תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אם יש לי WII, אז אני יכול לחבר אותו לשקע רק עם מתאם או שצריך שנאי מיוחד כדי שהקונסולה לא תישרף?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי chiko311
    אם יש לי WII, אז אני יכול לחבר אותו לשקע רק עם מתאם או שצריך שנאי מיוחד כדי שהקונסולה לא תישרף?
    אתה תצטרך ממיר מתח של מ-220V ל-110V ושל 300 וואט.

אני לא סגור עם הוואט, כלומר עם 300 וואט הוא יעבוד לך בלי בעיות, אך אני לא סגור אם אפשר להשתמש באחד של פחות.

בכל מקרה, תשיג לעצמך ממיר מתח של 220V ל-110V ושל 300 וואט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    איזה אידיוט אני, שחכתי לשאול אותך אם מדובר בקונסולה מאירופה או מארה"ב.

אם היא מאירופה אתה יכול להשתמש במתאם, אם היא מארה"ב אז התגובה שרשמתי ממקודם היא הנכונה.

דא"ג, מאחר וגם אני מנסה לדעת איזה שנאי צריך לקנות, אכפת לך להגיד לי מה רשום על השנאי שקיבלת עם המכשיר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי F.P
    אתה תצטרך ממיר מתח של מ-220V ל-110V ושל 300 וואט.

אני לא סגור עם הוואט, כלומר עם 300 וואט הוא יעבוד לך בלי בעיות, אך אני לא סגור אם אפשר להשתמש באחד של פחות.

בכל מקרה, תשיג לעצמך ממיר מתח של 220V ל-110V ושל 300 וואט.
    אין מצב שהWII צורכת יותר מ100W כאשר הקיוב צורכת רק 48W.
    אני אומר שזה בטוח לקנות שנאי של 100W.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי PTii
    גם לי 300 וואט נראה קצת הרבה, זה למה אני מנסה להגיע למספר האמיתי.

אמרתי 300 כי רונן סיפר לי שהוא משתמש בשל 300 וואט בשביל הווי שלו (וגם השתמש בכזה בשביל הקיוב).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי PTii
    נכתב במקור על ידי PTii
    כי יכולות להיות קפיצות מתח.
    גם ה-360 צורכת רק 240W במצב שיא אבל קונים לה שנאי של 500 כדי להיות בטוחים.
    עדיף להשיל אקסטרה 150 שקל על שנאי טוב יותר מאשר לחסוך אותם ולקבל קונסולה שרופה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    לפי מה שרשום על השנאי שמגיע עם הקונסולה, היא צורכת 52W.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ננסק

אם הWII צורכת 52W בשיא אז לקנות שנאי של 200W זה אובר קיל זול למדי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ננסק
    נהדר! תודה רבה לך.

אז שנאי של 100 וואט צריך לעשות את העבודה (וגם לתת קצת מרווח לקפיצות מתח ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    נהדר! תודה רבה לך.
    נכתב במקור על ידי F.P

אז שנאי של 100 וואט צריך לעשות את העבודה (וגם לתת קצת מרווח לקפיצות מתח ).
    נראה לי שעדיף לך ללכת על 200W (או 150 אם תמצא) רק כדי להיות בטוח, חבל שהקונסולה תשרף על כמה שקלים כי ההפרש מחיר בין 200 ל-100 הוא באמת גרושים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    כי יכולות להיות קפיצות מתח.
    גם ה-360 צורכת רק 240W במצב שיא אבל קונים לה שנאי של 500 כדי להיות בטוחים.
    עדיף להשיל אקסטרה 150 שקל על שנאי טוב יותר מאשר לחסוך אותם ולקבל קונסולה שרופה...
    בגלל זה השנאי שלי (ביחד עם המחשב והמסך) מחובר למגן ברקים שמגן נגד קפיצות מתח שקורות בד"כ בסופות ברקים.
    לבזבז 200W (גם העלות של השנאי וגם חשבון החשמל) על 52W זה דבילי.
    הייתי לוקח 100W ומשקיע את העודף במגן ברקים, גם בשביל ציוד אלקטרוני אחר חשוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם אתה מסוגל למצא מגן קפיצות מתח בהפרש בין שנאי 200 לשנאי 100 אני אשמח לקנות גם אחד במחיר כזה של 30 שקל בערך.
    ושנאי מתח של 200 לא עובד ב-200 כל הזמן, הוא עובד בדיוק במתח שהקונסולה דורשת ממנו אז זה לא משנה אם יהיה לך שנאי של 200 או של 100, החשבון חשמל ישאר בדיוק אותו דבר.
    ההבדל הוא שאם תהיה קפיצת מתח והדרישה של ה-WII תעלה מ-100, אפילו אם זה לשניה, מעגלים בWII שלך יכולים להשרף כי שנאי של 100 לא מסוגל לעלות מ100W...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אם אתה מסוגל למצא מגן קפיצות מתח בהפרש בין שנאי 200 לשנאי 100 אני אשמח לקנות גם אחד במחיר כזה של 30 שקל בערך.

