תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    Capcom מדווחת על שליחת מיליון יחידות של משחק הזומבים שלה לחנויות

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ידעתי שהוא מכר טוב אבל מליון יחידות?
    פאק!
    עכשיו אחרי LOST PLANET אני כבר בטוח שקאפקום הולכים לפנק את ה-360 במשחקים כמו שצריך
    עכשיו מיקרוסופט צריכים לשפוך קצת כסף על קאפקום בשביל אקסקלוסיביות ל-RE5 והם ממש ישחקו אותה...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    והשמועה החדשה ברשת: מייקרוסופט כמעט והשלימה עיסקה לרכישת קאפקום.

כמובן שזו רק שמועה, ואני לא אוהב לייחס לכאלה משמעויות, אבל אם זה נכון זו הולכת להיות מכה מאוד כואבת לסוני, ואולי ההזדמנות של מייקרוסופט להכנס כמו שצריך לשוק היפאני.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    והשמועה החדשה ברשת: מייקרוסופט כמעט והשלימה עיסקה לרכישת קאפקום.

כמובן שזו רק שמועה, ואני לא אוהב לייחס לכאלה משמעויות, אבל אם זה נכון זו הולכת להיות מכה מאוד כואבת לסוני, ואולי ההזדמנות של מייקרוסופט להכנס כמו שצריך לשוק היפאני.
    אם הם קונים את קאפקום אני באמת מעריץ אותם.
    השיפור בין הXBOX ששנאתי לגמרי ל-360 שלדעתי היא הקונסולה הכי טובה בדור הזה פשוט מטורף.
    העובדה שהם רואים את החולשות שלהם (כמו למשל שהם סדרו לעצמם משחק כמו BLUE DRAGON) וישר פונים לטפל בנושא פשוט מעוררת בי הערצה.
    בסוף מיקרוסופט יקחו לכולם מתחת לאף את המקום הראשון בעולם הקונסולות...

בסופו של דבר אם זה יקרה, סדרות כמו RE, DMC, אוקמי, מגה מן, ויוטיפל ג'ו, סטריט פייטר, וכו' ימשכו מליונים למיקרוסופט. לדעתי כל מחיר יהיה שווה קניה שלהם.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    כמה חבל שאוקמי וויוטיפל ג'ו הם של קלובר ז"ל, סטודיו שקאפקום סגרה, וגרמה לי להעריך אותם הרבה פחות מפעם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמה חבל שאוקמי וויוטיפל ג'ו הם של קלובר ז"ל, סטודיו שקאפקום סגרה, וגרמה לי להעריך אותם הרבה פחות מפעם.
    מתי הם הספיקו לסגור אותו? המשחק יצא רק בספטמבר.

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    וכמובן יש את השמועה...מי שמכיר אותי מפורומים אחרים יודע כמה אני אוהב שמועות...
    אם 3 שמועות נכונות-מטל גיר סוליד 4 מגיע ל360,DMC4 יגיע ל360 וכמובן קניית חברת קבפקום...זה יהיה גן עדן לגיימרים בעלי 360!זה כל מה שאני יגיד!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    מתי הם הספיקו לסגור אותו? המשחק יצא רק בספטמבר.
    קלובר נסגר ממש אחרי שאוקמי יצא בארה"ב. סביבות אוקטובר ככה, פחות או יותר. הנחמה היחידה היא שראשי הסטודיו כבר עובדים על משחק חדש באופן עצמאי.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם כך באמת חבל.
    אבל כך או כך, הסדרה של קאפקום בשבילי זאת RE.
    אני באמת מקווה שRE5 יצא כמו שצריך כי RE4 פוצץ לי את השכל (תרתי משמע).

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    סליחה על הבורות אבל מזה המשחק הזה ? קטלני ? יש אותו ל-Ps2 ?
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DaviD17
    סליחה על הבורות אבל מזה המשחק הזה ? קטלני ? יש אותו ל-Ps2 ?

RE?

כן, יש את RESIDENT EVIL 4 ל-PS2 והוא המשחק שהכי נהנתי ממנו בדור הקודם.

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    נכתב במקור על ידי DrKeo

RE?

כן, יש את RESIDENT EVIL 4 ל-PS2 והוא המשחק שהכי נהנתי ממנו בדור הקודם.
    לא לא אחי השני יש לי גם ריזדנט אבל אני מדבר על הDead rising משחק טוב זה ?ויש אותו לסוני 2 ?
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DaviD17
    לא לא אחי השני יש לי גם ריזדנט אבל אני מדבר על הDead rising משחק טוב זה ?ויש אותו לסוני 2 ?
    לא, Dead Rising הוא אקסקלוסיבי ל-X360, ורבים טוענים שהוא למעשה הקילר-אפ הראשון שלו.

בלי קשר ישיר לעניין - אם הכל יתנהל כשורה מחר יגיע האקסבוקס והמשחקים, וסוף סוף אוכל לבדוק בעצמי האם באמת Dead Rising ראוי לשבחים (מצד שני, יש סיכוי די סביר שאני אתחיל את גירז קודם, ואז לכו תדעו מתי אני אתחיל את Dead Rising).

