תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה עושים עם ג'יי בי אל

מדרגים
7. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • אני אוהב אותו! יש לו פינישר מהמם והוא יודע להתאבק. שיחזור

1 14.29%
  • לא סבלתי אותו, לא סובל אותו ולא אסבול אותו אף פעם. צריך להעיף אותו

1 14.29%
  • אני לא אוהב אותו במיוחד, אבל הוא עושה קריינות טובה. שישאר קריין

4 57.14%
  • הוא ווינס צריכים לשלוט יחדיו בעולם עם כל הכסף שלהם. יחי ג'יי בי אל!

1 14.29%
תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    יש לי שאלה חשובה.
    האם ג'יי בי אל, מתאבק היל שיש לו כבוד רק להילים אחרים ועושה קריינות עם מייקל קול צריך לחזור להתאבק או להישאר בקריינות? או שאולי בכלל צריך להעיף אותו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    אני לא אוהב אותו שישר בקריינות לא אהבתי אותו שהוא היה מתאבק וגם עכשיו אני לא אוהב אותו אז לא משנה מה הוא יעשה רק שלא יהיה מתאבק או שישר קריין או שיעוף מה-WWE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אתם לא אמורים לדעת
    כדי שהוא ישאר בקרינות ואם לא שיעוף מה WWE :violent1: :crazy1:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי ריי מסטריו
    כדי שהוא ישאר בקרינות ואם לא שיעוף מה WWE :violent1: :crazy1:
    אמרת בדיוק מה שהוא אמר.
    שתף ב-Google+

אני דווקה אוהב אותו בקרינות אבל מה שאני לא אוהב שהו קרין זה שהו כל הזמן יורד על המיתעבקים שאוהבים כמו טיקר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Destroyer
    אני דווקה אוהב אותו בקרינות אבל מה שאני לא אוהב שהו קרין זה שהו כל הזמן יורד על המיתעבקים שאוהבים כמו טיקר
    קודם כל אם תקשיב טוב לקריינות שלו תשים לב כמה הוא אומר שקרב עם האנדרטייקר הוא קרב מסוכן ושהוא יריב קשוח מאוד. אז על טייקר הוא לא אומר דברים רעים זה בטוח. אולי חוץ מלקרוא לו מפלצת שזה מחמאה בשביל טייקר. דבר שני הוא יורד על מתאבקים כמו מיסטיריו בכך שהוא אומר שהוא לטיני גמד וכל השטויות האלה או שבטיסטה לא יודע להתאבק כי הכל אצלו זה שרירים במקום מוח.
    דבר שלישי וזה לא רק לך:מה קורה לכם אנשים JBL הוא גיבור של הבורסה!!!!!!!!!!!!
    הוא ווינס צריכים לשלוט יחד בכל העולם!!!!!!!!!!!!!! :wrong:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    נכתב במקור על ידי Terminator2
    קודם כל אם תקשיב טוב לקריינות שלו תשים לב כמה הוא אומר שקרב עם האנדרטייקר הוא קרב מסוכן ושהוא יריב קשוח מאוד. אז על טייקר הוא לא אומר דברים רעים זה בטוח. אולי חוץ מלקרוא לו מפלצת שזה מחמאה בשביל טייקר. דבר שני הוא יורד על מתאבקים כמו מיסטיריו בכך שהוא אומר שהוא לטיני גמד וכל השטויות האלה או שבטיסטה לא יודע להתאבק כי הכל אצלו זה שרירים במקום מוח.
    דבר שלישי וזה לא רק לך:מה קורה לכם אנשים JBL הוא גיבור של הבורסה!!!!!!!!!!!!
    הוא ווינס צריכים לשלוט יחד בכל העולם!!!!!!!!!!!!!! :wrong:
    אתה רציני T______T?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי noamiko100
    אתה רציני T______T?
    שמע זה לא כאילו הוא המתאבק המועדף עלי, אבל הוא מצחיק.
    בוא נגיד שהיו לו כמה קטעים קורעים על איך שהוא יורד על היריבים שלו.
    חוץ מזה אתה לא מבין ציניות? אני בכוונה אומר את זה כי הוא צריך לשלוט בעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שיין לא מגיע למסכנסיים שלו! הוא צריך להיות היורש של וינס!
    (צחוק מרושע) וחוץ מזה, הוא לא יורד על כל האנשים, אלא רק על האנשים הלטיניים כמו ריי, והוא גם לא אוהב את בנואה, הוא אומר שהוא מכבד את בנואה (וגם את טייקר, קיין, סינה, באטיסטה...) בשל היכולות שלו בזירה, אבל הוא לא אוהב אותם בתור בני אדם.
    לריי הוא קורא לטיני מסריח, לבנואה הוא קורא "מכה נשים" על מה שקרה ב-survivor series, הוא אומר שלבטיסטה יש יותר שרירים משכל (למרות שאני אוהב את בטיסטה אני חייב להסכים איתו בזה), הוא אומר שסינה הוא ילד רחוב ועוד כל מיני שטויות כאלה.
    הקטע הוא שהוא מכבד אותם בתור מתאבקים עם הישגים אבל לא בתור בני אדם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    נכתב במקור על ידי Terminator2
    שמע זה לא כאילו הוא המתאבק המועדף עלי, אבל הוא מצחיק.
    בוא נגיד שהיו לו כמה קטעים קורעים על איך שהוא יורד על היריבים שלו.
    חוץ מזה אתה לא מבין ציניות? אני בכוונה אומר את זה כי הוא צריך לשלוט בעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שיין לא מגיע למסכנסיים שלו! הוא צריך להיות היורש של וינס!
    (צחוק מרושע) וחוץ מזה, הוא לא יורד על כל האנשים, אלא רק על האנשים הלטיניים כמו ריי, והוא גם לא אוהב את בנואה, הוא אומר שהוא מכבד את בנואה (וגם את טייקר, קיין, סינה, באטיסטה...) בשל היכולות שלו בזירה, אבל הוא לא אוהב אותם בתור בני אדם.
    לריי הוא קורא לטיני מסריח, לבנואה הוא קורא "מכה נשים" על מה שקרה ב-survivor series, הוא אומר שלבטיסטה יש יותר שרירים משכל (למרות שאני אוהב את בטיסטה אני חייב להסכים איתו בזה), הוא אומר שסינה הוא ילד רחוב ועוד כל מיני שטויות כאלה.
    הקטע הוא שהוא מכבד אותם בתור מתאבקים עם הישגים אבל לא בתור בני אדם.
    אה נבהלתי T__T
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אמנם הוא קריין מעולה, אבל גם כמתאבק יש לי היסטוריה עשירה... חבל שגם העתיד לא יכול להמשיך את ההיסטוריה הזאת...

