תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 30
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    והנה עוד משחק של Capcom עובר את סף מיליון היחידות.

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כתוב בכתבה שהוא מכר מעל מליון יחידות מההשקה ב-12 בינואר. היום ה-15 בינואר, אז אני מניח שיש כאן איזשהי טעות...
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    המספרים מדברים על סך המכירות במשך 24 שעות ראשונות לאחר ההשקה

נ.ב אחלה משחק!!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    פאק, אחרי DEAD RISING ועכשיו LOST PLANET קאפקום הולכים לעשות כל כך הרבה דברים אקסקלוסיבים ל-360
    ה-360 הוא כל כך ה-PS2 החדש, ריח DMC 4 מרחף באויר...

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    יש הזמנות מראש אנשים..לא טעות!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אוקי - התכוונתי לזה שהמשחק כבר נמצא ביפן מעל חודש ולא יצא רק ב-12 לינואר, אבל בקריאה נוספת מסתבר שמדובר על מליון יחידות בארה"ב ואירופה בלבד.
    כבוד למגזר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז זה כבר המשחק השלישי שעבר את המליון לא?
    DEAD RISING, LOST PLANET ו-GEARS שהגיע כבר ל3 מליון.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אוקי - התכוונתי לזה שהמשחק כבר נמצא ביפן מעל חודש ולא יצא רק ב-12 לינואר, אבל בקריאה נוספת מסתבר שמדובר על מליון יחידות בארה"ב ואירופה בלבד.
    כבוד למגזר.
    LOL. כבוד למגזזרר.

ולגבי LP - המכירות שלו באמת מדהימות, ואני חושב שאפשר להגיד שבהתחשב בביקורות הדיי ממוצעות.
    כנראה שהרבה עשו Pre-Order.
    אבל זה לא אומר שהוא משחק גרוע, לפי הביקורות החסרון הגדול שלו זה שהוא קצר.
    אבל לא היית מתנגד לשחק בו.

בשנה האחרונה אני כבר כמעט לא גיימר, לא שיחקתי במשחקים חדשים, ולא כלום.
    אני כבר מת למחשב חדש שיוכל להריץ דברים בצורה טובה (אם אני קונה מחשב חדש, זה חודש אחרי ש-Crysis ייצא).
    וגם אין לי קונסולת דור הבא עם שירות אינטרנט עם דמואים, משחק Online, סרטים, וכל מיני דברים מגניבים (אני יכול אפילו להסתפק בשירות הצולע זמנית של סוני).
    יש לי רק PS2 מעאפנה, שחוץ ממשחקים לא עושה הרבה.
    איזו שביזות.

* תודה שנתתם לי לשפוך את הלב :smiling:
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתה מודע לזה שCRYSIS יצא כנראה רק בסביבות דצמבר 2007 נכון?

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אז זה כבר המשחק השלישי שעבר את המליון לא?
    DEAD RISING, LOST PLANET ו-GEARS שהגיע כבר ל3 מליון.
    אני חושב שגם קול החובה עבר את המיליון.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נראה לי שקאפקום עלתה על דרך חדשה: להוציא דמו ממש מגניב, לגרום לאלפי אנשים להזמין את המשחק מראש, ואז להוציא משחק יחסית פושר.

(מצד שני, גם אני מאוד נהנתי מהדמו ומתכוון להזמין את המשחק המלא, אז גם אותי הם נצחו)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    נראה לי שקאפקום עלתה על דרך חדשה: להוציא דמו ממש מגניב, לגרום לאלפי אנשים להזמין את המשחק מראש, ואז להוציא משחק יחסית פושר.

(מצד שני, גם אני מאוד נהנתי מהדמו ומתכוון להזמין את המשחק המלא, אז גם אותי הם נצחו)
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    האמת שMONALITH כבר עשו את התרגיל הזה אבל בצורה הרבה יותר מלוכלכת.
    הם לקחו את החצי הראשון של המשחק FEAR, חתכו את כל הקטעים הכי מגניבים והרכיבו מהם דמו אחד של רבע שעה.
    בדמו הזה נהנתי כמו שבחיים לא נהנתי ממשחק, חשבתי שזה משחק אדיר. אחרי שקניתי אותו גיליתי שהוא חוזר על עצמו, די משעמם אחרי שעתיים שלוש וכל הקטעים המגניבים במשחק כבר הוכנסו לדמו.

זאת באמת שיטה נוראית, לחתוך דמו בצורה כזאת שהוא יצא פי 10 יותר טוב מהמשחק עצמו.
    לפחות עם LOST PLANET קאפקום הוציאו 2 שלבים לאנשים לשחק. אין פה איזה שיטה או משהו, לא רימו אף אחד, 1UP אמרו שמי שנהנה מהדמו יהנה גם מהמלא רק שהוא קצר מדי.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo

האמת שMONALITH כבר עשו את התרגיל הזה אבל בצורה הרבה יותר מלוכלכת.
    הם לקחו את החצי הראשון של המשחק FEAR, חתכו את כל הקטעים הכי מגניבים והרכיבו מהם דמו אחד של רבע שעה.
    בדמו הזה נהנתי כמו שבחיים לא נהנתי ממשחק, חשבתי שזה משחק אדיר. אחרי שקניתי אותו גיליתי שהוא חוזר על עצמו, די משעמם אחרי שעתיים שלוש וכל הקטעים המגניבים במשחק כבר הוכנסו לדמו.

