תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    המשחק החדש של הסופרנוס גרם לטוני לקבוע פגישה דחופה עם הפסיכולוגית שלו.

לסיקור המלא לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    גרפיקה של PS1 ?! נפלת על הראש, יש במשחק גרפיקה מעולה !

אין באגים בזמני טעינה - אתה חולם או שאולי לך בדיסק היה כי הוא היה שגוי או בעל פגם מסויים.

לגביי המשחקיות ואורך החיים אני מסכים איתך.

אני חושב שבביקורת נוכחת להעתיק את הציון והביקורת שנתנו לו באתר גיימספוט..

לדעתי הוא משחק חביב שאני דווקא אהבתי אותו.
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    הגרפיקה במשחק הזה נוראית. אין מה לעשות. המודלים של הדמויות אמנם עשויים טוב, אבל חוץ מזה המצב בקאנטים.

זמני טעינות יש אחרי ולפני כל קטע קישור. מכיוון שבמשחק הזה יש יותר קטעי קישור מקטעי משחקיות, זה נהיה מגוחך (מסך טעינה, קטע קישור, מסך טעינה, קטע קישור נוסף, מסך טעינה, משחק, מסך טעינה, קטע קישור וחוזר חלילה).

בתקיעות נתקלתי לכל אורך המשחק, כשהראשונה והמתסכלת מכולם הייתה חמש דקות לאחר שהתחלתי אותו.

כפי שציינתי בכתבה - אם המשחק היה סתם משחק מאפיה עלום שם הייתי נותן לו ציון יותר נורמאלי. מכיון שהוא נושא את שם הסופרנוס, יש לי ציפיות גבוהות, והעובדה שלקחו את הזכיון האיכותי הזה והפכו אותו למשחק סוג ז' שווה את הציון הזה.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    ח"ח, אחת הפאקינג גוט דאם משעשעות .

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    יש לבן דוד שלי את המשחק ולא זה נתקע אולי פעם בקשע וגם לא משהו רציני! אז פעם הבאה שאתה כותב מאמר תבדוק שיש לך סוני 2 נורמלי! ורק שתדע! משחק פצצה!

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    המשחק באמת פאקינג גרוע.או כמו שטוני סופרנו אומר:גוד פאקינג סאקינג דיק מדאפקר פאקינג משחק רע.חחח ביקורת מצחיקה נראה לי:שבמצב של טוני סופרנו הוא לא צריך פסיכולוג אלא פסיכיאטר כי נפל לו פאקינג בורג

הרשמה