תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    פאו חזר בחיים מישיבת הצוות הגורלית לקהילה, עם לא מעט חדשות טובות.

נמנה אותם בכלליות:

1. יש שרת.
    2. השמים הם הגבול.

שרת:
    טוב, אז ככה. בשבוע הבא מגיעים השרתים החדשים של האתר. אנחנו מקבלים שרת חזק וענק. עוד צריך לעשות בדיקות והרצות ולראות עד כמה חזק, אבל אל תדאגו בקשר לזה. מה שקורה הוא שככל הנראה אנחנו מעלים שרת של NWN1, ביום ראשון כנראה, ובינתיים משהים את NWN2. למה?
    א. אין מה לשים על השרת.. אין עדיין תוכן מספק שיכול להחזיק שרת שלם. זו עובדה.
    ב. המשחק עדיין לא יציב מספיק במולטי, לפחות עד שתצא גרסא סופית של 1.04. אז חבל סתם לבזבז שרת ולקבל משהו מלא באגים ובעיות, ולהאשים את כל העולם שיש לאג כשזה בכלל המשחק.

סיכום: אנחנו מעלים את הלורה בתחילת שבוע הבא. ברגע שנצטרך, יהיה לנו שרת לNWN2.

השמים הם הגבול
    יש תקציבים, יש פרסים, יש הכל. כל מה שאנחנו צריכים לעשות, זה להיות פעילים.
    בבקשה, בואו נתחיל להיות פעילים. כרגע אנחנו במקום לא רע מבחינת פעילות, אפילו בתחרות מול קהילות ענקיות כמו WOW וCS. מקום ממש לא רע. אבל מה, אין מספיק אנשים פעילים. מה שקורה כרגע בפורום זה פאו בתוספת של כמה אנשים שלפעמים "עושים טובה" ומגיבים. אני יודע שזה פורום, וחלק מכם חושבים עכשיו לעצמם "מה הוא עושה עניין מפורום". אבל בקרוב זה לא יהיה רק פורום. בקרוב תוכלו לשחק בארינה ולזכות ב200, לדוגמא. ליצור דיונים ותוכן איכותי, ולקבל גרסת אספנים. להיות פעילים, ולקבל עכבר חדש. אלה רק דוגמאות, השמים הם הגבול.
    תוך חודש תעלה מערכת הזהב. הוצגו לפני פרטים שפשוט הדהימו אותי, ואתם תדעו הכל ברגע שזה ייצא. אבל אני יכול להגיד לכם - זה יהיה שווה.

ברגע שייכנס הזהב ויגיימס הזה, נוכל להתחיל לקנות דברים בתור קהילה - למשל מפגש בפיינטבול, שימומן על ידי האתר. השמים הם הגבול!

סיכום: כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להתחיל להיות פעילים. שכל אחד יעשה חשבון עם עצמו, ולא יסתכל על אחרים. יש לכם רעיון לדיון? פתחו. יש לכם רעיון לכתבה או מדריך? פנו אליי. בא לכם לספר משהו? אל תתביישו. רוצים לפתוח תחרות כלשהי עם פרסים? פנו אלי! הפורום פה בשבילכם. אתם לא יכולים לצפות ממני להמשיך לפתוח דיונים שיעניינו אתכם, שפאו כל הזמן יפעיל אתכם. זה הפורום שלנו, לא שלי.

סיכום מסוכם: בואו נהיה פעילים, ונרוויח מזה. לא עוד הבטחות, לא עוד שטויות. כאן זה סיפור אחר.

עוד דבר ששכחתי - מעכשיו אפשר להכנס לפורום ישירות דרך:
    nwn.vgames.co.il

תתחילו לפרסם את הפורום ולהביא שחקנים שאתם מכירים מהארץ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeey!
    Wooohoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!
    Server for Helloooooooooo-ra!
    Ooooh, what about server for nwn2? Guess I'll have to wait 20 mins!
    ------------------------------------------------------
    BTW, you teh_mehn, I'm naming my first char after you.............................Maybe.
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני רוצה לוודא שזה ברור.

