תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    לאורך ההיסטוריה היו מתאבקים גדולים וכמה פחות גדולים, אך איך בעצם מחליטים מי מתאבק טוב ומי לא.
    ובכן בקטע הבא אני ייתן לכם את דעתי ואשמח לשמוע תגובות ובכן בוא נתחיל.
    מי ממכם לא מכיר את האלק הוגן, כולם מכירים אותו כאחד הגדולים בכל הזמנים אבל למען האמת האלק הוגן לא היה מתאבק טוב, נכון שהוא יכל להלהיב את הקהל וכולם אהבו אותו זה למה הוא היה תמיד אלוף אבל מבחינת יכולות של מתאבק לא היו לו כאלה יכולות טובות. מצד שני ניקח את דין מלנקו דין מלנקו מבחינת יכולות של מתאבק היה פנומן אך היו לו בעיות "מיקרופון" והקהל לא תמך בוא יותר מדי אז נכון אם הוא היה מתאבק עם האלק הוגן התסריט היה אומר שהאלק הוגן יינצח אבל בפועל בלי תסריט מלנקו היה מנצח מכיוון שהוא היה טוב יותר. זה רק דוגמא אחת מיני רבות אבל מה לעשות התאבקות לא הולך לפי כישרון "האבקותי" אלא לפי כישרון "מיקרופון".
    עכשיו לפני סוף הקטע אני יתן לכם דוגמאות משני צידי הסקאלה.
    מתאבקים גדולים רק בגלל ההופעה שלהם אפשר למנות את: האלק הוגן, אולטימט ווריור ומאצ'ו מן.
    מתאבקים גדולים אבל לא מוערכים בגלל חוסר כישרון מיקרופון: דין מלנקו, גולדאסט וג'ימי סנוקה.
    כמובן לא נשכח שיש מתאבקים גדולים שגם הגיעו רחוק בגלל כישרון "המיקרופון" שלהם שהדוגמה הבולטת לכך האי ברט הארט.

אשמח לשמוע תגובות....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    קודם כל זה רעיון יפה לדיון, למרות שיש כמה דברים שאיתם אני לא מסכים.
    קודם כל מבחינה מציאותית כל המתאבקים יודעים להתאבק בדרך זו או אחרת, לפי הסגנון שלהם, רמות משקל וכו'. איכות הכישורים בזירה של מתאבק נמדדים ע"פ דעה אישית-אני לדוגמה לא מסכים עם הטענה שגולדסט הוא מתאבק טוב, אך אני יודע שהיכולות של ברט הארט הן המרכיב העיקרי שהביא אותו לניצחונות כל כך רבים, ולזכייה בכל כך הרבה אליפויות. אני לא ראיתתי הרבה קרבות של ברט הארט ואני גם לא ראיתי הרבה הופעות שלו, לכן אני לא יודע להגיד אם היה לו "כישור מיקרופוני" גבוה או נמוך, אבל מה שכן אני יכול להוכיח זה שברט היה מתאבק ברמה גבוהה מאוד. למי שלא מאמין שיכנס למולטימדיה ויראה ברט נגד טייקר. עוד משהו, לי לא זכור שטייקר הוא דברן גדול במקרופון, וזה לא גם שהכניסה שלו מי יודע מה מרשימה, כולה הופך את העיניים (וואו), אבל הוא פשוט יודע להתאבק ולכן הוא זוכה לכל כך הרבה אהדה מהקהל. אני כן מסכים עם העובדה ששון מייקלס הוא מתאבק מוערך יתר על המידה, משום שלפי דעתי (לפי דעתם של אחרים זה יכול להיות לא נכון כי הכל עניין של דעה אישית) כישוריו בזירה לא כאלה טובים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עכשיו לי יש שאלה.
    האם אתם חושבים שסינה הוא מתאבק שמוערך על פי כישוריו במיקרופון או בזירה.
    אני חייב להעלות כמה נקודות חשובות:
    1. הרבה אנשים צועקים לסינה בוז כי לדעתם הוא צריך להיות מתאבק רע (היל)
    2. הרבה אנשים חושבים שסינה מחזיק בתואר יותר מדי זמן, למרות שזה משהו של טעם.
    3. הרבה אנשים חושבים שלסינה אין מגוון גדול של תרגילים ושהוא מנצח בכל קרב עם חמישה תרגילים: קלוסליין או flying shoulder block, spinout powerbomb, "5 knuckle shuffle" ואז FU שלפעמים נמשך ל-STFU.
    4. הרבה אנשים חושבים שנתנו לסינה קרדיט גדול מדי בעלילה.
    הטענה שלי היא שלסינה יש כושר דיבור מעולה במיקרופון אך עם זאת, יש לו גם כישורים מעולים בזירה עצמה. כשמסתכלים טוב שמים לב שלכל מתאבק יש איזשהו סוג של קומבו שמקדים לפינישר שלו, טריפל עם הספיינבסטר, פייסבסטר, לפעמים איזה נקברייקר ואז פדיגרי. אותו דבר לגבי קיין: מכות חזקות בעמוד, סיידווק סלאם, פליינג קלוסליין וצ'וקסלאם. עניין של כמה זמן הוא מחזיק בחגורה, זה משהו לטעמו האישי של כל אחד, כי כל אחד רוצה לראות את המתאבק המועדף עליו מחזיק בתואר הנחשב ביותר. ועוד משהו שנתון לטעמו האישי של הצופה הוא האם המתאבק צריך להיות רשע או טוב. (אני חושב שסינה צריך להשאר טוב).
    אם מישהו ראה את הקרב בין אדג' וסינה ב-raw האחרון שהגיע לארץ, הוא לא יכול לומר שלסינה אין הרבה תרגילים. לדעתי יש לו מגוון יפה מאוד וגם רחב מאוד.
    השאלה שלי היא, האם אתם חושבים שסינה הוא מתאבק טוב, ובהתחשב בסיבות שכתבתי למעלה, תסבירו למה הוא טוב או גרוע. זה מאוד מעניין אותי לשמוע את דעת האנשים כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי דעתי האיבקות עצמה כוללת הרבה חלקים כרזימה אהדה מהקהל יכולות מקירפון...
    אנדטייקר הצליח הרבה בעזרת הגימיק שלו ויכולות ההאיבקות המופלאות אך גם הקהל עזר לו במידה מסוימת שהגיב אליו בצורה כל כלך יפהלא חסרים דוגמאות לאנשים גדוליםם כמו אנדטייקר שפשוט לא הצליחו בזירה מכיוון שלא היה תמיכה בהם...
    סינה לפי דעתי הוא מתאבק ענק יכולת מיקרפון גבוהה תרגילים מגניביים הוא מעין רוק חדש הדבר היחיד שמאכזב זה שהוא עזב את גימייק הראפר שממש אהבתי ועכשיו יש לו גימיק די טפשי של חייל מרין...
    בקיצור כדי להיות מתאבק ענק צריך הרבה גורמים להצליח ןלדוגמאת דין מלינקו שהיה בעל יכולת האיבקות גבוהה אבל אני אישית לא סבלתי אותו כי לא היה לו גימיק היה לו פרצוף קשוח כל הזמן ובקיצור משעמם, גם את הוגן ופלייר אני לא אוהב אבל אצלם רוב הקהל מגיב בצורה מדהימה זו הסיבה שהם מצליחים כל כך ובגלל זה בגיל 60 הם עדיין מופיעים...
    שתף ב-Google+

הרשמה