תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    מנהלי Vgames שלום,

שמי אייל והצטרפתי לפני כחודש לקהילת Vgames בעקבות המשחקים Battlefield וET.
    בינתיים אני נהנה מכל רגע ומכל פוסט שאני יוצר בפורום, ברצינות עוד לא היה פורום גיימינג עם כזה פוטנציאל מאז ימי האתר הותיק Gamextra (אולי יש כאלו שיראו זאת פה בתור עלבון, אבל GMX זה הפורום שבו התחלתי והייתי פעיל בו עד שהוא נסגר ולדעתי הוא עד היום האתרשהתיר בי את חותמו...נוסטלגיה).

בעודי יושב היום מול קהילת World Of Warcraft, שהחלתי אגב להיות פעיל בה, עלה למוחי הרעיון הבא:
    קהילות פעילות באתר צריכות לקבל אתרי קהילה משלהם, שיפותח ע"י המשתמשים ויופיע בתור Subdomain של Vgames כמו למעשה המיני-אתרים שאתם עושים למבצעים שלכם, כלומר דומיין לאתר קהילה יראה כך:

xyz.vgames.co.il

כאשר xyz הוא ערך משתנה לכל קהילה.

תוכן של אתרים אלו יכלול מדריכים, עדכונים על הקהילה, על מפגשים במשחק ומחוצה לו וכו'.
    כמובן שאם יש אפשרות תהיה אופציה לסמן עדכונים חשובים, שלמעשה אופצית סימון זו תפתח נושא אוטומטי ע"י ה"משתמש" האוטומטי Vgames כמו לדוגמא בפורום קומיקס. [=

לינקים למדריכים יופיעו בקהילה, חדשות יופיעו בריבוע "חדשות הקהילה", מנהלים ומשתמשים שייבחרו ע"י המנהלים יוכלו לעדכן באופן רצוף אחר התפתחויות מעניינות בקהילה וכו'.

כמובן שפיתוח אתרים כאלו דורש תמיכה של האתר Vgames, מפני שאני לצערי נאלץ לפקפק בעובדה שיש גולשים שיכולים לעשות עבודה מרובה כזאת פה, למעשה הבקשה היא יותר שVGAMES תפתח מערכת בניית אתרים ייחודית לה למטרות כאלו. [=
    ברור שמשתמשי הקהילה יעשו מה שביכולתם על מנת לתרום לפיתוח האתרים אם הם אכן רוצים כאלו לקהילה בה הם חברים. [=

מקווה שתבואו לידי החלטה, או שלפחות תדונו בכך בקרוב,

Alpha.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    אולי אתה לא יודע אבל זה קיין
    תבדוק את זה: http://ut.vgames.co.il
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    רעיון מצויין שקיים כבר בעולם במערכות כמו ה- Planets של גיימספי וה- vault של IGN. אנחנו בהחלט מתכוונים לבצע משהו דומה, לקהילות שאנחנו נגיע למסקנה שיש מקום להשקיע בהן במידה כזו (וכדי לעשות את זה באמת כמו שצריך דרושה השקעה לא קטנה).
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    נכתב במקור על ידי choopy
    רעיון מצויין שקיים כבר בעולם במערכות כמו ה- Planets של גיימספי וה- vault של IGN. אנחנו בהחלט מתכוונים לבצע משהו דומה, לקהילות שאנחנו נגיע למסקנה שיש מקום להשקיע בהן במידה כזו (וכדי לעשות את זה באמת כמו שצריך דרושה השקעה לא קטנה).
    נראה לי שהוא התכוון שבעצם הקהילה תבנה אתר עם עיצוב וכל מה שוייגימס יעשה זה יאכסן את האתר וייתן את התת-דומיין, וככה אתם לא תצטרכו להשקיע אלא הקהילה ויהיו לכם דברים יותר חשובים לעשות ^^

אני בעד... דרך אגב יש לי אתר שבניתי דיי מזמן לworld of warcraft עם עיצוב לא רע שיוכל להוות דוגמא ראשונית לאתר מדריכים ומידע... אם אחד המנהלים רוצה שנתחיל להזיז עיניינים אני מוכן לתרום את העיצוב שלי וכמה מדריכים שנמצאים שמה.... הדבר היחיד שצריך לעשות עוד זה לתכנת את האתר... כי כרגע הוא בhtml פשוט למרות שגם זה מספק.
    בקרוב

נכתב במקור על ידי Turner
    נראה לי שהוא התכוון שבעצם הקהילה תבנה אתר עם עיצוב וכל מה שוייגימס יעשה זה יאכסן את האתר וייתן את התת-דומיין, וככה אתם לא תצטרכו להשקיע אלא הקהילה ויהיו לכם דברים יותר חשובים לעשות ^^

אני בעד... דרך אגב יש לי אתר שבניתי דיי מזמן לworld of warcraft עם עיצוב לא רע שיוכל להוות דוגמא ראשונית לאתר מדריכים ומידע... אם אחד המנהלים רוצה שנתחיל להזיז עיניינים אני מוכן לתרום את העיצוב שלי וכמה מדריכים שנמצאים שמה.... הדבר היחיד שצריך לעשות עוד זה לתכנת את האתר... כי כרגע הוא בhtml פשוט למרות שגם זה מספק.
    בדיוק היום במשרדי Vgames ראיתי שעובדים על הקונספט של האתר, ומתכננים איך הוא יראה. מהרגע שזה גמור, אפשר להתחיל להריץ את האתר לבנייה, מה שאומר שתוך מספר ימים יהיה לנו אתר מוכן.

הצטרף בתאריך
    11.12.2006
    עיר
    לפיד
    נכתב במקור על ידי sunny
    בדיוק היום במשרדי Vgames ראיתי שעובדים על הקונספט של האתר, ומתכננים איך הוא יראה. מהרגע שזה גמור, אפשר להתחיל להריץ את האתר לבנייה, מה שאומר שתוך מספר ימים יהיה לנו אתר מוכן.
    יש לי בסיס לעיצוב מוכן כבר והכל.... עיצוב ראשון שלי אבל הוא דיי יפה... אין לי בעיה לתרום אותו בשבילכם. גם יש שם כפתורים שעיצבתי לכל המדריכים, המקצועות, המקצועות המשניים והכל.
    בקרוב

הרשמה