כל מי שקרא ואכפת לו מהקהילה, שיגיב בדיון הזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    חדשות טובות. אחלה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    יש לי כמה רעיונות לדיונים כבר כמה ימים. אני אפתח אותם בקרוב.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    קראתי והנה אני מגיב X:
    אוב איב ת'רוקו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אוב איב ת'רוקו
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    אגדה D: יש כתובת מהירה לפורום והלורה... אני מרגיש כמו ילדה קטנה בחנות לאביזרי סקס D: D: D:
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Artigo
    אגדה D: יש כתובת מהירה לפורום והלורה... אני מרגיש כמו ילדה קטנה בחנות לאביזרי סקס D: D: D:
    לא חוקי?

קצרה
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    חכה קצת |:

מבוסס על סיפור אמיתי שיכול לקרות עוד חודש/חודשיים:
    " קהילת NWN נפגשת בפיינטבול, בלי לשלם שקל - הכל על ויגיימס. פאו מגיע ומחלק לכולם פוסטרים ענקיים של NWN (ראיתי היום 2 במשרדים, זה כל כך שולט) ואז מקבל עשרות כדורי צבע. מסתבר שמשום מה כולם ירו עליו דווקא...
    חוזרים הביתה, מחליפים חוויות עם אלה שלא היו, נזכרים בצחוקים, ואז נכנסים להלורה לאירוע ענק. יוצאים מהשרת, נכנסים בכתובת המקוצרת ישר אל הפורום, מחליפים חוויות מהאירוע. בינתיים הזהב הקהילתי עולה, ומחליטים בתור קהילה לקנות פרס לתחרות ביוגרפיות - חבילת אספנים של NWN2. מישהו זוכה, ובינתיים מצטבר עוד זהב. הקהילה הנדיבה מחליטה שאוספים קצת זהב מכל אחד, וקונים לפאו 512 RAM כי יש לו רק חצי ג'יגה וזה לא מספיק לו. נשאר להם כסף לקניית בני יהודה, ואז הולכים למשחק נגד בית"ר וחוטפים מכות מהשוטרים ואוהדי בית"ר, אז משלמים קצת זהב ויגיימס לדולאר שיבוא ויעיף את כולם מהעיניים. בכסף שנשאר קונים מסוק שלוקח כל אחד הביתה"

נסחפתי עם זה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    פאו חזר בחיים מישיבת הצוות הגורלית לקהילה, עם לא מעט חדשות טובות.

נמנה אותם בכלליות:

1. יש שרת.
    2. השמים הם הגבול.
    ברכות על השרת.
    יש התפתחות לפורום NWN עצמו?
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    ohhhh

big party poppr coming now

אוקיי

1.
    מפגש בפיינטבול ? give me a break ההוצאות של דבר כזה הם עצומות
    אלו הבטחות ריקות וחסרות כל ביסוס
    ועצם העובדה שאנחנו נצתרך להספים את כל הפורום הזה רק כדאי לקבל שרת ?

ומה יקרה מתי שקהילה כמו WoW ושאר יעקפו אותנו
    השרת ילך ? תסלחו לי זה לא תמיכה בקהילה , זה החזקת בתור בת ערובה .
    "מאמי אם לא תספים אנחנו ניקח לך את השרת "
    וכן . אין דבר למלאות את הפורום הזה בלי המון ספאם כי דיון על המשחק אינם יכולים להביאו אותנו למקום ראשון או שישי במדד הקהילות של vgames
    חשבתי שמדינויות של vgames היא לתמוך בקהילות
    אבל לא ידעתי שהיא תכלול את הלחץ להישאר תמיד בצמרת שמה השרת יעבר לפורום אחר

אין ספק שיש פה הרבה הבטחות
    חלקם לא נוגעות בשום חלק של מציאות
    וחלקם פשוט מגעילות ומעידות שvgames אינם מעוניינים בקהילה בעלות תוכן ואיכותיות
    אלא בכסף וכניסה של משתמשים וכסף מבאנרים
    וזה כל מה שאכפת להם ממנו

אז ביינתים בלתי בררה
    נבחר ברע במיעוטו
    ונישאר פה אבל היחס הזה מאוד לא מוצא חן בעיני
    ואני בספק כמה הוא ישא פירות

