תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    יש שחקני JK3 בפורום הזה?
    לא חושב שיש בכלל מספיק שחקנים ישראלים בשביל לפתוח קהילה אבל אם יש שחקנים שרוצים לשחק לפעמים אתם מוזמנים לשרת של הקלאן שלי בכתובת 70.86.167.26:29070 אנחנו משחקים בחוקים נוקשים כלפי lamers (לא להתקיף כשהחרב סגורה, אגרופים לא נחשבים כלי נשק וכו') ובעיקר עושים קרבות אחד על אחד (למרות שניתן סתם לעשות ffa).
    ועכשיו מבצע! תאמרו לי (Poke) שבאתם מויגיימס ותקבלו Empower חינם אין כסף!

יש ימים שאנחנו עושים Trials לחברים ואז כל מי שלא בקלאן חייב לעזוב למשך המבחנים, אבל לפעמים אם יש לכם מזל תגיעו בימים של HellJumpers שבו תהיה לכם הזדמנות לקבל נשקים ולהתמודד מול קבוצת הנשק הטקטית המובחרת שלנו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    מישהו בכלל? :sad1:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    יש לי את המשחק על המחשב אבל הוא לא חוקי אם תוכל ליצור איתי קשר בפרטי איך לשחק ברשת אם צריך משהו מיוחד אני בטוח שאני אכנס לשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    לפי מה שידוע לי (ידע כללי גרידא, לא מנסיון, בהחלט לא), כל עוד יש לך דיסק שעובד, אין שום סיבה שהמשחק לא יעבוד ברשת. אתה צריך כמובן להוריד את ה1.01 Patch כדי להיכנס לשרתים.
    ואם כבר אתה בעניין, אני מציע גם להשיג את JA+ Mod, המוד הכי פופולרי ובאמת משהו מדהים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    משחק כמעט נוסטלגי! אני ועוד שניים הקמנו אקדמיה רצינית מאד למשחק משרידים של קלאן ותיק וצנוע ב-JK2, והיא דיי שיגשגה לזמן מה עד שהשרתים שלנו הותקפו במפתיע ונפלו. כרגע אין לי את המשחק, אבל שיהיה לכם בכיף. :smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    לפי מה שידוע לי (ידע כללי גרידא, לא מנסיון, בהחלט לא), כל עוד יש לך דיסק שעובד, אין שום סיבה שהמשחק לא יעבוד ברשת. אתה צריך כמובן להוריד את ה1.01 Patch כדי להיכנס לשרתים.
    ואם כבר אתה בעניין, אני מציע גם להשיג את JA+ Mod, המוד הכי פופולרי ובאמת משהו מדהים.
    מה זה המוד הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי tomash
    מה זה המוד הזה?
    על שרתים שמפעילים את המוד הזה (היום זה בערך 90% מהשרתים) אפשר לעשות כלמיני דברים נורא שימושיים שאי אפשר לעשות במקור. כמה דוגמאות:
    -כאשר נכנסים לדו-קרב, אתה לא רואה את האנשים מחוץ לדו-קרב והם לא יכולים להפריע לך, ומבחוץ הם רואים אתכם נלחמים אבל חצי "שקופים".
    -חרבות בכל הצבעים (מודל RGB) וגם אפקטים שונים.
    -אפשרות להשתמש ב"Hook" שנותן לך לזרוק חבל לנקודה מסויימת ולהגיע לשם מהר. נורא שימושי שרוצים להגיע למקום מסויים מהר, או להציל את עצמך ממוות (לא פעיל בזמן קרבות או בשרתים שמבטלים את זה כמו שרתים עם נשקים).
    -אפשרות לחימה עם אגרופים ובעיטות
    -Emotes
    -JetPack
    -אפשרויות נוספות לאדמינים כמו Empower (נותן כוחות מלאים לשחקן ומאנה אינסופית), Merc (כל הנשקים ותחמושת מלאה, אי אפשר להשתמש בחרב אור כשיש את זה), Protect (מגן מנזק, נגמר ברגע שמתקיפים), טלפורטציה, ועוד הרבה הרבה.

ויש עוד דברים נורא נחמדים שנורא שווה להוריד את המוד בשבילם (ניתן "להשתמש" בכל האפשרויות האלו בשרת עם JA+ גם בלי להוריד את המוד לצד המשתמש, אבל אז אתה לא רואה את האפקטים ואתה לא יכול להשתמש בHook ברמת שליטה מלאה).

לינק להורדה

כדי להתקין, אתה פותח את הזיפ ככה שהתיקיה "Japlus" נמצאת בGamedata, ואם יש בעיה תמיד יש תוכנית התקנה כאן, למרות שזה גרסה 2.3 במקום 2.4Beta.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2007
    אחי תודה שהבאתי לי את הפאץ!!! לא יכולתי לשחק בלעדיו וד"א אני משחק כבר שנתיים בזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2007
    המשחק לא עובד לא .... זה נתקע לי מתי שזה נכנס לי לשרתים... מישהו יכול להביא לי הורדה של המשחק? Jedi Academy?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    קרא חוקים, אל תקפיץ
    שתף ב-Google+

הרשמה