תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    מאיפה נתחיל?

אתמול, יום חמישי ה - 18 לינואר, התארגנו כולנו יחד כדי לקיים טורניר קטן, משהו שהיה חסר לקהילה כבר זמן רב. לטורניר עצמו נרשמו 9 קבוצות כאשר בפועל גם אם נחשיב את הקבוצה התשיעית הגיעו בפועל רק 5. יצויין כי כל הקבוצות שהבריזו הינן מיקסים שהוקמו במיוחד לקאפ הזה.

בקשה לי לכל אלה שמקימים קבוצות ליום אחד, נכון הרבה מחוייבות אין לכם, אבל ברגע שאתם נרשמים ולא טורחים להגיע זה הורס לאחרים ואת כל הכיף של הטורניר. להבא תבדקו אם אתם יכולים להגיע.
    תופעה נוספת שנתקלתי בה היא הרשמות פיקטיביות כמעט, למה הכוונה? יש שחקנים שלא ידעו שרשמו אותם בכלל. לדבר כזה אני לא מוכן! דבר ראשון, זה עושה נזק לחבר'ה שלא ידעו מזה, שנית זה הורס לקבוצות שכן נרשמו ולשחקנים שחשבו להקים קבוצה ולא הקימו.

דבר נוסף, מכיון שאני רוצה להקל על כולם אני עושה לא מעט הנחות אבל בעתיד כל קבוצה שלא תדע את פרטי ההתחברות שלה למשחק ספציפי, אין לה מה להרשם. כל הפרטים שאתם צריכים לדעת מועברים דרך האתר לכן זה די חסר תועלת לשאול אותנו במירק פרטים. אנחנו רוצים להרגיל אותכם לעבוד דרך המערכת של האתר לימים מאוחרים יותר שנרים דברים יותר מסובכים מזה.

כן, היה גם טורניר...

שני משחקי הרבע גמר הראשונים נגמרו בטכני, המשחק השלישי היה משחק נחמד בין evo ו - team9 בסופו evo הראו עליונות ב - sd, אם כי team9 כמעט קבעו זמן תחילה.

המשחק הרביעי ברבע גמר הסתיים בטכני אף הוא לאחר שהבחור שרשם את הקבוצה שלו (BlackSpot) לא טרח להודיע לי שאין קבוצה (למרות שרבע שעה קודם לכן שאלתי את הבחור אם יש לו 6 ואמר לי שכן...).

משחקי חצי גמר היו כבר הרבה יותר מעניינים (b4):

יצויין המשחק של esr ו - evo בו esr לא הצליחו לנטרל הדינמיט של הקונטרולס למרות שהיו להם שני מהנדסים והיה חסר להם משהו כמו חצי שניה לנטרל, אכן רגע מרענן ומפתיע שכן evo קבעו זמן שיכלו לשמור עליו, אבל esr כמו esr יודעים לשחק הכי טוב שהם עם הגב לקיר ולקחו את המשחק הזה.

משחק החצי גמר השני היה די צמוד בסופו ניצחו SPRD את 1337 (מיקס משודרג ב - LION ו - plisken, אם שכחתי מישהו סליחה). למען האמת חשבתי ש - 1337 פיבוריטים למשחק הזה אבל גיא וחבורתו הוכיחו לי אחרת.

משחק הגמר היה בגולדראש שם esr היו פשוט בכל מקום, עבודת צוות כל כך טיפוסית של הקלאן הזה מול SPRD שהיו פשוט חסרי אונים מולם. הקלאנים רצו מפה שניה, נעתרתי לבקשתם ושיחקנו מפה ישנה אך אהובה, אואזיס, גם שם esr הראו עליונות אם כי היה ניכר שהקלאנים לא נתנו את כל מה שהם יכלו לאחר שרשמית esr ניצחו את זה כבר.

כמה הערות:

אני לא מוצא לנכון להעיר לשחקנים שעה על העובדה שהם ללא ניקים אמיתים או ובלי תגים, חבר'ה כבדו את האירוע ואת אלה שעומלים עליו במקום להתעלם ולשים אתם יודעים מה.

ספאם, זה דבר מצחיק, נחמד לעשות אבל לא שעה, אני לא צריך לשים לכם מיוט, למה להגיע למצב שכזה?

פאוסים, תגידו לי יש לכם שלפוחית רגיזה? כל שניה פאוס, וכל שניה הצבעות, מהטורניר הבא תשכחו משניהם, נעשה הגבלה ונאסור את נושא ההצבעות, זה פשוט לא עובד ככה. חצי מהפאוסים לא היו מוצדקים שכן רובם היו ל 5- שניות לכל היותר.

בלי קשר היה וטוב שהיה, ומכאן נוכל רק להשתפר, שמחתי לראות שחקנים כמו LION, PLISS, HUNTER, RENEGADE שהייתי בטוח שפרש סופית, בתקווה לראות כמה שיותר וותיקים שירימו את העסק של הקאפים וימשכו אחריהם את כל החדשים.

תודה מיוחדת לכל אלה שכן הטריחו עצמם והיו פה כדי שלקהילה, לנו יהיה משהו משלנו סוף סוף.

בתקווה לקאפים טובים ומוצלחים ורבים בעתיד.

