תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    שלום!

יש לי שאלה לגבי התשלומים החודשיים -
    אני משרת בצבא בשריון, עד המלחמה הייתי משחק בשרתים פירטים.
    עכשיו אחרי הפסקה ארוכה הייתי רוצה לחזור ולשחק - הפעם באופן חוקי.( בעיקר כי תמיד היו מוחקים לי הדמויות... ).
    אני מבין שהתשלום החודשי הוא בערך 70 שקל - יש אפשרות תשלום אחרות? לחצי שנה? או משהו כזה?
    ושאלה לאלו שמשרתים בצבא - לדעתכם זה משתלם? אני עושה 11-3 וזה נראה לי כמו בזבוז כסף לשלם כל חודש למשהו שאני ישחק בו רק כמה שעות בודדות בחודש...

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    כן יש אפשרות לשלם לזמן ארוך ואז זה יורד בקצת המחיר... ולא, לעדתי לא שווה לך לשלם. תשחק במשחק חינמי עד שתסיים את השירות... חבל על הכסף שלך
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    תראה, אם אתה אוהב את המשחק אני לא רואה סיבה שלא תקנה אותו, במידה והוא מעביר לך את הזמן בפנאן. [=

אם אתה מודאג מהעובדה שהוא לא ישוחק, אתה תמיד מוזמן לאפשר לאנשים מסויימים *שיעול* אני *שיעול* לשחק בחשבון שלך. P=
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    יש אפשרות לשלם לטווח רחוק יותר אבל אתה עדיין משלם על הימים שאתה לא נמצא בבית
    (בדיוק כמוני :S)
    אני פשוט מצאתי חבר לסרבר שאני יכול לסמוך עליו,שרוצה לשחק את הדמות שלי,וככה יוא שהוא משלם לי על האקאונט,משחק בדמות שלי ומשיג חפצים חדשים,ואני יכול לשחק כשאני בבית

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    Hello, well first of all, I'm in the Armor Corps aswell (401) and I've been playing WoW (legit) since the closed beta, IMO if you love the game, u should pay for it, think of it like this : you like playing snooker? watch a movie? how much u pay for it? surely around 50-70 nis atleast for hanging around with ur friends one night a month, with the same night spent money, u could pay for an entire month of wow
    imo aslong as u enjoy it, its worth it.
    I play wow once every 2 weeks and I still enjoy it very much, our only problem in IL is that we play wow-europe and pay in euros, which is more expensive, our way out of it? pay extended gametimes, instead of 1 month after 1 month, pay for 6 months, then u will pay 11 euros instead of 13 per month
    it cuts down just a bit, but its worth it, especially if u intend playing it.
    I say go Legit, pay the price, 11-3 is great for wow for someone whos in the army in kravi, I'm going to medics course and going to be my platoon's medic then I get 11-3 which is good imo.
    Armor Corps rule btw.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    ישראלי, בפורום עברי, דבר עברית...
    יובל בירב,

הרשמה