תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  21.10.2006
  עיר
  חולOWN
  הודעות
  2,930
  היום ה-11.01.07 הפגרה של משחקי היורוקאפ נגמרת, והמשחקים מתחילים לרוץ שוב, המשחק הראשון של היורוקאפ הוא cdap - pi vs sFx Murso, פה אני אפרט טיפה על שתי הקבוצות:


  sFx Murso

  הקבוצה אשר עלתה מבית C, אחרי שובר שיוויון מרתק בין שלושת הקבוצות : sFx Murso, FF.org, Inc אשר בו מורסו ניצחה את שתיהן ועלתה לפליאוף. מורסו היא קבוצה חדשה יחסית שמורכבת מכמה שחקנים ששיחקו ב-sFx Evil ו-sFx.LAN שהיו קבוצות חזקות מאוד בעונות הקודמות.
  הרוסטר שלהם נראה כך:

  Leo "lettu" Haasanen
  Joni "Hessu" Obradovic
  Tero "cadein" Pölläniemi
  Teemu "rauzki" Seijari
  Mikko "mikza" Suppula
  Jussi "twidi" Tiipiö
  Tino "chmpp" Valle
  Tommi "murso" Valve

  שחקנים כמו lettu ו-chmpp ששיחקו בקבוצה הגדולה gods.inc, בשילוב של twidi cadein ו-mikza ששיחקו ב-sFx Evil עוד קבוצה חזקה מאוד אשר השתתפה ביורואפ הקודם, עם שחקנים כאלה הקבוצה נראת חזקה מתמיד ולאחר שהצליחו לנצח את השובר שיוויון אין ספק שקבוצות אחרות אינן מזלזלות בקבוצה הזאת.

  ההיסטוריה של sFx Murso
  הקבוצה נוסדה לראשונה ב-2004 על ידי twidi, אשר לאחר הרבה תהפוכות ושינויי הרכב ולאחר התפרקות של שני סקואדים שבהם השחקנים שיחקו (sFx Evil & sFx.LAN) החבר'ה החליטו לאגד כוחות ולהתחבר כקבוצה, כנראה בשביל היורוקאפ. כמובן שלאחר כמה זמן הספונסרים שכרגע, הם הטובים בעולם - sFx.Gaming - הציעו להם להצטרף לרשימת קבוצות ה-ET המכובדת שלהם ולייצג את המולטי בכבוד במפעלים אירופאיים.

  הדרך של sFx Murso ב-EuroCup
  מורסו, אשר הייתה אחת הקבוצות שלדעת רבים בקהילה העולמית, לא הייתה אמורה לקבל הזמנה ליורוקאפ, הצליחה להפוך דברים על פיהם ולעלות בדרך קשה ומפותלת אל עבר הפלייאוף.
  מורסו החלה את היורוקאפ ברגל שמאל, כאשר הם הפסידו ל-FF.org בקרב חד צדדי, ולאחר מכן המשחק מול הגדולה מכולם idle.ee הם נחלו הפסד צפוי, אך כאן הגיע התפנית, לאחר קרב צמוד על גבול חוט השערה ניצחה מורסו את הקבוצה הפינית החדשה INCOMPLTE אשר נראתה בעיני כולם כקבוצה שתוכל לעלות לפליאוף ואף להשוות את הישגיה לקבוצה האגדית parodia, אך כאשר הם הפסידו למורסו דברים נראו שונה לגמריי. לאחר הניצחון של מורסו על Inc הקבוצות נכנסו ל-TieBreaker (שובר שיוויון) ובו התחרו שלושת הקבוצות על המקום השני בבית (המקום הראשון היה שייך לאחת והיחידה idle.ee). בתחרות מורטת עצבים הצליחה מורסו לנצח את FF.org ואת Inc במפה Radar שהיא המפה החזקה שלהם ולעלות אל עבר הפליאוף.

  מבט למשחק
  מורסו כאמור, צריכה לנצח את cdap - pi שהיא קבוצה חזקה אשר הגיע לתוצאות פנטסטיות בעבר כמו ניצחון במוקדמות PGA LAN וניצחון על idle.ee לאחר שנה וחצי ללא הפסד, כאמור סידאפ נראת כקבוצה החזקה למשחק הזה אך אין לדעת, מורסו ידועה ביכולתה לנצח מפה ולהביא למפה שלישית, אשר תוכל להכריע את המשחק, לכן המשחק הזה מבחינתי יהיה פתוח עד לרגעים האחרונים.

