תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    הי כולם אני ממש טרייה בפורום, בנתים לא ראיתי פה בנות אחרות, או שלא הסתכלתי מספיק?
    היה לי ממש כיף לראות שיש קהילה מכובדת של ישראלים בWOW
    אני אשמח לפתוח דמות חדשה בשרת שתיבחרו, אבל אני לא כל כך הבנתי על איזה שרת החלטתם לפתוח את הגילדה..
    אז בבקשה, כשמסתיימות ההחלטות על השמות, שרת וכאלה, אשמח אם תפרסמו זאת בהודעה מסודרת, וגם כמובן למי ניתן לפנות במשחק כדי שיזמינו אותי לגילדה..
    אגב- אני אהיה פלאדין, יש העדפה למקצוע? אני פתוחה להצעות

חחח.. את חופשייה לקחת חלק בקבלת ההחלטות ולא רק לקרוא אותה אחרי שהיא תפורסם.

דרך אגב, יש פה מספר לא מצומצם של בנות. בפורום הספציפי הזה אני לא יודע, אבל אני מכיר הרבה מאוד.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    לאיזה צד את תלכי? להורד או לאליאנס?
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    האמת שאני לא כל כך מבינה בכל נושאי השרתים.. אני משחקת על רגיל- KILROG ואני לא רוצה להתערב בנושא שכזה, מה שכן כבר הספקתי להצביע לשמות לגילדות- וכל הכבוד למציעים, גם שמתי לב שהיו הרבה שמות שלא הועלו שהיו ממש טובים
    ונראה לי שאני אשחק אליאנס- פלאדין.. וכמו שכבר כתבתי- אם יש העדפה למקצוע שאני אבחר אני פתוחה להצעות!!

נכתב במקור על ידי shahargeva
    האמת שאני לא כל כך מבינה בכל נושאי השרתים.. אני משחקת על רגיל- KILROG ואני לא רוצה להתערב בנושא שכזה, מה שכן כבר הספקתי להצביע לשמות לגילדות- וכל הכבוד למציעים, גם שמתי לב שהיו הרבה שמות שלא הועלו שהיו ממש טובים
    ונראה לי שאני אשחק אליאנס- פלאדין.. וכמו שכבר כתבתי- אם יש העדפה למקצוע שאני אבחר אני פתוחה להצעות!!
    נרשמת לדף הקשר כבר? בואו נתחיל להקים כאן קהילה, מלבד הגילדה עצמה

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    האמת שאני לא מכיר ספציפית בנות אחרות ששייכות לקהילה למעט ליהי.
    מה שכן, אני אשמח אם תגרמי לכמה חברות להתמכר למשחק. אני מבטיח שלא יתקפו אותן בצעקות "OMG!!11 R U RLY A GURL?!?!?!?!11ONEONE"

הצטרף בתאריך
    16.01.2007

אגב, ליהי היית בקורס עם חבר שלי (נוה..) וגם אני בעצמי מאבחנת לשעבר.. עולם קטן ..

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי shahargeva

עולם קטן ..
    במיוחד כשמדובר בבנות שמשחקות משחקי מחשב, לצערי הרב..

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    ואולי כדאי להוסיף, כי אף אחד עוד לא ענה לבחורה - השרת של הקהילה הישראלית הוא Karazhan. את מוזמנת להתחיל איזו דמות שאת רוצה, מכל מקצוע או גזע. אין העדפה.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    באמת עולם קטן.
    מקווה ששניכם עשיתם המון XP בלשכת גיוס. אם יש שירות שמגיע עליו דרגה 60 אוטומטית - זה זה.
    בקרוב (ברגע ש TBC יגיע אלי) אצור דמות חדשה על Karazhan, כנראה Blood Elf. אם תהיי פלאדין, אני משערת שנוכל להרוג אחת את השנייה להנאתנו
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הרשמה