תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    שלום לכולם .

בשעה טובה אני סיימתי להביא לכם קונפיג רשמי המבוסס על הקונפיג של עידו המוכר בשם Megatechniques למשחקים שלכם שנערכים בתחומי VGames.co.il , לכן הקונפיג הזה מכיל 4 קבצים שלכל אחד יש את היתרון ואת העוצמה שהוא מציע לכל שחקן ללא שום מאמץ ושום בעיה שמתלווה איתו . בנוסף הקונפיג הזה מתפרש על פני 4 קבצים ששמם : config.cfg , fcm.cfg , public,cfg , addons.cfg .
    הקונפיג config.cfg מכיל את ההגדרות והמקשים שהם מבוססים מכמה בחינות והותאמו ברצינות ובאיכות הכי טובה שיש שמוצעת לכל שחקן ברמה מסויימת ללא שום פשרות על רמת השחקן . בהמשך רואים את ההגדרות שנותנות FPS חזק ויציב , מה שמאפשר לכם לירות ולתת הדשוטים במהירות מדהימה ללא פשרות וללא שום עיכוב או בעיה אחרת . ובהקשר להגדרות עצמם נוספו גם כפתורים לאדמין לשליטה קלה ובקרה מושלמת בשרת המשחקים וקניית נשקים מהירה ואמינה , ובשני הקבצים fcm.cfg , public.cfg ישנם פקודות שהותאמו למשחקי הליגה בשיטת הMR12 , ובשיטת הMR15 , והם חוקיים על פי הסטדרנטים הרגילים של חברת ESWC , CPL , CAL ואחרות , מה שמאפשר להריץ משחקים חוקיים ברשת משחקים כלשהי ללא שום התערבות או ללא שום דילוג מעניינים וזה ולהנות ממשחקי רשת באיכות הכי גבוהה שיש ובהנאה מושלמת הקרובה לאיכויות המקובלות במשחקי הליגה העולמיים והארציים . מעבר לזה אפשר גם לשחק PUBLIC באיכות ובנוחות הכי טובה התואמת למשחקי רשת אמיתיים ומהימנים וזה מתבסס על אמינות גבוהה והתאמה גבוהה וייחודית לכל מיני סוגים של מחשבים מסויימים ישנים חדשים בינונים חלשים חזקים . ובקובץ הרביעי addons.cfg יש מקבץ של כל מיני תוספות ייחודיות המוסיפות עוד שליטה טובה בידי השחקן ומאפשרת לו לשחק במצבים שונים כמו בSURF , בAIMING , ובכל מיני מצבים שונים תוך שמירה על הAIM שמצוי בקונפיג config.cfg ומיטובו כמה שיותר נקי ויציב יחסית . מכל הדברים האלה ניתן להסיק שהקונפיג הזה עבר מלא שינויים ומיטובים שגרמו לקונפיג להיות חזק ויציב ואפילו מהיר שיותאם למשחקי הרשת בזכות הגרפיקה הנקייה והבהירה שיכולה להתאים לתואמי NVIDIA , ולכל סוגי כרטיסי המסך הנפוצים בשוק תוך שמירה על איזון FPS מוחלט ודיוק מרבי בליטוש הפרטים הייחודים שיש במשחק .

הורדה : http://www.mytempdir.com/1173649

תנו דעות ותגובות על הקונפיג .

שלכם

עידו .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    דבר ראשון יפה ההשקעה.

עכשיו אני רצה להבין?
    שאתה רושם קונפיג רשמי \ official.. מכאן אפשר להבין ביגלל שאמרת 'רשמי' - אז בכל ליגה של VGAMES, חובת השחקנים להשתמש בקונפיג הזה?
    - אם זאת הכוונה, מצטער, זה ממש טפשי, כי זה לא קונפיג בסיסי, קונפיג של ליגות ששימוש בקונפיג הוא תנאי להשתתפות בליגה, חייב ליהיות קונפיג שהתוכן שלו הוא פקודות בסיסיות ביותר של רייטים וכל מיני אפשרויות של חיבור אינרנט וFPS, לא יותר מזה, לא כמו סקריפטים של קנייה או כל מני סקריפטים אחרים שאיזה אחד ישב בבית והחליט על המקשים של הקנייה והחליט בכך שכולם חייבים לקנות לפי המקשים האלה, בשביל שזה יהיה קונפיג של ליגות בסיסי, לא צריך שיהיה סקריפטים של קנייה, צריך שיהיה פקודות בסיסיות וחוקיות של רייטים, ואז המשתמש יכול להוסיף את הבינידים הפרטיים שלו..!