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מצד שני, יש סיכוי די סביר שאני אתחיל את גירז קודם, ואז לכו תדעו מתי אני אתחיל את Dead Rising).
    13 שעות אחרי שתקבל את גירס ותתחיל לשחק! במה אני זוכה?! ;)

אני אישית אהבתי מאוד את RE4, אבל הרגשתי שהוא קצת חוזר על עצמו. שוב להיכנס לאיזור עם המון אויבים שכל הזמן מגיעים, שוב לירות בהם. שוב בוס. לא יודע, קצת התאכזבתי. אני מאמין שהוא קצת אוברייטד. לדעתי.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    13 שעות אחרי שתקבל את גירס ותתחיל לשחק! במה אני זוכה?! ;)
    נכתב במקור על ידי ADi

אני אישית אהבתי מאוד את RE4, אבל הרגשתי שהוא קצת חוזר על עצמו. שוב להיכנס לאיזור עם המון אויבים שכל הזמן מגיעים, שוב לירות בהם. שוב בוס. לא יודע, קצת התאכזבתי. אני מאמין שהוא קצת אוברייטד. לדעתי.
    אולי זה לא הסגנון שלך פשוט, אני ממש נהנתי ממנו.
    ובקשר לגירס, אם משחקים אותו בפעם הראשונה על HARD CORE ולא על הרמה הקלה אז הוא משחק של 20 שעות.
    תוסיף לזה כמה שעות טובות של מולטיפלייר כל יום ואני משנה את התחזית שלך ל-50 שעות של גירס ורק אז תגע בDEAD RISING...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נחיה ונראה. בינתיים קבלת הקונסולה כנראה נדחתה ליום שני. ממש רכבת הרים, כל העניין הזה.

אני מת על RE4. מסוג המשחקים שגרמו לי לבהות במסך בפה פעור כמעט כל חמש דקות. מצד שני, אני לא מפתח שום ציפיות לכיוון RE5. צריך לזכור ש-4 אמנם היה משחק די מדהים, אבל הוא הגיע אחרי זמן רב בו הסידרה הייתה תקועה במקום. קאפקום צריכים לעבוד קשה כדי להוכיח שהם פתחו סטנדרט חדש לסידרה, ולא סתם יצא להם בפוקס משחק טוב.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נחיה ונראה. בינתיים קבלת הקונסולה כנראה נדחתה ליום שני. ממש רכבת הרים, כל העניין הזה.

אני מת על RE4. מסוג המשחקים שגרמו לי לבהות במסך בפה פעור כמעט כל חמש דקות. מצד שני, אני לא מפתח שום ציפיות לכיוון RE5. צריך לזכור ש-4 אמנם היה משחק די מדהים, אבל הוא הגיע אחרי זמן רב בו הסידרה הייתה תקועה במקום. קאפקום צריכים לעבוד קשה כדי להוכיח שהם פתחו סטנדרט חדש לסידרה, ולא סתם יצא להם בפוקס משחק טוב.
    GEARS מזכיר לי אותו האמת.
    יש שם כל כך הרבה קטעים שאתה פשוט פותח את הפה כמו שחקנית פורנו בסוף סצנה מרוב תדהמה.
    ודווקא ההתחלה הכי מעפנה, כל הכיף מגיע באמת במערכה השניה והלאה.

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    גירס משחק מדהים!אבל לא ארוך במיוחד...אבל בהחלט משחק מעולה!
    DEAD RISING משחק שאני באופן אישי יותר נהנתי...מה שטוב בדד ריזינג זה החופש במשחקיות!
    רוצה רק לבלות את כל ה3 ימים ולילות להרוג זומבים?אתה יכול!רוצה להתקדם בעלילה עד הסוף?אתה יכול!יש מספר לא מועט של סיומות למשחק...והחופש בו הוא מדהים..בהחלט מי שלא שיחק בו חייב לנסות אותו!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי חייזר
    גירס משחק מדהים!אבל לא ארוך במיוחד...אבל בהחלט משחק מעולה!
    נכתב במקור על ידי חייזר
    DEAD RISING משחק שאני באופן אישי יותר נהנתי...מה שטוב בדד ריזינג זה החופש במשחקיות!
    רוצה רק לבלות את כל ה3 ימים ולילות להרוג זומבים?אתה יכול!רוצה להתקדם בעלילה עד הסוף?אתה יכול!יש מספר לא מועט של סיומות למשחק...והחופש בו הוא מדהים..בהחלט מי שלא שיחק בו חייב לנסות אותו!
    אתה רוצה להגיד לי שסיימת את GEARS ב-HARD CORE בפעם הראשונה בפחות מ-16 שעות?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    למה אף אחד לא פותח ת'רד על Lost Planet והביקורות שלו?

* הוסיפו סמיילים חדשים :smiling: :un1: :confused1: :grinning5: :sad1: :laugh1: :speechless2: :angry2: :angry5: :pikuchu: :rolleyes: :clown: :sw2: :sw4: :sw8: :sw10: :food1: :grinning2: :medium2: :confused: :cheeky3: :devil1: :violent1: :wink2: :barbaric: :croc: :animal03: :animal6: :animal8: :animal06 :animal11: :sad3: :animal10: :animal09: :animal7: :animal05: :animal04: :wrong: :violent2 :devil5: :innlove2: :mittelgr: :touching: :crazy1: מזל טוב! :sw9: :sw7: :sw3: :inlove1: :cheeky2: :devil: :angry3: :mad: :speechless2: :sad1: :grinning5: :un1:

אני חושב שקצת הגזמנו :grinning5:
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הרשמה