תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    שבת שלום לכולם חברה יש לי בעיות יש לי במשחק cs 1.6 פינג מאוד גבוה.
    אני משחק רגיל על פינג 20-50 ומידי פעם הוא קופץ לי בלי סיבה. שום תוכנה פשוט שום תוכנה לא עובדת רק הסטים והמשחק... עשיתי כבר הרבה פקודות אבל לצערי שום דבר לא עזר. יש לי Netvision-Cable 1.5MB למישהו אולי במיקרה יש גם כזאת בעיה עם netvision? והוא הצליח להיפתר מימנה? או שהוא יודע איך אפשר להיפתר מזה? עשיתי סריקות עם כל התוכנות שום דבר לא עוזר ו Net vision אמרים שהפינג הכל בסדר. תעזרו לי בבקשה חברה אשמח מאוד עם תעזרו ותודה רבה לעוזרים! :sad1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    אוקי תשמע
    יש לך רשת מחשבים בבית ? אם כן תבדוק במחשב השני אולי יש בעייה
    בדוק ברשימת תהליכים על תוכנות שאתה לא מכיר

תנסה את הפקודות
    cl_cmdrate 35
    cl_updaterate 35
    rate 20000
    ותגיד לי אם יש קפיצות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    כפרה אין לי רשת יש לי רק מחשב אחד... אין לי תוכנות מיותרות בדקתי הכל סגור.
    והפקודות לצערי לא עוזרות עדין קפיצות בפינג ותקיעות ביגלל הפינג הזה אני מה זה מבואס אוף
    :sad1: לא יודע מה לעשות כבר הכל עשיתי פירמטתי פעמיים שום דבר אותו דבר :sad1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    חיפה
    גם לי גם נטויזיוןבזמן האחרון נראה לי יש להם בעיות =\ יש לי פינג נורמלי ולפעמים קופץ ל 500 700 900 ... אבל זה לכמה שניות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    כן זה אומנם לכמה שניות אבל זה מפריע למהלך המשחק... אתה משחק וכל כמה שניות יש לך קפיצות וזה מאוד מפריע ומציק. ואי-אפשר ככה לשחק וזה אצלי לא רק ב cs1.6 זה אצלי בעוד כמה משחקי רשת כמו souce וגם enemy territory יש למישהו אולי פיתרון או שיכול איכשהו בבקשה לעזור לי? :sad1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    אמ, גם לי יש נטווישיון, ואין לי פינגים, תשמע
    דברים כאלה קורים לפעמים כי יש במחשב שלך כל מני דפיי וור, באגים, וכל מני שטויות שמותקנים אצלך במחשב ואתה אפילו לא יודע, שלוקחים קצת מהשימוש באינרנט שלך
    יש לך תוכנות לניקוי סוגים של באגים כאלו?
    אם לא אני יביא לך רשימה מכובדת שאני בטוח שתעזור לך..לי זה עזר בכל אופן שהיו לי מצבים כאלה..
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אחי אתה יכול בבקשה אני אשמח מאוד עם תביא ותעזור לי...
    אז בבקשה תישלח לי את הלינקים של התוכנה ומה שצריך ותסביר לי מה עושים עם מסובך תודה רבה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    הנה שתי תוכנות שיעשו את העבודה העיקריות
    windows washer
    ad-aware

תפעיל את שתיהם, ואתה תראה שינוי אני בטוח ב 99 אחוז.
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    יש לי Ad-Awer הוא אומנם מחק קצבים כול זה מה שלא צריך אבל הפינג עדין נישאר והקפיצות גם לא שינה הרבה. לגבי התוכנה windows washer אני יוריד ויבדוק ותודה רבה אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אחי עשיתי עם התוכנות את הכל הם אומנם מחקו לי קבצים שלא צריך.. המחשב עובד יותר טוב
    אבל הפינגים שלי והקפיות עדין אותו הדבר תעזרו לי בבקשה:sad1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי matan1q2w
    אמ, גם לי יש נטווישיון, ואין לי פינגים, תשמע
    דברים כאלה קורים לפעמים כי יש במחשב שלך כל מני דפיי וור, באגים, וכל מני שטויות שמותקנים אצלך במחשב ואתה אפילו לא יודע, שלוקחים קצת מהשימוש באינרנט שלך
    יש לך תוכנות לניקוי סוגים של באגים כאלו?
    אם לא אני יביא לך רשימה מכובדת שאני בטוח שתעזור לך..לי זה עזר בכל אופן שהיו לי מצבים כאלה..
    צודק מאה אחוז...
    אני חדש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    שמעו גם אחרי פירמוט מלא? שלא נישאר לי קובץ אחד? פשוט וינדוס חדש בלי כלום...
    ואין רק פינגים אין לי מושג למה לא יודע מה לעשות נקיתי תמחשב הכל פשוט הכל שום דבר לא עוזר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    דדשגדש
    לך Find servers למטה Change filters ואז >בחר ב Loction תעשה שם Middle East
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    זה קבוע אצלי ככה זה לא קשור לשרתים... אני כל הזמן משחק בשרתים בישראל עם קפיצות פינג ולאגים מטורפים לא יודע למה אין סיבות פשוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1000624

