תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 60
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    http://www.gamespot.com/wii/puzzle/w...opten;_title;2

אחלה משחק, רק חבל שאין לי ויי :un1::sad1:

תודה ל CarlJohnson על החתימה
    שתף ב-Google+

חה חה, יותר מזלדה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    לא הייתי דוחה על הסף שהם העלו את הציון למשחק אחרי התלונות והקטילות על הביקורת של זלדה.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Kazz
    לא הייתי דוחה על הסף שהם העלו את הציון למשחק אחרי התלונות והקטילות על הביקורת של זלדה.
    איך ידעתי שתגיד משהו כזה וזה כל כך לא קשור הווי פשוט מושלם למשחקי מסיבות כאלה וwario ware תמיד הייתה הtop של הסוג הזה וגיימספוט מאוד אוהבים את הסדרה הזאת מאז שהם סיקרו אותה על הgba רק מישהו שמסתכל רק על הציונים יחשוב כך כי הציון היותר גבוה לא אומר שהם

חושבים שwario יותר טוב מזלדה ובטח לא שהם עשו את זה כדי לרצות אותנו זה פשוט אומר
    שוואריו מתעלה על משחקי מסיבה פאזל אחרים כמו למשל ריימן וחוץ מזה כמובן שהם מתלהבים
    כי הם חושבים שהוא מנצל אחלה את השלט שלא כמו זלדה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם כבר מדברים על זלדה, משהו ראה את הסרטון של בחירת משחק השנה של IGN?
    יופי שלא שחטו שם את זלדה יותר חזק מאשר GAMESPOT. אמרו שם דברים כמו שהוא אפילו לא היה צריך להופיע ברשימה של המועמדים ושזה משחק משנת 97.
    נראה לי שאם עורך לא של WII היה כותב את הביקורת על המשחק הוא היה מקבל איזה 8.5.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    http://wii.ign.com/mail/

As you pointed out, though, what is far worse is the level of displayed arrogance and ignorance by some of the editors. If you watch the video, you will hear some of these people rip into Zelda as though it was a major disappointment and unworthy of even making the nominations list. The kicker is that these very same commentators clearly never played so much as 10 minutes of the game.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כן, קראתי את זה.
    זה נכון לגבי ג'ף, אבל בקשר לשאר האנשים?
    לא היה בן אדם אחד שבכלל חשב שזלדה מתקרב להיות מועמד ברשימה חוץ מאשר מאט ופייר שניידר, שני הפאן בואים של נינטנדו.
    " Clearly the editors chose a game that felt new, but the truth of the matter is that Okami's stylized presentation is its only pioneering attribute. It does not deliver a new gameplay experience."
    סליחה? אוקאמי לא מחדש אבל זלדה כן? זה סוג של בדיחה?
    דיבורי פאן בוי גמורים...

אני לא אומר כלום על זלדה, עדין לא שחקתי בו, רק אומר מה שכל העורכים של IGN בלי יוצא מן הכלל אמרו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ואם כבר כוונת אותי לQ&A אז: אמרתי לפני חודשים שהWII לא יכול לעשות NORMAL MAPPING או שיידרים ולכן הגרפיקה שלו תהיה פחות טובה מאשר של הXBOX המקורי, אני כבר לא זוכר מי התווכח איתי, אז:
    "you're asking whether Wii can do normal mapping and other advanced texture filtering, there is no way to say for sure just yet. The developer consensus - at least based on every software house I've spoken with - is no. Wii is more powerful than GameCube, yes, and in many ways it's more powerful than Xbox, too. But not everything about it is immediately superior to Microsoft's old hardware. Xbox had built-in shaders and Wii does not. To really be blunt, it is basically an overclocked GameCube with more RAM. If you don't want to hear that, I'm sorry, bit it's the truth."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    הוא לא אומר שזלדה מחדש, הוא אומר שזלדה יותר טוב בכל אופן וצורה מאוקאמי:
    Clearly the editors chose a game that felt new, but the truth of the matter is that Okami's stylized presentation is its only pioneering attribute. It does not deliver a new gameplay experience. Twilight Princess, by comparison, is deeper, more intuitive, better balanced, and ultimately much more entertaining by just about any measure.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הוא טוען שם שאוקמי הוא רק גרפיקה ועיצוב אומנותי. לא נראה לך קצת כמו שטות גמורה?
    הוא אומר שאין שם שום דבר חדש מבחינת גיימפלי אבל כל הקטע של לצייר והמכחול זה בהחלט חידוש לגיימפליי. לא רק שהעיצוב והגרפיקה מדהימים, הגיימפליי החדש באמת קשור אליהם והוא לא סתם ליופי.
    ואם דווקא חידושים מדהימים בגיימפליי הוא חפש אז למה לבחור את זלדה למשחק השנה? למה לא את COH? DEAD RISING? טראומה סנטר? אפילו ריימן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נראה כי אתה לא מבין מה הוא כותב. הוא טוען שאין מספיק חידושים באוקאמי, ולכן לזלדה מגיע יותר לזכות, כי הוא טוב ממנו בכל בחינה. שניהם באותה מידת חידוש, הוא טוען.