אני בהחלט רוצה לראות אותו חוזר להתאבק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    אמנם הוא קריין מעולה, אבל גם כמתאבק יש לי היסטוריה עשירה... חבל שגם העתיד לא יכול להמשיך את ההיסטוריה הזאת...

אני בהחלט רוצה לראות אותו חוזר להתאבק!
    לך תדע אולי הוא עוד יחזור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    JUST BIG LOSE - מבחינתי שיעוף מהארגון הוא מעצבן ויש לו תכונות שליליות ומעליבות.. אני קורא להחזרת טאז לאלתר !

וזה שהוא מקניט מתאבקים (בטיסטה, מיסטריו ועוד..) - זה בגלל שהארגון החליט ששדר אחד יהיה לטובת ההילים (מייקל קול) והשדר השני יהיה לטובת הרעים (JBL) פשוט מאוד..
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי kobiboy18MUFC
    JUST BIG LOSE - מבחינתי שיעוף מהארגון הוא מעצבן ויש לו תכונות שליליות ומעליבות.. אני קורא להחזרת טאז לאלתר !

וזה שהוא מקניט מתאבקים (בטיסטה, מיסטריו ועוד..) - זה בגלל שהארגון החליט ששדר אחד יהיה לטובת ההילים (מייקל קול) והשדר השני יהיה לטובת הרעים (JBL) פשוט מאוד..
    אוקי בוא אני אגיד לך כמה דברים.
    לא שאני מזלזל בדעה שלך אבל ג'ייביאל צריך לשלוט בעולם.
    ב' טאז עובד ב-ECW, ויש שמועות שהוא על סף פרישה,
    ודבר שלישי הילים הם מתאבקים רעים, מייקל קול הוא לטובת המתאבקים הנקיים שהכינוי שלהם הוא פייס (FACE). זהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    טאז עובד ב-ECW לההההההההההה גילית לי את סקנדינביה.. ו-JBL לשלוט בעולם ? לא קצת הגזמת ?

ובקשר לכינויים כן צודק תמיד אני מתבלבל
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי kobiboy18MUFC
    טאז עובד ב-ECW לההההההההההה גילית לי את סקנדינביה.. ו-JBL לשלוט בעולם ? לא קצת הגזמת ?

ובקשר לכינויים כן צודק תמיד אני מתבלבל
    קודם כל אני שמח שיש אנשים עם יכולת שכלית נמוכה שאני יכול לעזור להם בגילוי סקנדינביה.
    ודבר שני, כןןןןןןןןןןןןןןןןן ג'ייביאל צריך לשלוט בעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111
    ואתה יודע למה? cause stoneclod said so
    שתף ב-Google+

הרשמה