תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    יש דיבורים על קיום טורניר רשמי של Vgames, עם פרסים והכל.
    זה עוד לא הוחלט או משהו כזה, אבל אני אנסה לקדם ולברר.

בינתיים אני רוצה לדעת כמה אנשים מעוניינים להצטרף, ולפי זה נחליט אם זה יתקיים או לא.

מדובר בNWN הראשון, לא NWN2.
    כנראה שזה ישוחק במודול ארינה של פאו, אלא אם אתם מכירים משהו אחר שיתאים לתחרות.

קיימת אפשרות לטורניר קבוצות, ואני מנסה להשיג מודול של השרת ארינה Life VS Death ז"ל.
    אם אניח את ידי על המודול, אני אעבוד עליו ואשנה כמה דברים, אכין אותו לטורניר 2 קבוצות.

אבל כמובן שזה תלוי בכמות המשתתפים!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    כוסעמק מרפי הבנזונה!!!

5 דקות אחרי שאני עושה UNINSTALL לנוור הראשון אתה מפרסם את זה!!!!!
    :mad:
    Far, far beyond the island
    We dwealt in shades of twilight
    Through dread and weary days
    Through grief and endless pain
    It lies unknown
    The land of mine

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    |=

למה מחקת?
    אתה יודע שיש תוכניות רבות לNWN1...
    הלורה, ארינה...

תתקין |:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    אמממממממממ
    אני.

אני אשחק עם אחת הבניות הראשונות שלי, אבל אני בהחלט צריך זמן לעבוד עליה :X
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    .agh burzum-ishi krimpatul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    גרוק ישתתף.
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    ug ig tharoko
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    ub ib throku יא חתיכת עילג מסריח חסר תרבות!
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    פחח לא אוהב את המודול של פאו..סתם קעקע אני בחוץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי wizardy
    פחח לא אוהב את המודול של פאו..סתם קעקע אני בחוץ
    למה להיות אומלל?

נתתי את המודול שלי בתור דוגמא. אנחנו רוצים קודם לראות איזה אנשים יש פה שירצו להשתתף בתחרות ארינה רשמית, עם פרסים והכל.

כנראה שאתה לא רוצה להשתתף, זה בסדר. לא כולם יודעים לבנות ולהלחם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אני אשתתף אם יהיה מודול נורמלי, וחפצים נורמלים. שהכול אפשרי ובלי אפליות לקלאסים שונים.
    למשל, שרת שיש בו מגילות שבו UMD יכנס לפועל, שהקסמים עושים מה שהם אמורים לעשות, ומה שהיכולות אמורות לעשות ע"פ המשחק ולא שונו על פי ראות האדם שעשה את המודול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    wizardy אתה חייב להבין שאלא אם כן מדובר ב-team vs team, חייבים ליצור איזון מסויים.

לא ייתכן שלוחם WM יקח רמה אחת BARD בשביל TUMBLE ו-UMD, ויוכל להשתמש במגילות.
    גם אני לא אוהב שמשנים, אבל אחרי הכל המשחק יועד ל-RP, לא לקרבות אחד על אחד. ומה לעשות שההגיון הבריא אומר שמקצועות שמערבים קסם יהיו הרבה יותר חזקים ממקצועות שלא...
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    שמע אני לא אוהב שאנשים חושבים שהם יודעים יותר מהפתחים של המשחק. מה זאת אומרת לא יתכן? ככה המשחק אז ככה תשחק. נגיד ואתה נכנס לתגרה ברחוב ויש לך חול ביד מב אתב לא תשמש בחולהזה כדי לעוור את האויב או שתגיד"..הממ..לא ייתכן שאני ישתמש בחול הזה כי אין לו חול ביד אבל הוא יותר חזק ממני..טוב אין מה לעשות" מה זה השטויות האלה??
    WM לוקח רמה אחת של בארד ומקבל כל מה שבא לו מזה, למה שהוא לא? תמנע מאדם לבנות בניות טובות.."הממ לא יתכן שהוא לקח רמה של פלדין רק בשביל כריזמה לשמירות" .
    קיצר..תחשוב טוב טוב על מה שאתה אומר.
    אם זה היה ככה אז צוות המשחק היה עושה את זה ככה, אבל הוא לא, והמשחק כפי שהוא, ולפני שדוחפים 20 איש לשרת ארינה שבחים לא ראו מסבירים על החוקים והסקריפטים הנסתרים שהוכנסו ע"י השקפתם של הסקריפטרים...כי כול אדם בא ממקום אחר ורגיל למשו אחר.
    UMD ןTHUMBLE הם חלק מהמשחק וייתכן מאוד שאני יקח רמה אחת של בארד לWM שאין לו רק כדי לקרוע למישו את הצורה ממש חזק RP או PG יחד, ואפחד לא יגיד מה יתכן ומה לא, אם במשחק הרגיל זה לא ככה, והוא רוצה לעשות שרת שכולם ישחקו בו.
    הוכה שהמשחק לא יועד ל RP : למה יש שרתי ARENA וSECTION של ARENA למולטיפלייר?? ולמה שתחליט שהמשחק יועד לRP יש אנשים שחושבים אחרת .
    אישית, כאדם המביע דעה, RP הוא סתם חרטה, מילא לשחק בקבוצה כדי להגיע למטרה מסויימת במהלך המשחק...אני לא כ"כ מתחבר ללשחק את הדמות ולהישמע פלצני =\ זה לא אני..אם יש למישו עצבים וזמן חופשי לעשות את זה בבקשה. לדעתי קרב נגד אדם חושב אחר זה יותר שווה מכול RP שיש ובגלל זה אני משחק, ומעצבן אותי שאנשים אומרים שזה משחק לRP ולכן לא יתכן שיקחו רמה אחת של בארד לUMD ו THUMBLE.
    מה שכתבתי כרגע הוא לא מסודר בכלל, אבל הוא כולל את רוב הדברים שרציתי להגיד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    פי אתה אוהב להגיד שטויות.

