תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    תגידו באמת אם אני קונה את המשחק אני צריך לשלם כל חודש כדי לשחק ברשת?
    כי אם כן זה נישמע לי מזה מפגר
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי dans192
    תגידו באמת אם אני קונה את המשחק אני צריך לשלם כל חודש כדי לשחק ברשת?
    כי אם כן זה נישמע לי מזה מפגר
    לdans192 שלום,

המשחק אכן כרוך בתשלום חודשי!
    אומנם המצב נשמע לך ממש מפגר, אך למעשה זו הצלחה עסקית עצומה מבחינתה של בליזארד, ואולי רווחית יותר גם לצרכנים מבחינה של כסף.

בממוצע גיימר מוציא בכל חודש לפחות כ200 ש"ח (מחיר משחק אחד) על קניית משחקי מחשב (אנחנו מדברים על הגיימר הלגטימי - כלומר מי שרוכש את המשחקים בצורה חוקית) , ומשאיר למשתמש רק זמן קצר של זמן משחק למעשה, רוב המשחקים אינם מצליחים להחזיק שחקנים רבים זמן רב כמו שWorld Of Warcraft מצליח (למעשה בליזארד די מצליחים בתחום החזקת השחקנים, כמו שהוכח במשחקים כמו דיאבלו וכמובן וורקראפט3, וכנראה שהם עלו על זה והתחילו לנצל), ובמחיר של כ70 ש"ח לחודש.

למקרה ואתה מעוניין בשלב זה ברכישה, הנה פירוט המחירים

המשחק הבסיסי (World Of Warcraft) עולה 99 ש"ח בחנות "פריק".
    התוסף (WoW: Burning Crusade) עולה כ220 ש"ח
    התשלום החודשי הוא כ15 דולרים אמריקאים שהם כ70 ש"ח.

Alpha.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    כדי לחדד את התגובה של Alpha, אני רוצה להוסיף שאתה מקבל תמורה מלאה לכסף שאתה משלם באופן חודשי. פעם בשבוע השרתים יורדים לגיבוי ושדרוג, וברוב הפעמים גם הוספת תוכן חדש.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    ואני רוצה גם להוסיף שהמשחק יעסיק אותך במשך חודשים בלי בעיה, ואתה תשמח לשלם (וגם תתמכר ולא תוכל להפסיק). חוץ מזה, בליזארד זקוקים להרבה (הרבה מאוד) כסף כדי להחזיק את שרתי המשחק. תשחק קצת ותבין איזה שרת חזק צריך בשביל זה.
    זה לא כל כך קשור אבל בואו נחשב... 8 מיליון שחקנים פעילים, * 15 דולר לשחקן = 120 מיליון דולר בחודש, שזה יוצא הרבה כסף, בלי להזכיר העברות שחקנים, קניות של משחק ועוד.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני לא מאמין שהתוספת עולה יותר מפי שתיים מהמשחק עצמו...
    אגב, אם אתה רוצה משחק טוב שלא גובה ממך תשלום חודשי - אתה תמיד יכול לנסות את Guild Wars המוצלח לא פחות (אבל מצליח פחות) במקום.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אגב, אם אתה רוצה משחק טוב שלא גובה ממך תשלום חודשי - אתה תמיד יכול לנסות את Guild Wars המוצלח לא פחות (אבל מצליח פחות) במקום.
    המשחק כבר בן שנתיים וחצי והמחיר ירד,
    חוץ מזה שהתוספת מביאה איתה תוכן עצום ונמצאת על כ4 דיסקים.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני שיחקתי במשחק guild wars אהבתי אותו אבל אחרי איזה 8 חודשים הפסקתי.

נכתב במקור על ידי dans192
    אני שיחקתי במשחק guild wars אהבתי אותו אבל אחרי איזה 8 חודשים הפסקתי.
    אני משחק ב-WoW כבר שנתיים, ואני לא רואה את עצמי עוצר בזמן הקרוב. זה משחק עם גראפיקה שלא נמאסת, עם תוכן מתווסף ומתעצם, ועם קהילת משחק בלתי מוגבלת.

המשחק שווה כל פרוטה!

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אתה יכול להוריד דמו של המשחק ולשחק בו בחינם במשך 10 ימים. תראה איך זה. אני מבטיח לך שאחרי ה-10 ימים האלה לא יהיה לך שום היסוס לקנות את המשחק וחבילת ההרחבה. (שכמעט מכפילה את התוכן)
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    אתה יכול להוריד דמו של המשחק ולשחק בו בחינם במשך 10 ימים. תראה איך זה. אני מבטיח לך שאחרי ה-10 ימים האלה לא יהיה לך שום היסוס לקנות את המשחק וחבילת ההרחבה. (שכמעט מכפילה את התוכן)
    איפו אפשר להוריד את הדמו?
    כי אני חיפסתי ולא מצאתי.

הרשמה