תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    DARKSTAR:
    "אבל בעית הפינגים לא רק בBF2 אלא בכל משחקי המולטי פלייר
    כך שאין לזה קשר"

דיברתי על הHITBOX עצמו. בכל משחק יש בעית פינגים, אבל באיזה משחק נורמאלי צריך לירות מאחורי שחקן בשביל לפגוע בו (כשהפינג הוא 30 פחות או יותר)?

גם אפשר לראות את הHITBOX שנשאר מאחורי השחקן בDUCK AND COVER ובסרטי פראגים אחרים, בהם הסרטון הישן שלי, אם מישהו זוכר.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    הסרט הראשון קרע אותי.. פשוט מדהים כמה המשחק נהרס מהפינג..
    וכל הקטע.. שעשיתי בסרט הראשון פריז בדיוק בקטע שהוא לוחץ TAB והוא משחק בפחות מפינג 90..
    זה שהוא ירה עליו משחק על 76 פינג נדמה לי.. לא יאומן..
    וזוכרים את הסרט שלך אסף... אני זוכר פראג של 3 ברצף.. ירית בטח בהרבה אויר כדי להוריד אותם

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    חחחחח... תמיד אמרתי שהHITBOX במשחק הזה שווה לתחת... לא רק בפינג גבוה.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    הסרט הראשון קרע אותי.. פשוט מדהים כמה המשחק נהרס מהפינג..
    וכל הקטע.. שעשיתי בסרט הראשון פריז בדיוק בקטע שהוא לוחץ TAB והוא משחק בפחות מפינג 90..
    זה שהוא ירה עליו משחק על 76 פינג נדמה לי.. לא יאומן..
    וזוכרים את הסרט שלך אסף... אני זוכר פראג של 3 ברצף.. ירית בטח בהרבה אויר כדי להוריד אותם
    הסרט הראשון מראה שצריך לירות במקום שהשחקן עבר בשביל לפגוע בו. זה בדיוק ההפך ממשחק עם פינג גבוה שבו צריך לירות לאיפה שהדמות הולכת.
    ובסרט שלי יש רק פראג אחד שמוכיח בבירור שהHITBOX מסריח. (אחד לפני האחרון)

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    לא ראיתי את שלך אסף..
    יש עירום?

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי RightInTheFace
    לא ראיתי את שלך אסף..
    יש עירום?
    אין עירום, אבל הכל צולם בשוט אחד (בלי מוות באמצע) -

תראה את ההריגה הלפני אחרונה.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    ה HITBOX תמיד יתעכב אחרי המודל עצמו גם בפינג נמוך, בגלל שהתכנות של המשחק הזה מחופף..
    בפינג גבוה כל העסק (מודל וHITBOX) מתעכב..

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    ה HITBOX תמיד יתעכב אחרי המודל עצמו גם בפינג נמוך, בגלל שהתכנות של המשחק הזה מחופף..
    בפינג גבוה כל העסק (מודל וHITBOX) מתעכב..
    נגיד במשחק מסוים שחקן זז ימינה. ככל שיעבור יותר זמן כך השחקן יהיה בצד היותר ימיני של המסך. הפינג שלך במשחק בעצם מתאר את הזמן שלוקח למידע מהשרת להגיע למחשב שלך, ככה שאם ברגע זה יש לך 100 פינג ואתה רואה את השחקן שזז ימינה בנקודה מסויימת במסך מבחינת השרת הוא נמצא יותר ימינה ואתה צריך לירות למקום המשוער שלו.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Mad-D1ck
    נגיד במשחק מסוים שחקן זז ימינה. ככל שיעבור יותר זמן כך השחקן יהיה בצד היותר ימיני של המסך. הפינג שלך במשחק בעצם מתאר את הזמן שלוקח למידע מהשרת להגיע למחשב שלך, ככה שאם ברגע זה יש לך 100 פינג ואתה רואה את השחקן שזז ימינה בנקודה מסויימת במסך מבחינת השרת הוא נמצא יותר ימינה ואתה צריך לירות למקום המשוער שלו.
    גילית את אמריקה :| בין אם זה פינג גבוה או לא, ההיטבוקס מתעכב זה כי התכנות של המשחק גרוע. פינג גבוה פשוט גורם למה שתיארת למעלה (שזה כולל התעכבות של ההיטבוקס ביחד עם המודל)

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    גילית את אמריקה :| בין אם זה פינג גבוה או לא, ההיטבוקס מתעכב זה כי התכנות של המשחק גרוע. פינג גבוה פשוט גורם למה שתיארת למעלה (שזה כולל התעכבות של ההיטבוקס ביחד עם המודל)
    תתפלא אבל יש כאלה שלא יודעים את זה... ופינג 100 בשבילהם זה אמריקה..
    אני עד לא מזמן הייתי משחק רק באירופה.. למעשה ב2142 עד היום...
    ואחרי הפינג 20 בישראלי.. אני לא מסוגל לתפקד שם...