אולי משהו מפה יעזור לך
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    עשיתה באמת אחלה של מדריך אבל הבעיה אצלי זה לא שהמשחק זז לאט...
    יש לי מחשב בסדר אפשר להגיד די טוב ל cs1.6 אבל הבעיה שיש לי קפיצות פינג איומות ולאגים בטירוף. פיתאום התחיל לי בלי סיבה...מקודם לפני חודש היה אצלי הכל מעולה המשחק טס והכל סבבה . תעזרו בבקשה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    אממ, דיברת עם הספק?
    תשמע, אם תוכנות לא עזרו, ואם אתה לא מפעיל שום דבר מהאינרנט, אני חושב שיש כמה דברים שאולי גורמים לזה
    או שיש לך ווירוס שנוגע באינרנט
    או שצד שלישי מתחבר לאינרנט דרכך
    או שעדיין יש לך כמה תוכנות ספיי ורר שלא נמחקו

תפעיל אנטי וירוס, אבל במצב בטוח, בלי חיבור אינרנט.
    שאתה מפעיל, פשוט תישב ליד האנטי ווירוס, וכל פעם שהוא מוצא משהו, אל תעשה שכל קובץ שהוא ימצא הוא ימחק, כי אז אתה יכול להדפק, כל פעם שהוא מוצא משהו, תבדוק איזה קובץ זה, אם אתה מכיר אותו, מקסימום תעשה עליו qurentine, משהו כזה, זה כיאילו לוקח את הקובץ הנגוע, לא מוחק אותו, אבל כיאילו שם אותו בהסגר, ואי אפשר להשתמש בו, או שתנסה לתקן אותו.
    אני ממליץ לך על האנטי וירוס של AVAST.
    תוכנה מעולה, וגם אם היא לא הצליחה לעשות משהו עם הקבצים שהיא מצאה, אז בפעם הבאה שאתה תפעיל את המחשב, בזמן שהמחשב עולה במצב דוס, היא תנסה למחוק או לתקן את הקובץ (אתה תוכל לבחור) כי יכול ליהיות שהקובץ אצלך במחשב שדופק הכל פועל אוטומטית עם ווינדוס, ושהמחשב עולה, הוא עולה באמצעות הדוס, שזה מערכת הפעלה נפרדת ומן הסתם הוא לא יפעל בדוס.

תבדוק גם עם הספק אינרנט שלך, תשאל אותם אם אולי יש בעיה עם החיבור או משהו, תגיד להם שאתה מרגיש שהאינרנט איטי, תבדוק גם באמצעות ה טסק מנג'ר (ctrl+alt+del) , ותלך לרשת (networking) ותבדוק גם אם שום דבר לא עובד, אם הרשת במצב פעיל יענו אתה רואה שימוש נכבד, ולא קצת. אם כן, כנראה שמישהו התחבר אליך.

אפשר גם לעשות משהו דרך המירק למודם שלך, שכחתי איך קוראים לזה, אבל דרך המירק פוגעים לך במודם, וזה גורם לפינגים גבוהים. זה אמור להיעלם אחרי שבועיים בערך, או אפילו לפעמים אחרי כיבוי של המודם.

מקווה שזה יזעור לך משהו מפה
    legendery matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    תודה אחי שאתה מנסה לעזור לי אני מאוד מעריך את זה אחי כל הכבוד ובאמת תודה! עשיתי סריקה דרך תוכנה שניקראת Spy Sweeper היא מצאה לי 2 טרויאנים במחשב... אחד ב win32/system/Services.exe ועוד איזה טרוייאן שגם קשור למשהו ב system והוא רושם בתוכנה את הסוג של הוירוס איזה רמה הוא ו2 הטרויאנים הוא רושם VERY HIGH עכשיו אפשר לטפל בוירוס אבל יש בתוכנה רשום גם Risk שאם אני ימחק את הקובץ או שהוא יטפל או יש מצב יהיה סיכון באותו קובץ.. שזה יכול ליפגוע במערכת של הוינדוס ובמערכת של הוינדוס ואני לא יודע מה לעשות...
    יש מצב אותה הבעיה ב2 טריואים האלו services זה שרות.. בכללי שירותי אינטרנט ..
    שתף ב-Google+

הרשמה