תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    תגידו מה כדאי לי לקבל לכבוד הבר מצווה PSP או פלייסטיישן 3 (מתי שהוא יצא) מצד אחד PSP הוא זול יותר וגם נייד אבל לפלייסטיישן 3 יש יכולות יותר טובות אבל לא נייד כמו הPSP

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    באופן אישי אני לא ממליץ לך בכלל הPSP. אין לו הרבה משחקים טובים. אם אתה רוצה קונסולה ניידת, תלך על הDS.

בקשר לPS3, הוא ממש ממש יקר. אם אתה יכול להרשות לעצמך זו אחלה קונסולה שרק תשתבח עם השנים.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    באופן אישי אני לא ממליץ לך בכלל הPSP. אין לו הרבה משחקים טובים. אם אתה רוצה קונסולה ניידת, תלך על הDS.

בקשר לPS3, הוא ממש ממש יקר. אם אתה יכול להרשות לעצמך זו אחלה קונסולה שרק תשתבח עם השנים.
    אנחנו לא יודעים אם היא תשתבח עם השנים.

לדעתי הכי טוב DS.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אנחנו לא יודעים אם היא תשתבח עם השנים.
    נכתב במקור על ידי ADi

לדעתי הכי טוב DS.
    היא בטוח רק תשתבח עם השנים כי מהמצב שלה עכשיו אין לאיפה לדרדר...

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    לא יודע אני לא אוהב אותה כל כך, הDS מזכירה לי את הגיים בוי ואין לה גרפיקה יפה כמו לPSP וחוץ מיזה הPSP יכול לתפקד גם כנגן MP4 מכיוון שהוא יכול גם להציג סרטים ומוזיקה ואני חושב שהPSP גם תשתבח עם השנים...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז אם אתה יודע למה אתה שאול אותנו?

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי t-ger
    לא יודע אני לא אוהב אותה כל כך, הDS מזכירה לי את הגיים בוי ואין לה גרפיקה יפה כמו לPSP וחוץ מיזה הPSP יכול לתפקד גם כנגן MP4 מכיוון שהוא יכול גם להציג סרטים ומוזיקה ואני חושב שהPSP גם תשתבח עם השנים...
    ה-PSP בחוץ כבר שנתיים, לא? אם היא לא השתבחה עד עכשיו, היא כבר לא תשתבח. להיפך, איך שזה נראה, היא רק הולכת ומדרדרת.

אבל קנה PSP, בשביל סרטים בדרכים ומוזיקה היא סבבה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שגם בשביל זה היא לא משהו.
    הסוללה של הPSP נגמרת תוך שעה וקצת אם מריצים בה דיסק של סרט, רק אם תשים דברים על כרטיס פלאש זה באמת ישרוד (וכשאני אומר ישרוד אני מדבר על 3-4 שעות...).

אם אתה רוצה משהו שמריץ סרטים על מסך קטנטן ומנגן MP3, תקנה IPOD וידאו או כל נגן MP3 שמציע וידאו. זה יצא לך זול יותר, קטן וקומפקטי יותר, מנגן יותר שעות ויש לו יותר פונקציות ומקום לשמור שירים/סרטים.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    תודה רבה!!!! אבל החלטתי בסוף ללכת על פלייסטיישן 3:smiling:

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עזוב אותך כולם פה לא מבינים מהחיים שלהם..PSP שולט ואני מדבר בתור אחד שיש לו פספ וDS.
    אם אתה משחק בפספ במיהרות מעבד 333 אז יגמר לך הסוללה תוך 6 וחצי שעות אם אתה משחק על 222 יגמר לך תוך 8 -9 שעות ואם אתה משחק משחקים קטנים תבחר 111 ותוכל לשחק מעל 12 שעות.

דבר שני הDS מעפן אש הגרפיקה שלו מגעילה ולפספ יש גרפיקה ומשחקים של PS2 תעשה את הבחירה בעצמך.

אני אומר - PSP.

דבר שני אם יש לך כסף לפס3 לך עליו בגלל שאני שם לב שאתה מחפש גרפיקה וחומרה כמוני.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי eraneh10

דבר שני אם יש לך כסף לפס3 לך עליו בגלל שאני שם לב שאתה מחפש גרפיקה וחומרה כמוני.
    בהתחשב בעובדה שלPS3 מעבד גרפי חלש משל הX360, הייתי לוקח את ההמלצה שלך בערבון מוגבל.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    בהתחשב בעובדה שלPS3 מעבד גרפי חלש משל הX360, הייתי לוקח את ההמלצה שלך בערבון מוגבל.
    גם פחות זיכרון ואין לו שיידר אוניברסאלי כמו ב-360 שמנצל יותר טוב את ה-GPU לשיידרים.
    מבחינת שיידרים ה-360 אוכל את הPS3, אפילו אם ל-PS3 יש יותר כוח עיבוד (שגם אלוהים לא יצליח לרתום אותו, 7 ליבות, מי לעזאזל חשב על העיצוב הזה?).
    יש סיבה למה כל המשחקים שיש גם על הPS3 וגם ה-360 נראים יותר טוב על ה-360 בנתיים.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    תמיד אני אהבתי את הפלייסטיישן יותר בגלל שלפלייסטיישן יש את המבחר כימעט הכי גדול (למרות שבזמן האחרון מיקרוספט גונבת להם משחקים וזה ברור שפה בארץ הפלייסטיישן שולט (למרות שאני חושב שעכשיו זה ישתנה בגלל היציאה של הפלייסטיישן 3 והמחיר שלו) חוץ מזה הפלייסטיישן 3 חזק יותר מהאקס בוקס 360 אם מחשבים את כל העוצמה של היכולות שלו ביחד אבל אותי לא מעניינת החומרה מעניינים אותי המשחקים שבטוח יראו טוב עם החומרה הזו כי מה זה שווה שיש לקונסולה מסויימת חומרה מפוצצת אבל המשחקים שלה מסריחים.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי DrKeo

