תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    עיר
    פתח-תקווה
    אני צריך מדריך שיסביר לי איך להכין סרט ולשים אותו ביו טאב או סתם סירטון רגיל שאני יראה!
    כי אני רוצה ללמוד להכין סרט!
    8)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    אממ, טוב דבר בסיסי שאתה צריך זה מצלמה כמובן, מצלמת ווידאיו.
    אתה לא יכול להשיג מצלמה של צילמוי טלוויזה כמובן, יקרה.
    אם זה רק בשביל סרטים לשים ביו טיוב או סתם סרטון, אתה יכול להשתמש במצלמות דיגיטליות, עושות את העבודה טוב, גם במצלמות ווידאיו משפחתיות, או אפילו במצלמות רשת.

אחרי תצטרך תוכנת עריכה, ביגלל שאתה לא מתכוון לערוך משהו מיוחד כמו שאני חושב, אלא רק לשים כותרות אתה יכול להשתמש ב windows movie maker.

אני בכל זאת ממליץ על ווגאס - sony vegas , תוכנת עריכה, פשוטה מאוד, יש בה המון אפליקציות.

בקיצור, זה מה שאתה צריך
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    עיר
    פתח-תקווה
    אחי כניראה לא הבנת היתכנתי לסרטי קאונטר כמו של CPL וקבוצות גדולות שעושות עליהם סרטים אני רוצה לילמוד להכין כאלה סרטים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    טוב אז אתה לא הסברת את עצמך נכון ביכלל
    אתה אומר סרטיים אמיתיים. CS זה לא אמיתי, פשוט תגיד סרטי סיאס במקום לסבך עינינים.

בשביל לעשות סרט כזה, אתה צריך לעשות record
    אז אל תבקש שלא יסבירו לך על רקורד, כי בלי זה תשכח מסרט.

אני פירסמתי פה 3 מדריכים אם אני לא טועה, שיעזרו לך לעשות סרט, תסתכל בשימושון.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי matan1q2w
    אממ, טוב דבר בסיסי שאתה צריך זה מצלמה כמובן, מצלמת ווידאיו.
    אתה לא יכול להשיג מצלמה של צילמוי טלוויזה כמובן, יקרה.
    אם זה רק בשביל סרטים לשים ביו טיוב או סתם סרטון, אתה יכול להשתמש במצלמות דיגיטליות, עושות את העבודה טוב, גם במצלמות ווידאיו משפחתיות, או אפילו במצלמות רשת.

אחרי תצטרך תוכנת עריכה, ביגלל שאתה לא מתכוון לערוך משהו מיוחד כמו שאני חושב, אלא רק לשים כותרות אתה יכול להשתמש ב windows movie maker.

אני בכל זאת ממליץ על ווגאס - sony vegas , תוכנת עריכה, פשוטה מאוד, יש בה המון אפליקציות.

בקיצור, זה מה שאתה צריך
    חחחחחחחחחחחחחחחח

יש לי הרגשה שאם כזה סרט הוא היה רוצה להכין הוא לא היה כותב על זה בפורום קאונטר סטרייק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    נכתב במקור על ידי LucifeR
    חחחחחחחחחחחחחחחח

יש לי הרגשה שאם כזה סרט הוא היה רוצה להכין הוא לא היה כותב על זה בפורום קאונטר סטרייק.
    חחח
    אני יודעעע, לך תדע, יש הרבה אנשים הפוכים היום
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הרשמה