(ואם אחד ממכם מוחק את ההודעה הזאת בחייט ראבק הגזמתם )
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    ק. ליד עפולה
    מגניב :ם
    רק חבל שאין שרת לNWN2
    כנראה שנצטרך לחכות לפאצ' טוב שיגרום למשחק להיות "קצת יותר שחיק ופחות כבד"
    היום זה שוס לירות בדוס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    ק. ליד עפולה
    נכתב במקור על ידי -Deekin
    ohhhh

big party poppr coming now

אוקיי

1.
    מפגש בפיינטבול ? give me a break ההוצאות של דבר כזה הם עצומות
    אלו הבטחות ריקות וחסרות כל ביסוס
    ועצם העובדה שאנחנו נצתרך להספים את כל הפורום הזה רק כדאי לקבל שרת ?

וכן . אין דבר למלאות את הפורום הזה בלי המון ספאם כי דיון על המשחק אינם יכולים להביאו אותנו למקום ראשון או שישי במדד הקהילות של vgames

וזה כל מה שאכפת להם ממנו

אז ביינתים בלתי בררה
    נבחר ברע במיעוטו

(ואם אחד ממכם מוחק את ההודעה הזאת בחייט ראבק הגזמתם )
    בשביל להשיג דברים יש להתאמץ, אם אתה באמת רוצה משהו, אתה תעשה כל מה שאתה יכול/רוצה בשביל להשיג את זה, להגיש פה ושם, אם או בלי קשר על המשחק, רק בפורום, זה גם תורם לקהילה, וכמו שגם אמרו, הם ישקיעו בקהילה עצמה.
    היום זה שוס לירות בדוס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נו, לא היה צפוי? :smiling:

עכ"פ דיקין, אפשר להבין אותם. מי המטורף שיקצה שרת לפורום ריק? גם אם הפעילות בשרת גבוהה, זה יהיה מבחינתם כמו לתת שרת לקהילה שכלל לא קשורה לאתר, ודיי ברור למה זה נוגד את האינטרסים שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אמ.. אחלה מצויין
    עכשיו רק נשאר להשיג את הסידיקי מחבר שלי (יש לי את המשחק ממנו אבל את הסידיקי עדיין לא הביא לי)
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    נכתב במקור על ידי -Deekin
    ohhhh

וזה כל מה שאכפת להם ממנו

אז ביינתים בלתי בררה
    נבחר ברע במיעוטו
    Deekin,

תבין...מדובר פה בערוץ מסחרי שמתחרה באתרים אחרים, ומה לעשות, ככה הדברים מתנהלים.

באמת שאתה לא צריך להיסחף כל-כך.
    תקשיב, לא משנה מה יקרה ל- Vgames בעתיד, שרתי משחק לא יהיו חסרים לך...כזכור לך, יש לא מעט אנשים שמעמידים ברשות עצמם שרתי משחק NWN/NWN2 משלהם ללא תנאים.
    אני באמת חושב כמוך שהפורום הזה מתחיל לאבד את הטעם שלו בגלל כמויות לא מבוטלות של "תגובות ספאם" שבאו במטרה להיכנס לסטטיסטיקה "במערכה" נגד שאר הפורומים.
    מבחינתי, אני נרשמתי לפורום הזה במטרה להיות שותף בזמני הפנוי בדיונים שאני רואה לנכון להגיב לקרוא או לשתף אתכם במשהו חדש ולא בכדי לזכות בפרס(שזה דבר נחמד אבל לא הסיבה שהביאה אותי לכאן).
    מבחינתי האישית, הפורום הזה לא שונה מהפורום הקודם...זוהי אותה גברת בשינוי אדרת.
    אולי פה בניגוד לפורום הקודם, הדרישות מהמשתמשים קצת יותר תובעניות בגלל שמשום מה נותנים את התחושה שיש פה איזושהי תחרות עם ערוצי פורומים שונים.
    כל עוד הפורום הזה שוקק חיים, באמת שזה לא אמור להיות כך...כל עוד יש מכסה סבירה של משתמשים ודיונים בחודש שמקדמת את האתר עצמו, לא צריכה להתנהל תחרות של להיות או לחדול כנגד פורומים אחרים.
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תבינו.
    אף אחד לא מבקש מכם להגיב תגובות סתמיות רק בשביל לקבל משהו. גם לא מבקשים מכם להגיב תגובות עם טעם רק כדי לקבל משהו.