  cdap pi

  cdap - pi, הקבוצה אשר החזיקה על הדגל את idle.ee במוקדמות PGA LAN והצליחה לשבור רצף נצחונות של שנה וחצי, היא הקבוצה אשר תתמודד מול sFx Murso על עלייה לרבע הגמר של ה-EuroCup. סידאפ מורכבת מכמה מהשחקנים הכי מוכרים בהיסטוריה אשר שיחקו בקבוצות מצויינות כמו gods.inc, Team-ND, ו-141 אשר היו קבוצות בעלות השגים מרשימים והכילו בתוכן שחקנים גדולים. הרוסטר של סידאפ יראה כך:

  Dario "Xylos" Azzarelli
  Kristian "kris" van Heugten
  Zsolt "phobeus" Kesztler
  Jasper "perfo" vd Klis
  Steve "toxic" Micallef
  Tobias "snoop" Ulbricht

  ההיסטוריה של cdap - pi
  הקבוצה החלה בתור קבוצה הונגרית בלבד, שהייתה קיימת בעבר בשם underscore שהייתה קבוצה הונגרית חזקה מאוד. לאחר זמן מה של פעילות perfo Mize ו-kris הצטרפו לשורות פי (בזמן ההוא הקבוצה לא נכנסה למולטי ונקראה רק Pii) לאחר הצטרפותם של שני השחקנים Nonix ו-Future הפסיקו לשחק הקבוצה גייסה עוד שני שחקנים sNoOp ו-toxic, שני שחקנים עם יכולת מצויינת ועבר מפואר. לאחר שהשחקן aeq שהיה שותף לקבוצה הפסיק גם הוא לשחק, הקבוצה נכנסה למולטי של סידאפ והביאה את השחקן האחרון שלה XyLoS.

  הדרך של cdap - pi ב-EuroCup
  סידאפ, כקבוצה שהצליחה לשבור ל-idle רצף נצחנות גדול הגיע במטרה להצליח ולא סתם להצליח, אלא להוות איום ממשי על קבוצות כמו Helix, zP ו-idle. הקבוצה באה לקאפ בשאיפה ל-Top 3 ולא סתם היא הצליחה לעבור את שלב הבתים די בקלות עד שהגיעה ל-141. סידאפ היא הקבוצה היחידה מבין כל הקבוצות המנצחות של הבתים שאין לה רצף של נצחונות (יש לה 3 נצחונות והפסד אחד כאמור ל-141).
  אך אין לזלזל בקבוצה הזאת שהיכולות שלה מרשימות את הקהילה האירופאית כולה.

  מבט למשחק
  לפי נקודת מבט אל העבר, לסידאפ יש השגים גדולים והרבה יותר מרשימים מאשר מורסו, וגם הביטחון שהיה לה בעלייה לפליאוף היה גורם מאוד חשוב, מה שנכון לומר הוא שהקבוצה תצטרך לבסוף לפגוש קבוצה גדולה וחזקה כמו idle ולהתמודד בחוזקה כדי להישאר בקאפ הזה. אי אפשר להשוות את סידאפ לקבוצות חזקות וגדולות כמו zP ו-Helix מכיוון שלסידאפ רק שני שחקנים שעברו את שלבי הפליאוף (kris & XyLos) ולסידאפ גם יש שני שחקנים אשר בכלל לא שיחקו ביורוקאפ מעולם (toxic & perfo)
  אבל אין לזלזל בקבוצה הזאת אחרי ניצחונות מרשימים ממוקדמות ה-PGA LAN וכמה נצחונות על קבוצות כמו aMenti הקבוצה הזאת שואפת רחוק.


  דעתו של בני!
  לפי דעתי, זה יהיה משחק צמוד מאוד ואני מהמר על cdap - pi שינצחו, מכיוון שהם טובים יותר בעלי עבר מרשים יותר ועבודת צוות הרבה יותר מגובשת וחזקה מאשר מורסו. אך אני לא ממעיט בערכה של מורסו אשר הולכת ככל הנראה לעשות לסידאפ חיים קשים ואפילו לנסות לגנוב מפה (ולעניות דעתי, זאת תיהיה Radar) ולהגיע לשובר שיוויון שבו נדע, מי הקבוצה הטובה ביותר.

  Radio & ETTVs
  http://www.gamestv.org/war.php?wid=1936
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  הודעות
  2,695
  כל הכבוד בני על ההשקעה....
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  17.12.2006
  הודעות
  293
  צריך שיהיה לך פינה בפורום , מגיע לך אתה משקיע
  BENNY!?!?!?!

  עמכם הסליחה
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  21.10.2006
  עיר
  חולOWN
  הודעות
  2,930
  עמכם הסליחע*
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  31.12.2006
  הודעות
  419
  אני משדר
  קבלי ח"ח על ההשקע אימא בני
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  הודעות
  289
  וואי בני אחד המשועמים, טוב נו לא אשמתו..
  קבל ח"ח :>
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  31.12.2006
  הודעות
  419
  קסילוס עזר לי .
  חחחחחחחח מבין יבין חחחח
  שתף ב-Google+

הרשמה