רועי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    סיכום מעניין מאוד...
    בהחלט ניתן להשתפר לפי מה שאתה אומר שמלא הבריזו אבל בהחלט נשמע שהיה מעניין...
    יופי של יוזמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    אחלה סיכום :>
    מזל טוב לנו ומשחק יפה EVO
    BENNY ASA FRAG!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    באר-שבע
    אחלה סיכום להבא אני מציע לארגן משהוא יותר רציני מקאפ של יום אחד אלא ליגה אם 6 או8
    קבוצות(תלוי כמה יש) והרשמה בכסף נגיד 15 שקל הרשמה + פיקדון 10 שקל(לכל שחקן)
    ואז יהיה כסף לפרסים :smiling:
    כי איך ששמתי לב שום דבר בחינם בלי פרסים לא הולך פה חלק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי Ti3r!
    אחלה סיכום להבא אני מציע לארגן משהוא יותר רציני מקאפ של יום אחד אלא ליגה אם 6 או8
    קבוצות(תלוי כמה יש) והרשמה בכסף נגיד 15 שקל הרשמה + פיקדון 10 שקל(לכל שחקן)
    ואז יהיה כסף לפרסים :smiling:
    כי איך ששמתי לב שום דבר בחינם בלי פרסים לא הולך פה חלק.
    לכל דבר הזמן שלו, אתה חושב שטורניר שאתה הצעת יחזיק מעמד?

למשחק אחד ללא מחוייבות לא הצליחו להגיע אז לטורניר שלם כן?

ותאמין לי שגם כסף לא עושה יותר מדי רושם על אנשים פה, מנסיון, האדישות חוגגת ובכוונתינו לשנות זאת.

לא, אנחנו נעשה את זה שלב שלב, הרבה קאפים של יום אחד לא מחייבים ומשם נמשיך לדברים יותר מורכבים. ביום שאנשים יצליחו להביא רוסטר על בסיס קבוע למשחק אחד לפחות אז נדע שיש לנו עם מי לעבוד, עד אז הכל דיבורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    היה נחמד מאוד...
    כמה נקודות שיפור לפעם הבאה.
    1.תנסו לארגן 2 שרתים שאפשר יהיה לשחק בו זמנית ושל נחכה שעות למשחק הבא. לא חייבים תמיד לשחק עם איטיוי.
    2.משחק גמר תמיד 2 מפות.
    3.שדרן ! תביאו את בניייייייייי
    4.אל תכניסו מיקסים מסכנים כמו של BLACKSPOT שאני בטוח ב 100 אחוז שהוא לא מצא 6 וסתם נרשם.
    5.ותרימו אחד חדש ?

ד"א קיזר אתה לא משהו :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    נכתב במקור על ידי Arik
    היה נחמד מאוד...
    כמה נקודות שיפור לפעם הבאה.
    1.תנסו לארגן 2 שרתים שאפשר יהיה לשחק בו זמנית ושל נחכה שעות למשחק הבא. לא חייבים תמיד לשחק עם איטיוי.
    2.משחק גמר תמיד 2 מפות.
    3.שדרן ! תביאו את בניייייייייי
    4.אל תכניסו מיקסים מסכנים כמו של BLACKSPOT שאני בטוח ב 100 אחוז שהוא לא מצא 6 וסתם נרשם.
    5.ותרימו אחד חדש ?

ד"א קיזר אתה לא משהו :]
    גם אם היה לי 10 שרתים עדיין הייתי עושה את זה באותה צורה, אני רוצה מקסימום חשיפה לכל משחק. מדובר על 7 משחקים, מפה אחת בשלב זה לא יותר, לגבי הגמר אין לי בעיה.

בני יהיה שדרן

והמסכנים האלה שאתה מדבר עליהם (פחות זלזול בניסוח לא יזיק לך) היו היחידים שנרשמו, ביום שיהיה לי הרבה יותר משמונה קבוצות שיירשמו העדיפות תהיה לקבוצות.

אחד חדש יעלה, פשוט יש לחכות בסבלנות

לא מסכים, קייזר שיחק יפה אתמול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    היו אחלה משחקים ובהחלט היה פייט יפה בינינו לבין eSr ומשחק גמר מצויין.

אני מקווה שיהיו עוד טורנירים כאלה וישר כוח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    היה אחלה טורניר פעם הבאה כבר נבוא יותר מוכנים ונתאמן ונבוא עם לינאפ .
    איאסאר הכי טובים בארץ אין ספק ואריק השחקן הכי גרוע גם בזה אין ספק.

חבל שאין קבוצות בארץ שישחקו במקום המיקסים של BLACKSPOT .

בגדול מהחצי גמר היו משחקים טובים ונקווה שיהיו עוד טורנירים כאלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    קיצור היה סוס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    נכתב במקור על ידי superjew
    קיצור היה סוס
    אני אומר פיל ירוק עם שחורים כושים קטנים ואפורים נמרים נמלים בלאגנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    היה טורניר טוב יחסית
    במיוחד המשחק evo - esr נתנו פייט דיי טוב אבל בסוף הפסדנו כי לא היינו מאורגנים ~_~
    מקווה שבפעם הבאה:
    שיהיה 2 מפות בגמר
    שכל הקלאנים שירשמו ישחקו ולא יהיה 4 משחקים טכני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    עיר
    dunno
    אחלה ..
    היה גמר טוב..
    נחכה לעוד טורנירים
    כל הכבוד לESRAEL