פשוט לא מגיבים.. למה יש לנו פורום אם לא נגיב על כלום? זה לא שאני מבקש מאנשים סתם לבוא להראות כאילו יש לנו פורום. יש פה אנשים שקוראים, אבל לא מגיבים. אז מה הקטע של פורום? למה שיתנו שרת לקהילה שלא קיימת?

אני סך הכל מבקש מכם להתחיל להיות פעילים, אני מבקש את זה כבר שנתיים בערך, לא משנה איפה אנחנו. מה הטעם בקהילה שיש בה 3 אנשים שמגיבים ומביאים חדשות, ועוד 3 אנשים שבונים שרת?
    מה קהילה בזה?

ואם אין קהילה, למה שיהיה שרת.

אף אחד לא בא ואמר לכם "תספימו או שניקח את השרת". קיבלנו שרת לא בגלל שעשינו הרבה או מעט תגובות החודש. קיבלנו שרת כי ראו שיש פה מספיק אנשים פעילים שאפשר לקרוא להם קהילה. האתר לא נותן שרתים (שעלו כל אחד 10 אלף שקל...) כי הוא רוצה להרוויח כסף מפרסומות. תאמינו לי שלא.. המטרה פה של כולם זה לקדם את קהילת הגיימינג בארץ, תאמינו או לא.

המטרה שלנו צריכה להיות דבר אחד בלבד - להנות מהמשחק. אבל אם אפשר בעזרת הפורום לקדם את המשחק וליצור קהילה, להביא אנשים, ובעצם לעשות כיף בפורום, למה לא? אף אחד לא חייב להיות פה, ועובדה שיש פה אנשים.

לא ביקשתי להיות פעילים כמוני, אפילו לא 1 חלקי 100 ממה שאני פעיל. אני פעיל בשביל הקהילה, לא כי אני מקבל כסף או משהו... וכל פעם אני מתאכזב מחדש, רואה שההשקעה שלי יורדת לטימיון. זו הסיבה שפרשתי לפני כמה חודשים ביחד עם ליאור.

חזרתי כי ראיתי שפה יש עתיד. ואחרי הישיבה היום אני רואה עתיד כל כך ורוד...

מה כבר ביקשתי? אתם קוראים דיון מעניין? תגיבו, תגידו מה אתם חושבים. זה קשה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    שכחתי עוד 2 עדכונים:

בקרוב יהיה שרת ונטרילו.
    בקרוב נצא מסטטוס תת פורום, כנראה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    Flame,

עצם העובדה שאתה משקיע הרבה מזמנך הפנוי על עידכונים ופתיחת דיונים שקשורים למשחק, זהו דבר שראוי להערכה...אני חושב שציינתי זאת פעם מתישהו.
    אבל תבין(כפי שאני רואה את זה), דיוני OFF TOPIC הם לב ליבה של הפורום הזה...רב ההודעות של המשתמשים נכתבו בדיונים אלו. לא שזה דבר רע או משהו, אני בהחלט חושב שטוב שיש דיונים כאלו, אבל לצערי יש הבדלים משמעותיים בין כמות ההודעות בדיונים העוסקים ב- NWN ל כמות ההודעות בדיוני OFF TOPIC של המשתמש הממוצע בפורום זה.
    בנוסף, כל עוד שאתה מצליח להבחין שיש כניסות לדיון שלך, אתה אמור להסיק שההודעה שלך לא ירדה לטימיון וכי התוכן הועבר לחלק מהאנשים (אם לא לרובם או לכולם)...היה מיותר שמלכתחילה עזבת משהו שאתה אישית נהנה לעשות בגלל שלא זכית לקבל תגובה מהמשתמשים.

הדבר שיכול "לקדם" את הפורום היא העובדה שהפורום הזה יהיה מאורגן ויראה יותר מסודר ונוח ברגע שיגדירו אותו כקטגוריה/פורום ולא כתת-פורום.
    .
    שתף ב-Google+

הרשמה