תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    החל ממחר (שישי ה- 12 לינואר) יכנס בפורום הזה נוהל קללות חדש וקשוח במיוחד.
    על כל ניבול פה, ולו הקטן ביותר, המנבל יזכה בבאן של בין יום אחד ליומיים, ללא הבדלי דת, גזע, מין, מוצא, תיפקוד בקהילה, מספר מדריכים תחת חגורתו, סיפוק צרכי המיניים, יכולות בישול, ולובן השיניים.
    לא בצחוק ולא ברצינות. אם אתם רוצים להתווכח, יש צורה מתורבתת לעשות זאת. הנוהל יכלול קללות כמו "הומו", "מטומטם", "בן זונה", "עלוב", "נבלה", "כוס אמא שלך", "לך להזדיין", "תחזור לרוסיה", "מסריח".... אתם מבינים כמה זה כולל....
    אז אם אתם רוצים לחלוק על דעת אחד החברים בפורום, עשו זאת תוך שמירת כבודו, ותיקפו רק את הרעיון (בצורה הולמת ויצוגית כמובן) ולא את האדם. גם אם מדובר בסיסי.

תודה על ההבנה, וסליחה על אי הנוחות
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    למה אנחנו בבית ספר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא, אנחנו בפורום.
    ועם כל הכבוד, גם כאן דרושה תרבות מינימלית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    בקצב הזה אני אישית יעביר את כולם לפורום אחר
    אבישי נימאסת עם כל השטויותצ שלך
    שיגידו תודה באתר וישתחוו שבאנו אם אנחנו לא פה
    האתר הזה מת בכלל
    אתה הורס את הכל ומזכיר שוב את גיימר
    חאלאס כבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    זה אחד הדברים הכי מפגרים ששמעתי, מה אתה אבא שלי?
    אולי קללות גזעניות לא, אבל האינטרנט הוא חופש דיבור מוחלט ואם אנשים מחליטים להשתמש בו, זה מטומטם לתת להם באן ליום.

ואפילו אי אפשר להגיד עלוב? מסריח?! זה אפילו לו קללה ואני אומר את זה למורים שלי.
    מטומטם?! אני לא מאמין..פורום של ילדים בני שלוש?
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    קצרין
    נכתב במקור על ידי M.Kzmani
    האתר הזה מת בכלל
    חאלאס כבר
    וכל הקהילה פה כדי לשרת את צרכיך..
    אם באמת יכולתי להגיד מה אני חושב עליך חתיכת *******... הכוכביות לא יגמרו.
    תתבגר טומי. לא כל דבר פותרים באלימות (מילולית או פיזית).
    ועם כל הכבוד לשרת המעפן שלך ולקיקים והבאנים שלך אתה לא עושה כלום לטובת הקהילה חוץ מלפלג אותה ולהרוס אותה. צפיתי את היום הזה כבר מזמן.
    אז תתחיל להתנהג כמו בנאדם בן 30 ולא כמו איזה CSER בן 12. כי אין שום תירוץ לזה.
    סיימתי, תודה על הקשבה.
    אול מייטי צביקי! |:|
    IAF.101~Pizza-טייס סדיר בטייסת 101 הוירטואלית.
    http://www.101vfs.2ya.co.il
    Mr.Redeemer - The Legend
    Member of-First Robotics Competition-2nd Place of 2006
    LighTeam #1957
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    יש עוד 9 דקות לקלל איך שרוצים!! יאללה!!
    סופסוף אבישי, אומנם באיחור של (כמה זמן אנחנו כאן?), אבל עדיין משהו.

