תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    יש כמה פעילויות ב- WoW שאנחנו עושים למטרות הנאה, רווח, ושאר ירקות. ברוב הזמן, אנחנו נמנעים מלהתפס על ידי מישהו אחר בזמן ביצוע הפעולה. הנה כמה מה- Guilty Pleasures שלי -

1) לא לסיים את הקווסט Raene's Cleansing רק כדי לא לאבד את http://www.thottbot.com/?i=8941

2) ברמה 60, לטייל לאחד מאזורי ההתחלה של ה- Faction האויב, ולחבק דמות ברמה 1..
    אל תסתכלו עלי ככה..

3) עד היום, משכתי כחמישה חברים אל תוך העולם של וורקראפט, ובתור חבר טוב הצעתי לעזור להם עם קווסטים וכל מני מרכיבים. לא פעם ולא פעמיים נתפסתי "גונב" Copper Vein מגמד אקראי.

אתם מוזמנים לחלוק כמה מהפעילויות המביכות, אך מהנות, שלכם.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני אוהב להגיע עד רמה 20, פחות או יותר. אז תמיד מתחיל להתחשק לי להתחיל דמות חדשה, זה נורא. יש לי כבר המון.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ננסק
    אני אוהב להגיע עד רמה 20, פחות או יותר. אז תמיד מתחיל להתחשק לי להתחיל דמות חדשה, זה נורא. יש לי כבר המון.
    OMG יש עוד מישהו כמוני! חחח, גם אצלי מרבית הדמויות הן ברמה הזאת.

על אף שהצלחתי עם שתי דמויות לעקוף את מחסום ה-20 (ואיתן נתקעתי במחסום ה-40), שהן "כהן" ן-"לוחם" הראשון הוא ברמה 41 והשני ברמה 39. את הכהן אני כנראה לא אמשיך, כי הוא בסרבר אחר, ואת הלוחם אני אולי אמשיך אחרי שהגיע לרמה 70 ואנסה לשחק עם אלף דם .

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    הנה שלי D:

1) אני אוהב ללכת ל-booty bay, לצלול מתחת למים כשאני משתמש ב-hydrocane שלי (מטה שמאפשר לנשום מתחת למים) ולירות על aliance תמימים שעוברים על הרציף עם הקשת שלי להנאתי (ממתחת למים) ולצחוק כשהם לא קולטים מי זה ועד שהם קולטים זה כבר מאוחר מדי.

2)לפעמים אני לא יודע על איזה epic mount לרכב- יש לי ארבעה- אז אני רוכב על ה mount 60% שלי.

3) אני אוהב לקחת grow effect מהכפר של הטרולים, ואז בערך כל אפקט מגדיל אפשרי, לחזור ל-orgrimmar ענקי ולתת לשחקנים רמה 11 לצלם תמונות שלי

P:

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אני אוהב ללכת ל goldshire ולהתלהב על דרגות נמוכות, עד שבא איזה בחור שחרש naxxramas ומגרש אותי משם בבושת פנים

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אני אוהב להסתכל בפורומים ולצחוק על אנשים שמשחקים WoW עד שאני מבין שאין לי על מה לדבר שם בכלל כי אין לי WoW.... ]=
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    1. אני אוהבת לרקוד על גופת הבוס בסיום אינסטנס ולדרדר לכך גם את כל חברי לקבוצה.
    2. הצלחתי להתיידד עם כמה הורדים מרושעים למראה. אחד מהם, בדרגה 60, צץ מדי פעם ועוזר לי במשימות...
    3. כשאני נקלעת לאלווין, אני משתדלת לעשות קולות של תרנגולת לכל תרנגולת שנקרית על דרכי.
    4. אם ממש עצוב לי, אני בוכה על כתפה של החתולה שלי.
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

נכתב במקור על ידי ננסק
    אני אוהב להתחיל דמויות, להביא אותן לדרגה 60, ואז להתחיל מחדש!XD

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי sunny
    אני אוהב להתחיל דמויות, להביא אותן לדרגה 60, ואז להתחיל מחדש!XD
    פושע! D=

(אוי LOL 10 תווים...עברו כבר?)
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    הנה אחד חדש שלי, שנזכרתי בו כשקיבלתי את העותק החדש והנוצץ של BC - אני אוהב לפתוח כל חבילה של משחק חדש ולהסניף עמוקות בזמן שאני מעביר את הדפים.

don't judge me..

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    לטובת המשתמשים החדשים שלנו, אני מקפיץ את הנושא. תרגישו חופשי לחלוק איתנו את התכונות המביכות ביותר שלכם.. אנחנו מבטיחים לא להשתמש בזה נגדכם..

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    אני אוהב להגיד לאנשים שאני שונא אינסטנסים מסוימים ... ואז כאשר הם בכל זאת גוררים אותי לשם ... אני אוהב להיות פולני טוב ולגרום להם לסבול על זה!

וחוץ מזה אני אוהב לעשות לבלינג
    זה הרבה יותר מעניין מגרינד ראפטשן.

ואני גם אוהב מאוד את EPL &WPL, כל כך עצוב שם .... עד שזה מביא לי חשק פשוט לבנות בית שם ולהציל את המקום!
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    עיר
    ארסוף
    אני אוהב להחין כול דמית אפשרי(ואפילו לא לעלות דרגות פשות שהם יהיו שם

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    אחד הקטעים הקצת מביכים שלי היה שעשיתי Party עם מישהו ובזמן שהוא נלחם אני פתחתי את הקוספה ואחרי זה ברחתי ^^

למרות זאת, הייתי חייב לעשות זאת משום שאם לא, לא הייתי משלים את ה-quest.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    1) להיתחרפן על מי שאומר לי בויספר "Can u teleport me to SW" ולהיתחרפן עליו על שהוא יוצא מהמשחק
    2) מתי שאני רואה הורד דרגה גבוהה לעקוב אחריו עד שהוא מוצא קרב שהוא קרוב למוות ואז לרדוף אחריו...
    3) לשמוע מוזיקה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    4) להיתלהב מה Felhunter שלי
    5) ללכת לBarrens ולהרוג הורד
    6) להפסיק לדבר...

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    1) אני אוהב להריח את הריח של הקופסא של WOW יש לזה ריח של משהו חדש אני אוהב תריח הזה

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני אוהב לתעד הודעות של אנשים ואז להשתמש בזה נגדם

אני אוהב להתלונן אוי כמה שאני אוהב להתלונן
    אני אוהב להתחיל דמויות חדשות ולנטוש אותן ברמה 8-20 יש לי כבר איזה 30 נדמה לי

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אני אוהב להסתובב בOrgrimmar ולעשות Power Word: Fortitude על אנשים רנדומליים.
    ואני מודה, אני מטריד סדרתי...אני מחלק נשיקות ביחד עם הPWF.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    טוב אצלי הדבר הכי סוטה בWOW הוא שכשאני משחק עם ההנטר שלי שיש לו סקינינג ולת'רוורקינג אני כל הזמן חושב לעצמי "איזה בעסה שאי אפשר לעשות סקינינג לבני אדם שאתה הורג "

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    אה, עוד משהו - אני אוהבת ללכת מאחורי הורדים קטנים ולהבהיל אותם. בניגוד לצד השני, אין לי שום רצון להרוג אותם ולהרוס להם את המשחק. כל הכיף זה לראות אותם רועדים כשאני מתחילה את ה Aimed Shot, שלמעשה מכוון למפלצת שהם נלחמים בה.
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הרשמה