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    אתה טועה. הפינג רק גורם לכך שאתה מקבל מידע קדום. ההיטבוקס נמצא איפה שהשרת קובע שהוא נמצא, וברוב המשחקים (CS, ET, UT ...) ההיטבוקס נמצא איפה שהשחקן עתיד להיות. אין שום עיכוב מעבר למידע שאתה מקבל.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    זאת הפעם הראשונה שאני יודע או שם לב לבעיה הזאת
    תמיד הרגשתי כלכך קשה להרוג בשרתים באירופה אבל לא ידעתי שזאת הבעיה
    תודה
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    http://www.youtube.com/watch?v=A6tph...related&search
    פה מראים איך "לתקן את זה" צריך לנסות אולי זה יעבוד

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    פיי איזה תחקיר עשיתם פה..

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי <CRi>NyCTo
    http://www.youtube.com/watch?v=A6tph...related&search
    פה מראים איך "לתקן את זה" צריך לנסות אולי זה יעבוד
    כן, ראיתי את הסרטון הזה וכבר ניסיתי להריץ את הפקודה ששם ועוד אחת אחרת, אבל אני מקבל כל הזמן "0" משמע הפקודות לא מתקבלות. אולי אני אשנה את המסמך שמגדיר את הDEFAULT.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Mad-D1ck
    אתה טועה. הפינג רק גורם לכך שאתה מקבל מידע קדום. ההיטבוקס נמצא איפה שהשרת קובע שהוא נמצא, וברוב המשחקים (CS, ET, UT ...) ההיטבוקס נמצא איפה שהשחקן עתיד להיות. אין שום עיכוב מעבר למידע שאתה מקבל.
    הפינג גורם לכך שאתה מקבל מידע מהשרת באיחור של מילי שניות שזה הפינג, בא נגיד 120 מילי שניות.. אז הכל מגיע באיחור, כל דבר שנשלח אליך מהשרת.
    ההיטבוקס בא במקשה אחת עם המודל שאתה יורה עליו, זה שההיטבוקס מגיע קצת אחרי השחקן לא נובע מהפינג, אלא מהתכנות הגרוע של המשחק. הפינג הגבוה מעכב את כל החבילה - היטבוקס ומודל ביחד. אז נגיד שאתה מתגבר על הפינג הגבוה ע"י זה שאתה מכוון לפני הכיוון שהשחקן הולך אליו, עדיין יש את העיכוב של ההיטבוקס אחרי המודל כי זה תכנות גרוע שקורה גם בפינג נמוך.
    נסכם בכך שהמשחק הזה סתם חרא. ב ET יש אחלה אנטי לאג, גם בפינג 150 אתה פוגע לאן שאתה מכוון, וזה אשכרה מוריד כוח לאויב, לא עובר דרכו..

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    EA טובים בלעשות כסף.לא בקידוד משחקי מחשב.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    יכול להיות שאני דוקר משהו פעממים בלי שהטמבל שם לב? ואחר כך הוא עוד מסתובב ויורה בי???
    :confused1:

אתה רואה, יש שני סוגי אנשים בעולם, ידידי. אילו עם אקדח טעון ואילו שחופרים. אתה חופר.
    - הטוב הרע והמכוער

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי [email protected]
    יכול להיות שאני דוקר משהו פעממים בלי שהטמבל שם לב? ואחר כך הוא עוד מסתובב ויורה בי???
    ברור
    כשאתה דוקר מישהו והוא לא מת, שים לב שיוצא
    כזה עשן ממנו כמו שפוצצת עליו שק מלא קמח. זה עוד אחד מהדפקטים..

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי [email protected]
    עוד בעיה במשחק המסריח הזה, יש אותה כבר כמה פאצ'ים... לא טורחים לסדר אותה כי אין אף נוב מסריח שבוכה על זה כמו שהם בוכים על דברים אחרים ..

הרשמה