המשחק כמו שהוא=מכשפים לא רואים שום דבר ממטר.
    אי אפשר לשחק ככה.

אם אתה אוהב את המשחק כמו שהוא, תשחק בסינגל.
    שום שרת ארינה שמכבד את עצמו לא השאיר את כל הקסמים כמו שהם, ולא הרשה את כל הפיטים.

בקשר לRP, זה כבר לפי דעה שלך. אבל שתדע שNWN נוצר בשביל RP... רוצה להלחם? שחק משחק פעולה..

מצטער אבל אני שמח שאין פה הרבה כמוך ><

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    שמע אתה די מתנשא...

מי דיבר על מכשפים בכלל? אני מדבר על מה שהוא כתב :"לא יתכן שWM יקח רמה אחת של BARD רק בשביל THUMBLE ו UMD"...לשרת ארינה.
    יש שרתי ארינה מכובדים ויש לא. יש שרתים שבהם האיזון הוא אוביקטיבי וטוב, וחלק מהארינות הוא סוביקטיבי.
    לא שיחקתם מספיק בשרתי ארינה כדי לשעת שלכול מכשף יש נקודת תורפה הקטנה ביותר שתפיל אותו ...כמו לכול אחד אחר- אין בניה מושלמת כול עוד כול הדמויות יכולות לעשות מה שהן יכולות- ז"א להשתמש במגילות ו TUMBLE!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עזוב את מה שהוא אמר.
    אתה אמרת שאתה לא משחק בשרתים ששינו דברים.

אם לא משנים דברים, מכשפים לוקחים הכל בלי בעיה. עד שאתה מטיל מגילה אתה למטה עם Forcefull hand.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עכשיו תקרא טוב טוב מה שרשמתי לפניך. יש ינויים קבילים וטובים ויש שינויים שהם לא קשורים והם סוביקטיביים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    שהקסמים עושים מה שהם אמורים לעשות, ומה שהיכולות אמורות לעשות ע"פ המשחק ולא שונו על פי ראות האדם שעשה את המודול.
    שמע אני לא אוהב שאנשים חושבים שהם יודעים יותר מהפתחים של המשחק. מה זאת אומרת לא יתכן? ככה המשחק אז ככה תשחק.
    זה מה שאמרת אתמול.

ההודעה שלי מלמעלה דיברה על מה שאמרת אתמול. ולא מה שאמרת אחרי ההודעה שלי. איך אני אמור לכתוב תגובה לכתבה שתכתוב בעתיד?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    התכוונתי לפסוסט מס 14....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    תל מונד
    wizardy, שוב, הכל תלוי מאד בסוג המשחק.

RP - פשוט מאד, המשחק כבר בא מוכן: קוסמים מאד חזקים, יותר ממקצועות אחרים. אחר כך מקצועות קצת פחות מאגיים, ובסוף לוחמים פשוטים... אין מה לעשות, ככה זה "בעולם".

team PVP - לא מאד מסובך, המשחק בנוי טוב, אבל חייבים לאזן דברים לא הגיוניים בעליל: לא ייתכן ש-KD יפיל כל קוסם, בכל פעם. לא ייתכן גם שמכשף יגיע ל-AC מטורף עם דברים מוזרים כמו improved COMBAT expertise.
    בסה"כ אין הרבה מה להתערב, כי הטקטיקה של הקבוצה משחקת פה הרבה יותר מהכוח. כוהן, טנק וסניקר יכולים לקחת הרבה מאד אנשים אם הם עובדים נכון.

PVP יחידים - בסה"כ מדובר פה על הנאה. זה לא כיף שכולם מכשפים ו-cleric RDD... כמובן שפה ללוחמים אין ביטוי, כי עדיין כל קוסם יכול לנצח כל קרבי (לוחם, נוכל, ריינג'ר וכו'...), בכל תנאי. אבל חייבים להחליש את החזקים ביותר ולחזק את החלשים ביותר, כדי ליצור מגוון יותר רחב.

אחרי הכל, חייבים לזכור שמדובר בהנאה. יש אנשים שלא יודעים לשחק מטיל קסמים, ומעדיפים להסתפק בנזיר, או BARD PM עם באפים פשוטים וכמה שירים, ולא 9 רמות קסם מטורפות. חבל שיפסידו רק כי אי אפשר לנצח קוסם טוב.
    ,Ash nazg durbatuluk
    ,ash nazg gimbatul
    ,ash nazg thrakatuluk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אבל זהו שאפשרררר......יוווו...תלוי מה רמת השליטה שלך במשחק.
    במיוחד עכשיו בNWN 2 קוסמים הוחלשו והם סתם חרטה.
    שתף ב-Google+

הרשמה