תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  14.10.2006
  עיר
  חולון
  הודעות
  3,473
  GTA San Andreas

  העלילה:
  קארל ג'ונסון , לאחר גלות של חמש שנים בליברטי סיטי חוזר ללוס סאנטוס בשביל להשתתף בהלווית אימו שנרצחה . כשהוא מגיעה ללוס סאנטוס הוא מגלה ששורר אי סדר בשכונתו "גרוב סטריט" קארל נאלץ להישאר בגרוב סטריט לאחר איומים של שלושה שוטרים מושחתים .
  לאחר מאמצים להחזיר את השלטון למשפחה (מלחמת כנופיות) , קארל מגלה ששני אנשים מהכנופיה (ריידר וביג סמוק) בוגדים במשפחה לאחר ששוחדו ע"י שלושת השוטרים .
  לאחר קרב של סוויט וקארל עם המשטרה סוויט נפצע קשה והוא מועבר לבית החולים ולאחר מכן לבית הכלא , קארל חותם עם טנפני על חוזה שאם הוא יעבוד בשבילו , אחיו סוויט ישוחרר מהכלא . מכאן הוא מתחיל את חיו מחדש ומוצא לעצמו בני ברית חדשים (אמת וסיזר). איתם הוא פותח מוסך בעיר השניה "סאן פיירו".
  קארל מסתבך עם סוכן חשאי שמעביד אותו במדבר שבין "לאס ונטורס" (מקבילה ללאס וגאס)ל"סאן פיירו"(מקבילה לסאן פרנסיסקו).
  בסוף הוא מגיעה לעיר הזוהרת "לאס ונטורס" ושם הוא פותח עסקי קזינו ומחסל את יריביו .
  לאחר שמגלה שאחיו נקלע לצרות הוא חוזר לעיר מולדתו ושם הורג את החברים הבוגדים-ריידר וביג סמוק ובשוטרים המושחטים ומתחיל חיים חדשים הוא , אחיו סוויט, אחותו וגיסו .


  דמויות
  • שון "סוויט" גונסון
   אחיו הגדול של קארל , גרוב סטריט זה חייב והוא יעשה הכול למענה .
  • קנדל גונסון
   האחות הקטנה של קארל וסוויט , חברה של סיזר ומסתובבת בעיקר עם כנופית "וריוס לוס אזטקס" , שהיא כנופיתו של סיזר , לאחר שקארל מגלה שביג סמוק ורידר בגדו בכנופיה , הוא מורה להם לברוח לסאן פיירו . קנדל היא בעלת הבנה ויש לה כישורים להיות עורכת דין .
  • מלווין "ביג סמוק"
  • חבר בכנופיית גרוב סטריט , הוא זה שתמיד זורק את המשפטים הפסיכולוגים שמנסים לרמוז לקארל שאין ברירה , ביג סמוק חתם עם השוטר המושחט טימפני על חוזה שם הוא יתן להם מידע חסוי על כנופיות כמו "גרוב סטריט" הוא הוא יקבל את השליטה המלאה לאחר מכן על כנופיות , טימפני גם נותן לו ולרידר את הסייבר הירוקה , כדי שינסעו בגרוב סטריט ויעשו "דריב ביי" , אימו של קארל נפגעה מהדריב ביי הזה וברגע שקארל מגלה את זה הוא הורג את ביג סמוק .
  • לנס "רידר" ווילסון
   חבר בכנופיית גרוב סטריט , הוא תמיד לועג על הנהיגה של קארל ועל זה שהוא חזר לגרוב סטריט , הוא נהרג ע"י קארל בסאן פיירו לאחר שהעביר נשק לביג סמוק .
  • ג'פרי "או גי לוג "
   ראפר כושל שמנסה להראות לחבריו שהוא עבריין , קארל עוזר לו להוציא את תקליטו הראשון ואפילו לפתוח אולפן הקלטות , עובד בהמבורגר .
  • השוטר פרנק טימפטני
   שוטר מושחט המשתמש בכנופיות בלאס ונטורס כדי לעשות את עבודתו המלוכלכת , לאחר שרצח שוטר הוא מאיים שיפליל את קארל אם לא יעשה מה שהוא אומר , נהרג בתאונת דרכים שנגרמה ע"י קארל וסוויט .
  • קטלינה
   דמות מGTA3 , בסאן אנדראס היא מוצגת כשונאת גברים אך היא איכשהו מתאהבת בקארל , לאחר מכן היא מאשימה אותו על כך שהוא בוגד בה .
   השוטר אדי פולסקי
   שותפו של טמפני , הוא משתמש במעמדו כדי לאיים על אנשי כנופיות כמו קארל , הוא מנסה לאנוס את קנדל , ונרצח ע"י קארל במדבר של לאס ונטורס .
  • מאד דוג
   ראפר הכי טוב בסאן אנדראס עד שהחל להשתמש בסמים , לאחר מכן קארל עוזר לו להשתקם באחוזתו בלאס ונטורס , בתחילה קארל גנב למאד דוג את האלבומים אבל לאחר מכן החזיר לו אותם .

  זהו , מקווה שנהנתם , המאמר נכתב ע"י OrI^SeLlA .
  (המידע הובא מויקיפדיה )


  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  09.01.2007
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  103
  פשש איזה יפה
  תודה אורי תמשיך להביא דברים כאלה זה כיף לדעת עד עכשיו לא ידעתי כלום סתם שיחקתי חח


  שתף ב-Google+

הרשמה