תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    חבל...
    התחלתם טוב ונראה לי שטיפחתם ציפיות אבל פתאום כלום, ומה שמבאס זה
    שאתם אפילו לא מודיעים על זה שום דבר. אני יודע שאין לי מה להתבכיין כי
    זה תוכן חינמי והכל אבל יש הרגשה של זלזול בנו הגולשים.
    נו מילא

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    אני מניח שיהיו עוד, פשוט לוקח להם הרבה זמן להכין אותם. מעניין גם שבחלון של ה-VOD יש כבר את אותם 4-5 סרטונים מהאז שהאתר החדש נפתח... אפילו לא אחד חדש התווסף... :sad3:

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    חיפה
    אני בטוח שיעלו מגזינים נוספים מתישהו בעתיד הקרוב. פשוט לוקח להם זמן להפיק אותם ולעמוד על כל הניואנסים הקטנים שמפריעים לנו, הצופים.
    דרור חזן

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    יש בעיה עם הקוד של ה-VOD. ברגע שזה יטופל נוכל להריץ קדימה את מרכיב הוידאו של האתר.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אני חושב שהם קלטו כמה חובבניים היו המגזינים הקודמים, ועכשיו הם עובדים על משהו מקצועי (אני מקווה).

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    אני חושב שהם קלטו כמה חובבניים היו המגזינים הקודמים, ועכשיו הם עובדים על משהו מקצועי (אני מקווה).
    לך טרול.

הודעה קצרה

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    לך טרול.

הודעה קצרה
    תתחיל להרגע עם המילה הזאת.
    אתה הוא הטרול.

והבנאדם צודק, המגזינים הקודמים היו חובבניים.

Poke, אתה באמת טיפש.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    טרול הוא אדם שנכנס לפורום רק כדי להעליב ולא להשאיר תגובות בונות. אם הוא לא אוהב את המגזין שלא יכנס לפורום שלו, ושלא יעליב את היוצרים שלו.

ואל תחשוב שבגלל אמרתי את זה עליך אני חושב שאתה ככה כל הזמן, התכוונתי שרק לפעמים אתה מתנהג ככה לאנשים אחרים, וכדאי לשים לב לזה. אם אתה חושב שאני טיפש זה בסדר, אתה לא ממש מזיז לי.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Poke
    טרול הוא אדם שנכנס לפורום רק כדי להעליב ולא להשאיר תגובות בונות. אם הוא לא אוהב את המגזין שלא יכנס לפורום שלו, ושלא יעליב את היוצרים שלו.

ואל תחשוב שבגלל אמרתי את זה עליך אני חושב שאתה ככה כל הזמן, התכוונתי שרק לפעמים אתה מתנהג ככה לאנשים אחרים, וכדאי לשים לב לזה. אם אתה חושב שאני טיפש זה בסדר, אתה לא ממש מזיז לי.
    לא מחפש להעליב אף אחד. זה שהמגזין היה חובבני זו עובדה, ולא משנה מה תגיד. אתה רוצה שאני אבוא ואגיד שהמגזין מושלם כשהוא לא? תלמד לקבל ביקורת, בונה או לא בונה, לא צריך לעשות מזה כזה עניין.

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    לא מחפש להעליב אף אחד. זה שהמגזין היה חובבני זו עובדה, ולא משנה מה תגיד. אתה רוצה שאני אבוא ואגיד שהמגזין מושלם כשהוא לא? תלמד לקבל ביקורת, בונה או לא בונה, לא צריך לעשות מזה כזה עניין.
    זה שאתה חושב שהמגזין היה חובבני זו לא עובדה, זו דעה, וזה באמת לא משנה מה תאמר, כי זה תמיד ישאר דעה. זה לא אני פה שבכלל צריך לקבל את הביקורת, כי אני לא קשור למגזין, אני רק אומר את הדעה שלי כתגובה לדעה שלך. "תלמד לקבל ביקורת, בונה או לא בונה".

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עריכה: על מנת הסר ספק, הקטע הבא הומצא כולו במוחו הקודח של שגיא. נא לא להתייחס ברצינות (המערכת).

עריכה 2: איכשהו, גוגל מצליח למצוא את הקטע הזה כתוצאה השניה בטיבה בחיפוש אחר "עונג הפקות", וזה כמובן פוגע בהם. מכיוון שמדובר בבדיחה שקצת הלכה רחוק מדי, כנראה שהגיע הזמן להסיר אותה מהאוויר. עם מוחו הקודח של שגיא הסליחה (המערכת).

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."

אנחנו תמיד בתהליכים של פיתוח והתפתחות. יהיו עוד מגזינים בעתיד, כמובן. כרגע יש פרוייקטים קצת יותר דחופים שדורשים מענה מידי, וכאשר אותם הפרוייקטים יעלו לאוויר, אתם תבינו מדוע השקענו בהם כלכך הרבה זמן ואהבה.

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    מצטער, יש לי יותר מדי זמן פנוי. :sad1: וזה בשילוב עם חיבה להנפצות גורר תוצאות קשות.

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    נכתב במקור על ידי Sagist
    מצטער, יש לי יותר מדי זמן פנוי. :sad1: וזה בשילוב עם חיבה להנפצות גורר תוצאות קשות.
    האמת שבקטע של המשקאות הקלים כבר הבנתי.... חחחחחח ^^
    בקרוב

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Sagist
    אתה חמאר אתה... :sad1:

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    הבטחתם והבטחתם אבל כלום. לא נורא, התרגלנו...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לא, אל תאמרו נואש.
    אנחנו לא מוותרים כל כך מהר על החלום לעשות וידאו כמו שצריך.
    יובל בירב,

הרשמה