דימה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני לא מאמין שאתם מתנגדים לחוקים נגד קללות...
    ואתם יודעים מה? כל מי שמתנגד לחוקים מוזמן לעשות כרצונו ולשאת בתוצאות. זהו פורום בוגר, וקללות - שהן סימן היכר לילדותיות ולחוסר מעוף מילולי, לא יהיו חלק ממנו. רוצים לפתח פה פורום על רמה, אני לא מבין מה ההתנגדות.
    וטומי - תעשה מה שבא לך... הרי ברור שאם הייתי אומר בדיון הזה שמותר לקלל חופשי, היית מיד מסתייג ואומר שאני מדרדר את הפורום לזנות. (שימו לב, זנות במשפט האחרון היא אינה מילת גנאי אלא ביטוי מקובל. כמו גם למשל כלי זין - שזהו כלי נשק. )
    גל - מותר להגיד מסריח אם אתה מדבר על גרביים. אסור אם אתה מתייחס לאופי של אדם אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    care care
    yalla nm
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    מה קללה במטומטם או בתחזור לרוסיה?
    אני כולה מאחל למישהו שיחזור לארץ מולדתו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    נכתב במקור על ידי chaosNEVERdies
    מה קללה במטומטם או בתחזור לרוסיה?
    אני כולה מאחל למישהו שיחזור לארץ מולדתו
    חחחחחחחחח
    פלצפן אתה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    מפקדת החתולים המסטולים HQ
    נכתב במקור על ידי M.Kzmani
    האתר הזה מת בכלל
    חאלאס כבר
    ויגיימס נתנו לנו כל כך הרבה כשבגיימר לא נתנו לנו קצוץ, עכשיו רק בגלל שהאתר הזה דורש קצת תרבות אתה מתקפל למגננה ויוצא נגדו?
    כאילו, רציני, רק נותנים לך, וכשרוצים משהו קטן בתמורה אתה יורק חזרה, כפיות פשוט.
    לדעתי זה ברור למה החוקים האלה נחוצים, ולמה תרבות דיון מינימלית דרושה פה, שני הדפים האחרונים ובכלל כל מה שהלך פה בזמן שלא הייתי מוכיח את זה.
    ועוד כשאני בא ומסדר כמה דברים בקטנה, לא מנסה להרתיע, כל הפורום בא נגדי, אפילו כשאני באתי לשחק אתה העפת אותי בגלל ויכוח מטומטם שהיה לנו (וזה לא היה בגלל ה-1 על 1 שלך עם מה-שמו, ראיתי שהיו עוד אנשים בשרת לפני שיצאתי.) ועוד אחר כך כל אחד פה בא בהכרזות "לא שיחקת כבר חמש שנים, אתה לא מנהל אתה, אתה רק מוחק דיונים", איך אני יכול לשחק כשהשרת היחיד שפועל כרגע זורק אותי בגלל שהאדמין שלו לא מרוצה משיטות העבודה שלי?
    (ואני בהפסקה כולה שנה וקצת פחות אפילו, וזה הכל בגלל סיבות שלא באשמתי, טוב שלא הגזמתם ברמות מטורפות.)
    אנשים בכללית, צריכים להירגע, לא להפוך כל מילה שלא במקום להכרזת מלחמה ולא לאיים על חייהם של אנשים מסכנים שרק רוצים קצת צדק מתוך הרבה מאוד חוסר צדק שהולך פה בין קותלי הקהילה (וזה לא רק כל האנשים שהעפת, או עדיין מעיף מהשרת שלך בלי סיבה, יש פה מספיק תסבוכות בין אנשים שיכולה להעשיר מאוד פסיכיאטר בודד)
    בקשר לעובדה שלא הייתי פה מלא זמן אפילו שהופעתי בשרתים כמה פעמים לפני שבועות מספר, אפילו שעל פי ההנהלה אני לא חייב להסביר את עצמי בשבילכם, אני עושה את זה כי אני רוצה לדבר איתכם בגובה העיניים:
    טחנתי שמירות, צבא, עושים את זה לצעירים מסכנים כמוני, קורה, וזהו.
    תומר, תעזוב אותך שטויות, יש לך בעיות איתי? בוא ודבר איתי, אני אקשיב לכל דבר ואענה בהתאם, אני לא מחפש להסתכסך עם אף אחד פה, אני פה רק כדי לעשות את התפקיד שלי, וכן, אני עושה אותו, אפילו התחמקתי פעם מחובותי כחייל כדי להגיע לישיבת צוות חשובה של האתר ודיסקסתי רבות עם ניצן לגבי העתיד של הקהילה, and i shit you not. מה לעשות שאתם לא שמים עליי זין כי אני מאחורי הקלעים, ניקח, תמשיכו לזרוק, אני יודע שאני אמשיך לא משנה מה. כי אכפת לי, לא יודע כבר למה כי כל מה שאני מקבל זה רק ביקורת שלילית בלי סוף, פשוט אכפת לי.. כמו לאריאד, רק יותר...
    טוב, חאלאס, חפרנו... >.>
    Tonight they'll learn the first lesson of the Hellspawn
    You can't kill what's already is dead!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    נכתב במקור על ידי Mjausty
    ויגיימס נתנו לנו כל כך הרבה כשבגיימר לא נתנו לנו קצוץ, עכשיו רק בגלל שהאתר הזה דורש קצת תרבות אתה מתקפל למגננה ויוצא נגדו?
    לדעתי זה ברור למה החוקים האלה נחוצים, ולמה תרבות דיון מינימלית דרושה פה, שני הדפים האחרונים ובכלל כל מה שהלך פה בזמן שלא הייתי מוכיח את זה.
    ועוד כשאני בא ומסדר כמה דברים בקטנה, לא מנסה להרתיע, כל הפורום בא נגדי, אפילו כשאני באתי לשחק אתה העפת אותי בגלל ויכוח מטומטם שהיה לנו (וזה לא היה בגלל ה-1 על 1 שלך עם מה-שמו, ראיתי שהיו עוד אנשים בשרת לפני שיצאתי.) ועוד אחר כך כל אחד פה בא בהכרזות "לא שיחקת כבר חמש שנים, אתה לא מנהל אתה, אתה רק מוחק דיונים", איך אני יכול לשחק כשהשרת היחיד שפועל כרגע זורק אותי בגלל שהאדמין שלו לא מרוצה משיטות העבודה שלי?
    (ואני בהפסקה כולה שנה וקצת פחות אפילו, וזה הכל בגלל סיבות שלא באשמתי, טוב שלא הגזמתם ברמות מטורפות.)
    אנשים בכללית, צריכים להירגע, לא להפוך כל מילה שלא במקום להכרזת מלחמה ולא לאיים על חייהם של אנשים מסכנים שרק רוצים קצת צדק מתוך הרבה מאוד חוסר צדק שהולך פה בין קותלי הקהילה (וזה לא רק כל האנשים שהעפת, או עדיין מעיף מהשרת שלך בלי סיבה, יש פה מספיק תסבוכות בין אנשים שיכולה להעשיר מאוד פסיכיאטר בודד)
    בקשר לעובדה שלא הייתי פה מלא זמן אפילו שהופעתי בשרתים כמה פעמים לפני שבועות מספר, אפילו שעל פי ההנהלה אני לא חייב להסביר את עצמי בשבילכם, אני עושה את זה כי אני רוצה לדבר איתכם בגובה העיניים:
    טחנתי שמירות, צבא, עושים את זה לצעירים מסכנים כמוני, קורה, וזהו.
    תומר, תעזוב אותך שטויות, יש לך בעיות איתי? בוא ודבר איתי, אני אקשיב לכל דבר ואענה בהתאם, אני לא מחפש להסתכסך עם אף אחד פה, אני פה רק כדי לעשות את התפקיד שלי, וכן, אני עושה אותו, אפילו התחמקתי פעם מחובותי כחייל כדי להגיע לישיבת צוות חשובה של האתר ודיסקסתי רבות עם ניצן לגבי העתיד של הקהילה, and i shit you not. מה לעשות שאתם לא שמים עליי זין כי אני מאחורי הקלעים, ניקח, תמשיכו לזרוק, אני יודע שאני אמשיך לא משנה מה. כי אכפת לי, לא יודע כבר למה כי כל מה שאני מקבל זה רק ביקורת שלילית בלי סוף, פשוט אכפת לי.. כמו לאריאד, רק יותר...
    טוב, חאלאס, חפרנו... >.>
    צביקה, אתה צריך טיפול דחוף
    יש לך אישיות פגועה, אתה איש קטן אטום ופגיע מאוד
    רק חסר שתשים שני ידיים על הראש בצורת מחסה ותתחיל לבכות
    בקיצור
    לך תטפל בעצמך לפני שיהיה מאוחר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    הבנתי, שיהיה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Mjausty
    השרת של VGames יעלה בשבוע הקרוב...
    (מישהו לב לסמיילים החדשים?! יאיי! )

