעיה הזאת כי אני רואה שמלא אנשים בברק וזהב גם סובלים.
    יש איזה ספק כולשהו שלא סובל בכלל בשום שרת?
    ע-ז-ר-ה

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    גם לי יש את זה אמרו לי לחכות כמה ימים|שבועות זה יסתדר...
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    עיר
    נס ציונה
    הוא אמר שיש לו סרבר טוב אבל יש עוד כמה דברים שצריך לבדוק לדוגמא הסרבר ישן או חדש?
    אני מתכוון אם יש בוא הרבה רמות שישים עם חפצים טוטחיים או לא אם AGRAGAM טוב אז אפשר להקים שם את הגילדה:confused1::confused1:

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    לא ממש. זה סרבר ישן ובפוקס הוא פועל לי חלק לפני יומיים הוא היה דפוק גם..

חוץ מזה הבחור שדיבר איתם ואמרו לו ימים\שבועות - מי אמר את זה?

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    גם לי יש את זה אמרו לי לחכות כמה ימים|שבועות זה יסתדר...
    מי אמר לך לחכות נטויזיון או בליזארד?
    ועל סמך מה אמרו לך לחכות מה עושים כדי לסדר את זה?

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    ברק013 ... הם אמרו לי שהם יודעים על הבעיה ושזה בגלל שידרוגים שבליזארד עושים לסרברים שלהם בשביל הTBC, שיחזיקו יותר אנשים וכו'.
    צריכים להיות סבלניים... אני אישית העברתי דמות 60 לסרבר לאגי, ועם זה ימשיך יותר מדי זמן אני פשוט יפתח דמות חדשה כשאני יקבל את הTBC שלי בעולם יש שעובד חלק...

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    אתם חייבים להבין את העומס שעומד על הסרברים,אם בד"כ שחקו 60 אחוז באופן קבוע על הסרבר אז עכשיו משחקים 100 אחזור,והסרבר לא מסוגל להחזיק את זה,אבל יש פעמים שזה הספק,או אפילו המחשב שלך,יכול להיות שיש לך ווירוס או משהו בסגנון שמעט את הקיבולת שלך או משהו בסגנון.
    קודם כל שאל שחקנים אחרים בשרת איך ה MS שלהם לראות שאתה לא היחיד

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    אני לא היחיד שסובל בסרבר הזה ובכלל... המון אנשים מישראל סובלים בדיוק כמוני מאותה בעיה מחורבנת...
    אני מקווה שיסדרו תעניינים...

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    לדעתי זה יסתדר מתישהוא בקרוב, עד אז אני אהנה מהבאטמוביל והבאטוסטוס החדשים שבליזארד סידרו לי

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    לדעתי זה יסתדר מתישהוא בקרוב, עד אז אני אהנה מהבאטמוביל והבאטוסטוס החדשים שבליזארד סידרו לי
    תחפש נום קטן ותלביש אותו באדום וירוק....תתן לו ליסוע לידך...
    נשבר הזין.

זה הכל בגלל העומס הראשוני של המשחק.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    למישהו פה עדיין יש לאג נוראי?
    ובאיזה סרבר וספקית?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    הלאג שלי עומד כרגע על ממוצע של 300, הספקית היא Smile.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נכתב במקור על ידי Brin
    הלאג שלי עומד כרגע על ממוצע של 300, הספקית היא Smile.
    גם לא משהו.. 300 זה יותר מדי אבל לפחות לא 1000
    מי זה SMILE זהב?
    -------

אנשים שסובלים מלאג בבקשה תגיבו שאני אדע שלא נותרתי לבד במערכה!

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אני בדרך כלל משחק עם 200-500 ואין בעיות... לא אכפת לי מה ה MS כל עוד אין לי לאגים... כמו שאמרו, זה בגלל העומס שיש על השרתים, בליזארד מטפלים בזה, חכו קצת. (איזה מזל שיש לי קטאונטר סטרייק)

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    היי גם אני סובל מאותן בעיות רק שאצלי הן הרבה יותר חמורות - zenedar הוא ממלכת הלאגים ואני מדבר ברצינות
    - עד עכשיו הדמות שלי רמה 61 נתקעה 4 פעמים ב-HFR בגלל לאג ולקח לה הרבה זמן להשתחרר :S

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נכתב במקור על ידי oridion
    היי גם אני סובל מאותן בעיות רק שאצלי הן הרבה יותר חמורות - zenedar הוא ממלכת הלאגים ואני מדבר ברצינות
    - עד עכשיו הדמות שלי רמה 61 נתקעה 4 פעמים ב-HFR בגלל לאג ולקח לה הרבה זמן להשתחרר :S
    איזה ספק אתה? ברק או נטויזיון?

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    ואחרי בדיקות מרובות - אין ספק שהבעיה היא אצל בליזארד. אבל כמו שאמרת, הם לא עונים. אני כבר הגעתי למצב של לייטנסי של 13000 (!!!!) והתנתקויות כל הזמן, אבל הם עדיין לא עונים או מגיבים - לא לי ולא לעוד הרבה אנשים מאירופה וישראל.
    אישית, אם הם לא יסדרו את זה בימים הקרובים, אני עושה להם chargeback, כלומר מבטל את החיוב של הכרטיס אשראי. זו ממש חוצפה ההתעלמות הזאת שלהם.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    הם עסוקים, אתה לא מבין? אלפי אנשים פונים אליהם בדיוק עם אותה בעיה כמוך, וגם להם הם לא עונים. מה יצא לך עם תבטל את האכוונט? תצא גבר? תפסיק לשחק? תעשה מה שבא לך אבל אני מחכה בסבלנות ומשחק בסרבר אחר בינתיים.

הרשמה