גם פחות זיכרון ואין לו שיידר אוניברסאלי כמו ב-360 שמנצל יותר טוב את ה-GPU לשיידרים.
    מבחינת שיידרים ה-360 אוכל את הPS3, אפילו אם ל-PS3 יש יותר כוח עיבוד (שגם אלוהים לא יצליח לרתום אותו, 7 ליבות, מי לעזאזל חשב על העיצוב הזה?).
    יש סיבה למה כל המשחקים שיש גם על הPS3 וגם ה-360 נראים יותר טוב על ה-360 בנתיים.
    איך אתה יודע שהמשחקים של הפלייסטיישן 3 ניראים יותר טוב על האקס בוקס 360 ???
    וחוץ מי זה הקונסולות האלה רק בהתחלה רוב המשחקים שיש על האקס בוקס והפלייסטיישן עדיין לא ניצלו את מלוא החומרה שלהם

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי t-ger
    נכתב במקור על ידי t-ger
    וחוץ מי זה הקונסולות האלה רק בהתחלה רוב המשחקים שיש על האקס בוקס והפלייסטיישן עדיין לא ניצלו את מלוא החומרה שלהם
    כי זה מה שאומרים בכל אתר קונסולות ברשת (ולי יש 360, לך יש PS3?).
    חוץ מזה צא מהסרט שה-PS3 חזקה יותר, זאת סתם פרופוגנדה של סוני. אפילו המפתחים עדין מתווכחים איזה קונסולה יותר חזקה מהשתיים שזה אומר שגם אם יש הבדל הוא אפסי.
    אין לPS3 שום דבר שנראה כמו GEARS OF WAR שיוצא השנה.
    רק FFXIII נראה טוב כמו GEARS אבל עדין לא ראינו תמונת GAMEPLAY אחת אפילו.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

כי זה מה שאומרים בכל אתר קונסולות ברשת (ולי יש 360, לך יש PS3?).
    חוץ מזה צא מהסרט שה-PS3 חזקה יותר, זאת סתם פרופוגנדה של סוני. אפילו המפתחים עדין מתווכחים איזה קונסולה יותר חזקה מהשתיים שזה אומר שגם אם יש הבדל הוא אפסי.
    אין לPS3 שום דבר שנראה כמו GEARS OF WAR שיוצא השנה.
    רק FFXIII נראה טוב כמו GEARS אבל עדין לא ראינו תמונת GAMEPLAY אחת אפילו.
    הפלייסטיישן 3 רק יצאה האקס בוקס 360 עברה אותה בהרבה בינתיים אז לא פלא שהמשחקים לפלייסטיישן 3 לא יפים כמו gow (למרות שניראה לי שמוטור סטורם בהחלט ניראה טוב) אז רק תחכה לפחות כמה חודשים ואז נוכל להשוות בינהם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי t-ger
    הפלייסטיישן 3 רק יצאה האקס בוקס 360 עברה אותה בהרבה בינתיים אז לא פלא שהמשחקים לפלייסטיישן 3 לא יפים כמו gow (למרות שניראה לי שמוטור סטורם בהחלט ניראה טוב) אז רק תחכה לפחות כמה חודשים ואז נוכל להשוות בינהם.
    לחכות כמה חודשים לאיזה משחק?
    MGS4, כמה שהוא נראה טוב, הוא עדין לא נראה כמו GEARS. גם לא מוטור סטורם, לא VF5, לא DMC4... חוץ מFFXIII שום משחק לא נראה ברמה של GEARS והוא לא בטוח יוצא השנה בכלל.
    לעומת זאת ל-360 יש את MASS EFFECT שבהחלט נראה ברמה של GEARS.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נדב, תתבגר כבר...
    תפסיק להלחם עם אנשים על דיוני סרק. שיחשבו מה שהם רוצים.
    אלה סתם דיונים שנמשכים עשרות עמודים.

אווו mass effect נראה יותר טוב מ-motorstorm, יאללה אורגיה המונית!!.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הוא אמר שרק צריך לחכות כמה חודשים למשחק יראה יותר טוב על הPS3, אני רק תקנתי אותו ואמרתי שאין כלום על הPS3 שנראה טוב יותר ב-2007.
    רק עם רונן זה נמשך עשרות עמודים. רוב הויכוחים מתמשכים 4-5 פוסטים מכל צד עד שמגיעים לפשרה מסויימת או הבנה שמדובר בטעם שונה של אנשים, עם רונן זה פשוט מדרדר לפסים אישיים וכינויי גנאי.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי t-ger
    כי יש משחקים שיצאו על שתי הקונסולות, ועשו השוואה בין התמונות אחת לאחת - וזה נראה טוב יותר על הX360.
    אם המצב ישתנה נגיד בעוד שנתיים, אפשר יהיה לטעון משהו אחר, אבל עכשיו זה לא רלוונטי.

הרשמה