-אם זאת לא הכוונה, אז תצטרך לערוך את הכותרת ואת הקובץ שהעלת, כי זה לא קובץ רשמי של VGAMES.

על הקונפיג - אממ, תשמע, קונפיג נחמד, כמו כל קונפיג רגיל, יש שמה קונפיג לאדמינים, בינדים לקנייה ועוד כל מני תוספות... הצגת אותו כקונפיג עילאי, שאין מסוגו, זה לא ממש ככה, הקונפיג הזה לא ממש בולט, כמו כל קונפיג רגיל, אני לא חושב ששחקנים שמשחקים מעל שנה בערך ימהרו להחליף את הקונפיג הפרטי שלהם, זה יעזור מאוד לשחקנים חדשים..!

רק אני חייב לציין שיש לך כישרון כתיבה ממש יפה, עם כל המילים והתיאורים , זה ממש מושך למרות שהצגת אותו קצת שונה ממש שהוא באמת : )

תשמע, יש פה אנשים קצת ריגשים ויכול ליהיות שיגיבו שאני ילד מציק ולא יודע להגיב, אז אני כבר אומר מראש, כי כמו שאני רואה אתה לא סתם אחד שמפרסם את הקונפיג שלו, זה לא ביקורת שבאתי להעביר עליך, זה ביקורת, ביקרות בונה תקרא לזה אם נוח לך, על הקונפיג, אני מניח שזה מה שרצית לא? תגובות? אז זאת שלי.

נ.ב, תוריד את ה " // " מקובץ ה CONFIG בסוף של ה exec addons.cfg, לא נראה לי שהוא קורא את זה.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי matan1q2w
    דבר ראשון יפה ההשקעה.

עכשיו אני רצה להבין?
    שאתה רושם קונפיג רשמי \ official.. מכאן אפשר להבין ביגלל שאמרת 'רשמי' - אז בכל ליגה של VGAMES, חובת השחקנים להשתמש בקונפיג הזה?
    - אם זאת הכוונה, מצטער, זה ממש טפשי, כי זה לא קונפיג בסיסי, קונפיג של ליגות ששימוש בקונפיג הוא תנאי להשתתפות בליגה, חייב ליהיות קונפיג שהתוכן שלו הוא פקודות בסיסיות ביותר של רייטים וכל מיני אפשרויות של חיבור אינרנט וFPS, לא יותר מזה, לא כמו סקריפטים של קנייה או כל מני סקריפטים אחרים שאיזה אחד ישב בבית והחליט על המקשים של הקנייה והחליט בכך שכולם חייבים לקנות לפי המקשים האלה, בשביל שזה יהיה קונפיג של ליגות בסיסי, לא צריך שיהיה סקריפטים של קנייה, צריך שיהיה פקודות בסיסיות וחוקיות של רייטים, ואז המשתמש יכול להוסיף את הבינידים הפרטיים שלו..!

-אם זאת לא הכוונה, אז תצטרך לערוך את הכותרת ואת הקובץ שהעלת, כי זה לא קובץ רשמי של VGAMES.

על הקונפיג - אממ, תשמע, קונפיג נחמד, כמו כל קונפיג רגיל, יש שמה קונפיג לאדמינים, בינדים לקנייה ועוד כל מני תוספות... הצגת אותו כקונפיג עילאי, שאין מסוגו, זה לא ממש ככה, הקונפיג הזה לא ממש בולט, כמו כל קונפיג רגיל, אני לא חושב ששחקנים שמשחקים מעל שנה בערך ימהרו להחליף את הקונפיג הפרטי שלהם, זה יעזור מאוד לשחקנים חדשים..!