זאת באמת שיטה נוראית, לחתוך דמו בצורה כזאת שהוא יצא פי 10 יותר טוב מהמשחק עצמו.
    לפחות עם LOST PLANET קאפקום הוציאו 2 שלבים לאנשים לשחק. אין פה איזה שיטה או משהו, לא רימו אף אחד, 1UP אמרו שמי שנהנה מהדמו יהנה גם מהמלא רק שהוא קצר מדי.
    רוב הביקורות טענו שהדמו אכן היה מצויין, אבל זה פחות או יותר מה שיש למשחק להציע. דהיינו, אין יותר מדי חידושים והפתעות מעבר לדמו. more of the same, עם קמפיין קצר לאללה לשחקן יחיד.

אני חושב שממוצע הציונים ש-LP קיבל מסמן משהו קצת יותר מאכזב מ"משחק טוב אבל קצר". משחק טוב אבל קצר יכול לקבל בכיף ממוצע של 85%, אפילו יותר. הממוצע יותר מתקרב לציון ה-75% הנוראי, שאומר פחות או יותר "משחק ממוצע לאללה ומשעמם לאללה".

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה נשמע כאילו כולם אומרים שהוא משחק טוב אבל חוזר על עצמו יותר מדי וקצר מדי.
    אני לא יודע עדין אם אני קונה או לא. אולי אני אמתין שימאס לך ממנו ואז אני אוריד את המעמסה שלו עליך בעד כמה שקלים

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זה נשמע כאילו כולם אומרים שהוא משחק טוב אבל חוזר על עצמו יותר מדי וקצר מדי.
    אני לא יודע עדין אם אני קונה או לא. אולי אני אמתין שימאס לך ממנו ואז אני אוריד את המעמסה שלו עליך בעד כמה שקלים
    המם. נראה לי שהציפיות שלך לא יתאמתו, כי אני מאלה שקונים משחקים ושומרים אותם גם אם הם לא הכי כיפיים בעולם. מצד שני, כשאסיים ואמצה אני לא חושב שתהיה לי בעיה להשאיל אותו. מצד שלישי, עדיין לא הזמנתי אותו אפילו, אז לא צריך להקדים את המאוחר

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אה, חשבתי שקנית כבר
    טוב נו, אני בטוח שאם יבוא לך איזה החלפת ספלינטר סל בלוסט פלאנט או משהו בסגנון לשבועיים שלושה זה יתאפשר.

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    לדעתי האונליין שלו מכפר על זה שהסינגל קצר.
    הדבר היחיד שקצת מעצבן בסינגל זה שהצ'קפוינטס רחוקים אחד מהשני...
    אני הייתי צריך להתחיל שלב מהתחלה 3 פעמים בגלל שאיזה יצורון ענק הרג אותי. ועברתי בערך 10-15 דקות משחק מאותו שלב...
    אבל חוץ מזה, הוא נראה מדהים וכיף לשחק בו.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אה, חשבתי שקנית כבר
    טוב נו, אני בטוח שאם יבוא לך איזה החלפת ספלינטר סל בלוסט פלאנט או משהו בסגנון לשבועיים שלושה זה יתאפשר.
    הזמנתי עכשיו, ביחד עם Fable: The Lost Chapters (לאט לאט אני משלים את הכותרים החשובים של ה-Xbox המקורי) ו-Pheonix Wright 2 ל-DS. יאי! פיניקס רייט 2!

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    אני בפרק האחרון של המשחק..אבל עשיתי הפסקה לשחק בזלדה החדש בגיימקיוב..
    קודם כל כן המשחק קצר..משהו בין 7-9 שעות משחק...אבל מי אמר שמשחק שהוא "קצר" הוא לא משחק טוב?מה לגבי המשחק רידיק לאקס בוקס 1?גם קצר!אבל משחק מעולה!
    אני מאוד נהנתי לשחק בלוסט פלנט.וזה מה שחשוב!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי חייזר
    אני בפרק האחרון של המשחק..אבל עשיתי הפסקה לשחק בזלדה החדש בגיימקיוב..
    קודם כל כן המשחק קצר..משהו בין 7-9 שעות משחק...אבל מי אמר שמשחק שהוא "קצר" הוא לא משחק טוב?מה לגבי המשחק רידיק לאקס בוקס 1?גם קצר!אבל משחק מעולה!
    אני מאוד נהנתי לשחק בלוסט פלנט.וזה מה שחשוב!
    בהחלט.

אני מוצא את עצמי לא אחת מתגעגע לימי ה-16 ביט, בהם משחקי אקשן ופעולה היו לוקחים גג 6-7 שעות לסיים. נראה לי שמשהו הולך קצת לאיבוד במשחקים ארוכים שאי אפשר לשחק בבת-אחת. לא שאני נגד משחקים ארוכים, רק באתי להדגיש שגם אני לא מוצא את העובדה שהמשחק קצר כרעה במיוחד. אם הוא חוזר על עצמו - לעומת זאת, זה כבר סיפור אחר.

אבל יאללה. הזמנתי. הדמו היה מגניב לחלוטין, המולטיפלייר היה מאוד כיפי, וגם ככה לא יהיה שום דבר אחר להזמין בחודשים הקרובים.

הרשמה