ושנאי מתח של 200 לא עובד ב-200 כל הזמן, הוא עובד בדיוק במתח שהקונסולה דורשת ממנו אז זה לא משנה אם יהיה לך שנאי של 200 או של 100, החשבון חשמל ישאר בדיוק אותו דבר.
    ההבדל הוא שאם תהיה קפיצת מתח והדרישה של ה-WII תעלה מ-100, אפילו אם זה לשניה, מעגלים בWII שלך יכולים להשרף כי שנאי של 100 לא מסוגל לעלות מ100W...
    עד כמה שידוע לי, זה לא מה שקורה בקפיצת מתח, הWII לא יצרוך פתאום יותר וואטים אם יפגע לך ברק בבית או שתהיה קפיצה
    זה פשוט שהוולטז' שיוצא מהקיר עולה לשבריר שניה. אין לזה שום קשר לצריכת חשמל אלא למתח חשמל.
    מה שיכול לקרות תאורטית בקפיצת מתח זה שהשנאי יקבל יותר מ230V, ישרף וישרוף איתו את הווי
    עכשיו, זה לא משנה מה הקיבולת שלו, כי הוא בנוי לוולטז' מסוים (220-230).
    מה שצריך בכדי למנוע מקרה כזה זה מכשיר (ע"ע מגן ברקים) שיכול לזהות את הקפיצה ואוטמטים לנתק את הזרם למכשירים שמחוברים אליו כדי להגן עליהם מהמתח הגבוה.
    יש לי הרגשה שפשוט התבלבלת בין וואטים לוולטים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי PTii
    עד כמה שידוע לי, זה לא מה שקורה בקפיצת מתח, הWII לא יצרוך פתאום יותר וואטים אם יפגע לך ברק בבית או שתהיה קפיצה
    זה פשוט שהוולטז' שיוצא מהקיר עולה לשבריר שניה. אין לזה שום קשר לצריכת חשמל אלא למתח חשמל.
    מה שיכול לקרות תאורטית בקפיצת מתח זה שהשנאי יקבל יותר מ230V, ישרף וישרוף איתו את הווי
    עכשיו, זה לא משנה מה הקיבולת שלו, כי הוא בנוי לוולטז' מסוים (220-230).
    מה שצריך בכדי למנוע מקרה כזה זה מכשיר (ע"ע מגן ברקים) שיכול לזהות את הקפיצה ואוטמטים לנתק את הזרם למכשירים שמחוברים אליו כדי להגן עליהם מהמתח הגבוה.
    יש לי הרגשה שפשוט התבלבלת בין וואטים לוולטים.
    המממ, אין מנגנון במכשירים הללו שברגע שהם נשרפים הם לא מעבירים מתח כלל? כלומר מין מגן ברקים חד פעמי שכזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי F.P
    המממ, אין מנגנון במכשירים הללו שברגע שהם נשרפים הם לא מעבירים מתח כלל? כלומר מין מגן ברקים חד פעמי שכזה.
    יש ויש, זה תלוי בשנאי עצמו. בד"כ השנאים הזולים יקחו את המכשיר שמחובר אליהם יחד איתם בעוד שהיקרים יותר יקריבו את עצמם לטובת המכשיר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני קניתי אל-פסק של אדוויס, הוורסייה החדשה, ב-700 ש"ח, כולל מייצב מתח. אין פשרות כשמדובר על שמירת מכשירים יקרים, לכו על זה.

אולי המגן של PT מגן מפני ברקים (ואני לא סומך כל-כך על המגנים הקטנים שמתחברים לשקע), אבל אינו מייצב מתח, אם אני לא טועה. המחשב שלי נשרף כולו בגלל נפילת מתח שלא נבעה מברקים. היה יום נאה בהחלט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    אני קניתי אל-פסק של אדוויס, הוורסייה החדשה, ב-700 ש"ח, כולל מייצב מתח. אין פשרות כשמדובר על שמירת מכשירים יקרים, לכו על זה.

אולי המגן של PT מגן מפני ברקים (ואני לא סומך כל-כך על המגנים הקטנים שמתחברים לשקע), אבל אינו מייצב מתח, אם אני לא טועה. המחשב שלי נשרף כולו בגלל נפילת מתח שלא נבעה מברקים. היה יום נאה בהחלט.
    לפי פרטי החנות הם גם אמורים להגן מפני נפילת מתח באופן כללי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    שנאים בד"כ מגנים משינויי מתח (עליות וירידות) ולכן לא צריך מגן ברקים. מקסימום, תחליף פיוז בשנאי, זה עדיין יותר זול ממגן ברקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני תמיד בעד לבנות סליל טסלה ענק על הגג שמחובר בכבל ל-5 פועלים תאילנדים. הם כבר יספגו את הזרם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי רונן

המגנים הזולים והפשוטים עושים דבר אחד פשוט, מנתקים את הזרם החשמלי ברגע שיש קפיצת/נפילת מתח
    מה שגורם לכיבוי של המכשיר, אבל מונע שריפה שלו.
    אל-פסק מייצב את המתח, מה שאומר שגם אם תהיה קפיצה/נפילה במתח, זה לא יורגש והמכשיר ימשיך לעבוד.
    ברור שהאל-פסק עדיף, אבל בסופו של דבר שניהם שומרים על המכשירים ואל פסק עולה בערך 670 שקל יותר ממגן פשוט.
    שתף ב-Google+

הרשמה