תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    הרבה זמן תהיתי על זה. בזמן המשחק הייתי זורק מקסימום שני משפטים, כשהייתי מת או זורק רימון, בד"כ. וזהו. גם אם הייתי זורק שוב רימון לא הייתי צועק "Grenade Out".
    אני מדבר, כמובן, על האיש במשחק - לא עלי. אני לא צועק "Grenade Out" בחדר...
    בכל מקרה, פתרתי את הבעיה! לטובת אלו שלא יודעים איך לפתור אותה הבאתי את המדריך הקצרצר הזה. אז מה עושים?
    בתיקיית המשחק (בד"כ C:\Program Files\Sierra\FEARCombat) נמצא קובץ בשם WMFADist.exe והוא בעצם מתקין את הקודקים הדרושים להפעלת הדיאלוגים. מפעילים אותו. הוא יתקין כמה קבצים ואז יודיע לכם שהוא סיים.
    עכשיו גם אתם סיימתם והדיאלוגים בין השחקנים יישמעו לכם ברורים כמו רעם ביום קיץ חם.
    אבל אם המחשב זורק לכם הודעת שגיאה, משהו בקשר לקובץ בשם l3codeca.acm כמו שקרה לי - צריך למחוק את אותו הקובץ מהתיקייה C:\WINDOWS\system32 ולהפעיל שוב את WMFADist. אם מופיעה הודעת שגיאה בקשר לקובץ אחר, אני מניח שתאלצו למחוק אותו, ולא את l3codeca. אני ממליץ להעביר את הקובץ לדסקטופ לפני שמוחקים אותו, רק למקרה שתצטרכו אותו שוב.
    התהליך הזה פותר גם את בעיית הדיאלוגים בסינגל. אני לא חושב שהמשחק יכול להיות מפחיד כ"כ אם צריך לדמיין איך נשמעים כל הדיאלוגים.
    והנה סקרינשוט להדגמת חווית המשחק אחרי התקנת הקודקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    נתקלתי בבעיה הזאת לפני חודש כמעט וחרשתי כדי למצוא פיתרון....לבסוף פתרתי אותה בעצמי בדיוק בדרך הזאת!!!
    ממש חווית המשחק נהיית יותר טובה!!!

תודה אחי על המדריך היעיל הזה....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    אילו הודעות אני אמור לשמוע אחרי שמחקתי ו\או שיניתי את הקבצים?
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    דברים קטנים בתוך המשחק. כשזורקים רימון אתה צועק דברים בסגנון "!Grenade out". כשאתה הורג אנשים שומעים צעקות כמו "!Enemy down", "I think he's dead" וכו'. עכשיו, הממתק האמיתי הוא כשאתה מגיע ל-Rampage... אתה צועק שטויות בסגנון "!DIE MOTHERF**KER".
    אני תמיד אוהב כשהשחקנים מתעצבנים וצועקים על מישהו שהם הרגו באותו רגע "!?You like that"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    דברים קטנים בתוך המשחק. כשזורקים רימון אתה צועק דברים בסגנון "!Grenade out". כשאתה הורג אנשים שומעים צעקות כמו "!Enemy down", "I think he's dead" וכו'. עכשיו, הממתק האמיתי הוא כשאתה מגיע ל-Rampage... אתה צועק שטויות בסגנון "!DIE MOTHERF**KER".
    אני תמיד אוהב כשהשחקנים מתעצבנים וצועקים על מישהו שהם הרגו באותו רגע "!?You like that"
    :confused1:huh ... i always had that in game

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כי אצלך, כמו להרבה אחרים, יש את הקודקים המתאימים. כנראה שלחלק מכרטיסי הקול יש אותם או משהו. אני באמת לא מבין בזה. העניין הוא שלחלק מהשחקנים אין את הקודקים וזה די פוגם בחוויה... ובנוסף לכל, לא כל האנשים מסתכלים ב-Readme. אז יוצא שהפתרון קצת מוחבא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    כי אצלך, כמו להרבה אחרים, יש את הקודקים המתאימים. כנראה שלחלק מכרטיסי הקול יש אותם או משהו. אני באמת לא מבין בזה. העניין הוא שלחלק מהשחקנים אין את הקודקים וזה די פוגם בחוויה... ובנוסף לכל, לא כל האנשים מסתכלים ב-Readme. אז יוצא שהפתרון קצת מוחבא.
    בימקום כל הסבטוחה הזאת
    אפשר להתקין קודק אוניבראסלי לאודיו
    הקישור
    סביר להניח שלכולם זה יעבוד
    אך לא מבטיח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    קודק אוניברסלי נשמע מאוד שימושי. הבעיה שהוא לא נמצא אצל כולם, ולא כולם יודעים מאיפה להשיג אותו... תודה על הלינק.
    שתף ב-Google+

הרשמה