רק אני חייב לציין שיש לך כישרון כתיבה ממש יפה, עם כל המילים והתיאורים , זה ממש מושך למרות שהצגת אותו קצת שונה ממש שהוא באמת : )

תשמע, יש פה אנשים קצת ריגשים ויכול ליהיות שיגיבו שאני ילד מציק ולא יודע להגיב, אז אני כבר אומר מראש, כי כמו שאני רואה אתה לא סתם אחד שמפרסם את הקונפיג שלו, זה לא ביקורת שבאתי להעביר עליך, זה ביקורת, ביקרות בונה תקרא לזה אם נוח לך, על הקונפיג, אני מניח שזה מה שרצית לא? תגובות? אז זאת שלי.

נ.ב, תוריד את ה " // " מקובץ ה CONFIG בסוף של ה exec addons.cfg, לא נראה לי שהוא קורא את זה.
    תודה על התגובה שלך גבר :-) אני למדתי מלא דברים ממך ואני מסכים איתך עם כל מילה .

פשוט אתה גבר תותח !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    OMG עידו עבר מגיימר לפה
    לאאאא הסוף של וייגיימז הגיעעע :<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    תודה רבה עידו אני אבדוק את הקונפיג ..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    ירושלים
    תודה אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    omg omg omggg!!

זה עידווו...

splintar תן לו באן כל עוד אתה יכול..
    אחרת יגמר פה כמו גיימר
    בלולו במשטרה - אני הולך להלשין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    חח למה כולם רושמים שהסוף של ויגיממז הגיע ביגלל עידו?
    חחחחחח
    למההה??
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    רישמי לא קצת נסחפתה?

כל הכבוד בכל אופן יופי של תגובה מתן!
    aka yakir
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    חולה נפש.
    שמישהו יוציא אתה מהסרטים שהוא אוכל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נחמד אבל אני לא חושב שמישהו באמת ישתמש בזה...:sad3:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    טוב זה לא נחמד.. הבנאדם בא והביא לכם קונפיג בן זונה במיוחד לויגיימס ואתם אומרים להביא לו באן ושהוא יביא את הסוף של ויגיימס? לא מתאים.. [חוץ מזה שכולם יודעים שהאדיוט שיפיל את ויגיימס יהיה כמובן אני]
    אממ וחוץ מזה אחלה קונפיג! תודה אבל אני אשאר עם שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    נכתב במקור על ידי mcxslayer
    טוב זה לא נחמד.. הבנאדם בא והביא לכם קונפיג בן זונה במיוחד לויגיימס ואתם אומרים להביא לו באן ושהוא יביא את הסוף של ויגיימס? לא מתאים.. [חוץ מזה שכולם יודעים שהאדיוט שיפיל את ויגיימס יהיה כמובן אני]
    אממ וחוץ מזה אחלה קונפיג! תודה אבל אני אשאר עם שלי
    לול.. אבל למה הוא יפיל את וויגימס, מה הוא עשה עם גיימר סעמק אני לא מבין
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    עיר
    פתח-תקווה
    n1
    אבל יש לי קונפיג טוב אחי אבל טוב על ההשקעה!.............
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    תודה אחי !!
    הגראס ה!א *ר!ק !הק!קא*ן ה!א לבן
    ס*מן שאת ח*פה א!הד נרק!מן!
    לבן זה ח!לה אד!ם מזכ*ר דם
    ס*מן שאת הפ!על א!הד סדאם!
    השמש צה!בה !הל*ל!ת שח!ר*ם
    ס*מן שאת ב*ת"ר א!הד אלה*ם!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    הבן אדם דפק לי את המשתמש ואני חופר לו שיחזיר לי אותו והוא לא מחזיר אמוקקקקק
    אחלה השקעה בוא נגיד אבל הוא לא גברררר כי הוא דפקק לי את המשתמש !!! זה פבל !!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    חיפה
    אפשר פירוט של הקונפםינג מקשים וכל זה...?
    שתף ב-Google+

הרשמה