תרבות דיבור זה אולי דבר נחוץ, אבל לכל כלל יש יוצא מן הכלל, לא?

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    הגרביים שלי מסריחות!
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    קיצר חוצרים לגיימר.

מילא אסור גזענות וקללות "קשות" אבל אסור לקלל את סיסי כאילו מה?! נראה לי שכל החוקים האלה נוצרו כדי להן על הציקמוק הקטן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    קיצר חוצרים לגיימר.

מילא אסור גזענות וקללות "קשות" אבל אסור לקלל את סיסי כאילו מה?! נראה לי שכל החוקים האלה נוצרו כדי להן על הציקמוק הקטן...
    אסור לקלל אף אחד, במיוחד אם הוא אפילו לא הספיק לעשות משהו, נכון, סיסי מעצבן, אבל לדעתי על ידי קללות וכל כך הרבה תשומת לב אתם רק מעודדים שהוא יחזור שוב פעם, פשוט אל תשימו עליו ותגמרו סיפור, העצבים שלכם רק מסבכים אותכם בעוד צרות וחבל שאתם עדיין לא רואים את זה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    תקשיבו דיבור עם קללות זה דבר מושרש אצל כל ישראלי שחי היום... אני מוכן להתערב איתך ש 80% מכל בני הנוער שמגיעים לכיתה זין (הכיתה! ) מתחילים לקלל.
    כשאני חזרתי מאמריקה אחרי שנתיים של חפירות בראש וחינוך למצויינות חזרתי לפה ונדהמתי על כמה שהילדים מקללים (זה היה בכיתה ג'. תוך זמן קצר התחלתי להתרגל ולא ממש לשים לב לזה, וא"כ אפילו התחלתי לקלל בעצמי.
    אי אפשר לשנות את תרבות הדיבור שלנו, ואני אומר לך את זה כבר עכשיו. זה בערך כמו לאסור על כל מקום בישראל למכור פלאפל בגלל שזה לא בריא או משהו. אנשים פה ימרדו בך.

וחוץ מזה אני בטוח גם שאנשים יפלטו קללות גם בלי רצונם, כי כמו שאמרתי זה תרבות הדיבור שלנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אמן תחזרו כולכם לארץ מוצא שלכם!!!!!
    נשמע יותר טוב?

וחתימה שלי שולטת
    שתף ב-Google+

הרשמה