אני לא יודע, לא שיחקתי באוקאמי. אני מאוווווווווד מקווה שהוא יגיע ל-Wii כי זה נשמע לי מתאים לה כמו כפפה ליד. כן כן. אני הופתעתי מהבחירה של IGN, חבל שלעולם לא אשחק בכותר, לפחות כרגע (כלומר, עד שיוכרז איזשהו משהו ל-Wii).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    שחקת בו לPS2, הוא מגניב אבל בשלב מסויים נעשה קצת מאוס.
    אני באמת לא מבין למה לא הכריזו עליו לWII עדין, זה כאילו עצבו אותו מראש לWII ואז שחררו אותו לPS2 במקום. משהו פריקי לגמרי...
    בקשר למה שמאט אומר, הוא אומר שאוקאמי לא חדש כלום חוץ מאשר סגנון אומנותי. לדעתי זאת שטות גמורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    יכול להיות בגלל שקלובר סטודיוז נסגרו
    סתם השערה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי PTii
    יכול להיות בגלל שקלובר סטודיוז נסגרו
    נכתב במקור על ידי PTii
    סתם השערה...
    קאפקום נותנים לאולפן אחר לעשות פורט בעלות נמוכה.
    סך הכל לעשות פורט, לא בדיוק צריך אולפן יצירתית במיוחד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    "To really be blunt, it is basically an overclocked GameCube with more RAM. If you don't want to hear that, I'm sorry, bit it's the truth."
    XD איכשהו זה הדבר שהכי קפץ לי מול העיניים כשקראתי את הQNA שם. להגיד שהWII זה גיימקיוב מומהר עם תוספת זיכרון זה ממש להטיח את זה בפנים. אפילו אני מתבטא ביותר עדינות.

ובלי להעליב את הטקסי פרסים של IGN ושאר העיתונאים, אני מחכה כל שנה לתחרות האמיתית של הGDC. אוטוטו תועלה רשימת המועמדים לאתר:
    http://www.gamechoiceawards.com/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בהחלט מפתיע הציון של ווריו בגיימספוט. אני חושב שהכותרת גם מסבירה אותו יפה -

The Wii and WarioWare are a perfect match.

אני מסכים. תמיד אמרתי זאת. לכן לדעתי מריו פארטי, מבחינה פוטנציאלית, עשוי לקבל ביקורות דומות.

צפיתי בסרטונים של אוקאמי וגם אני התרשמתי ממנו לטובה. הייתי שמח מאוד לראות אותו עבור הווי.

וד"ר, לא כל מי שחושב אחרת ממך הוא פאנבוי של נינטנדו. מאט ביקר את נינטנדו לרעה על כמה מהחלטותיה, והנה הוא לא היסס לכנות את הווי "גיימקיוב עם תוספת זיכרון", אתה רואה מה שאתה רוצה לראות ומפרש איך שנוח לך. הוא פאנבוי כמו שאני פאנבוי...

My Xbox 360 broke, preventing me from ever playing Rainbow Six Vegas, which a lot of people loved and nominated. The difference between me and many of IGN's other editors, though, is that I had nothing negative to say about a game I never played.

לפאנבוי של נינטנדו יש 360, והאם זה לא קריטריון שלכם כדי לדעת מי פאנבוי ומי לא? לפחות זה היה הטיעון המרכזי כלפיי. לפי סוף הפסקה, הוא לא יותר פאנבוי משאר הכתבים האחרים במערכת. מזכיר את קאז...

ואתה לא שיחקת בזלדה כדי לדעת עד כמה הוא יותר טוב מאוקאמי, והנה, כתבת שבשלב מסוים באוקאמי הוא הופך למאוס, מה שכלל לא נכון לגבי טווילייט פרינסס. צא מהסרט, גבר. חחחח :smiling:

מאט אמר דבר נכון, שהמבקרים בחרו את המשחק הכי טוב שהם שיחקו, ולאו דווקא ע"פ קריטריון של "הכי טוב", אלא "הכי שונה/אווירתי". אני לא מוצא בעיה באמירה הזו, שום קשר לפאנבואיזם, לפחות.
    שתף ב-Google+

הסיבה בגינה אוקמי לא הגיע או יגיע לWII היא שיוצר המשחק אטסטודי אישאבה טען שזה משחק אקשן טהור ושהממשק של הWII לא יתאים לו כמו שצריך.

תירוץ קלוש אם תשאלו אותי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    בתעשיה רק דבר אחד מדבר וזה כסף. כל השאר, המפתחים, המפיצים, הזמרים, כולם פה בשביל הכסף. ואם קאפקום תראה לנכון שאוקאמי יעשה כסף על ה-Wii היא תוציא אותו שם. מה שנראה לי הגיוני. אבל אולי זה יצא ל-360, כי נדמה כי היא מאוד מצליחה שם (על אף שזה לא נראה לי קהל היעד).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    בהחלט מפתיע הציון של ווריו בגיימספוט. אני חושב שהכותרת גם מסבירה אותו יפה -

The Wii and WarioWare are a perfect match.

אני מסכים. תמיד אמרתי זאת. לכן לדעתי מריו פארטי, מבחינה פוטנציאלית, עשוי לקבל ביקורות דומות.

צפיתי בסרטונים של אוקאמי וגם אני התרשמתי ממנו לטובה. הייתי שמח מאוד לראות אותו עבור הווי.

וד"ר, לא כל מי שחושב אחרת ממך הוא פאנבוי של נינטנדו. מאט ביקר את נינטנדו לרעה על כמה מהחלטותיה, והנה הוא לא היסס לכנות את הווי "גיימקיוב עם תוספת זיכרון", אתה רואה מה שאתה רוצה לראות ומפרש איך שנוח לך. הוא פאנבוי כמו שאני פאנבוי...

My Xbox 360 broke, preventing me from ever playing Rainbow Six Vegas, which a lot of people loved and nominated. The difference between me and many of IGN's other editors, though, is that I had nothing negative to say about a game I never played.

לפאנבוי של נינטנדו יש 360, והאם זה לא קריטריון שלכם כדי לדעת מי פאנבוי ומי לא? לפחות זה היה הטיעון המרכזי כלפיי. לפי סוף הפסקה, הוא לא יותר פאנבוי משאר הכתבים האחרים במערכת. מזכיר את קאז...

ואתה לא שיחקת בזלדה כדי לדעת עד כמה הוא יותר טוב מאוקאמי, והנה, כתבת שבשלב מסוים באוקאמי הוא הופך למאוס, מה שכלל לא נכון לגבי טווילייט פרינסס. צא מהסרט, גבר. חחחח :smiling:

מאט אמר דבר נכון, שהמבקרים בחרו את המשחק הכי טוב שהם שיחקו, ולאו דווקא ע"פ קריטריון של "הכי טוב", אלא "הכי שונה/אווירתי". אני לא מוצא בעיה באמירה הזו, שום קשר לפאנבואיזם, לפחות.
    אתה בכלל קראת את מה שכתבתי רונן?
    מה קשור חושב ההפך ממני?
    אמרתי שאני חושב שזלדה חרא?
    אך ורק צטטתי את מה שאמרו כל העורכים של IGN חוץ מאשר מאט ופיר שניידר.
    את מאט אני מכיר מספיק טוב, אני יודע שהוא זונת גרפיקה ולכן גם יש לו 360, זה לא הופך אותו לפחות פאן בוי של נינטנדו. הוא פאנבוי שיודע לבקר משהו כשהם מעצבנים אותו אבל הטעונים שלו על אוקאמי מגוכחים. להגיד שהוא לא מחדש בכלום חוץ מאשר עיצוב אומנותי זאת פשוט בדיחה.
    אולי מאט לא שחק באוקאמי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מוזר, כי נדמה שהמשחק מתאים בול לווי, בגלל הציור. הם אפילו לא צריכים חמרה מרשימה בשבילו, הוא יצא ל-PS2!
    שתף ב-Google+

הרשמה