תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    מסתמן: ה-Wii מכר פי 2 יחידות מאשר ה-PS3 ביפן

לכתבה המלאה לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    בינתיים ה-Wii מוכרזת כמנצחת רק מחמת הספק. ביפן כל הקונסולות שנשלחו לחנויות כבר נמכרו, ומכיוון שנינטנדו הצליחה לשלוח יותר - היא גם מכרה יותר.

המבחן האמיתי יתחיל כשבעיות הייצור יפסקו והקונסולות יהיו זמינות לכל דורש. אז המלחמה האמיתית תתחיל.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    רעננה
    ואני בכל זאת מאמין כי ה-Wii ינצח, כן, במלחמה האמיתית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    יפתרו את בעיות הזמינות כבר יהיה דיי מאוחר במלחמה ולכולם כבר יהיה כנראה Wii60, לכן רוב הפיתוח של המשחקים ילך לכיוון הזה, ולפלייסטיישן לא יהיו מספיק משחקים בלעדיים שיצדיקו את הקנייה (וזה גם אומר שלא נראה את היכולות הגרפיות המלאות שלה).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    בינתיים ה-Wii מוכרזת כמנצחת רק מחמת הספק. ביפן כל הקונסולות שנשלחו לחנויות כבר נמכרו, ומכיוון שנינטנדו הצליחה לשלוח יותר - היא גם מכרה יותר.

המבחן האמיתי יתחיל כשבעיות הייצור יפסקו והקונסולות יהיו זמינות לכל דורש. אז המלחמה האמיתית תתחיל.
    מה שאמרת לא ממש תקף מכיוון שלפס3 אין בעיות זמינות לא בארה"ב ולא ביפן והיא זמינה לכל דורש שנכנס לחנות
    שמעמיד את הפס3 ביתרון מול הWII, אבל הוא עדיין מוכר יותר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    כל פעם שאני רואה את המילים: "מלחמה" ו"לנצח", בהקשר למשחקי וידאו אני מטיל ספק בבגרות של הגיימרים באינטרנט.
    בסדר, יש פה תחרות שיווקית, אבל אפשר לחשוב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כבר אין לי כוח לנושא הזה.
    אני חוזר לשחק GEARS...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    אמיר זה שקוראים לזה מלחמה זה לא בהכרח מראה על רמה נמוכה להפך זה דימוי נורא נחמד
    יש לי רגליים נורמליות לגמריי ואני לא רואה שום סיבה מחורבנת
    שמישהו ינעץ בהם עינים.
    jd salinger
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    עיר
    אראקין
    בביטוי "מלחמה" משתמשים כל הזמן בעולם העסקים בארץ. אני אישית שומע אותו בכל ישיבת חברה חודשית, והאמן לי שלא מפיהם של אנשים ילדותיים.

תחרות שיוויקית היא בדיוק מלחמה בהגדרה שלה. מעורבים כאן כמה צדדים שרוצים לנצח את היריב ולהכות אותו בצורה שתקשה עליו להמשיך להתקיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Orca
    בביטוי "מלחמה" משתמשים כל הזמן בעולם העסקים בארץ. אני אישית שומע אותו בכל ישיבת חברה חודשית, והאמן לי שלא מפיהם של אנשים ילדותיים.

תחרות שיוויקית היא בדיוק מלחמה בהגדרה שלה. מעורבים כאן כמה צדדים שרוצים לנצח את היריב ולהכות אותו בצורה שתקשה עליו להמשיך להתקיים.
    כי כולם שוחים באוקינוסים אדומים, רווי דם. נינטנדו שיחררה את הווילי והיא שוחה בימינו באוקינוס כחול, עם קמצוץ אדום. סגלגל משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    וכאן הטעות, האוקיינוסים הם ירוקים ומלאים בדולרים. באוקיינוס הכחול שנינטנדו הולכת אליו, אפשר לטבוע בקלות.
    אבל שכחתי, את זה לא מספרים בספרי הדרכה רדודים וגרועים בשקל כמו "האוקיינוס הכחול" או "אבא עשיר, אבא עני", שבנתיים היחידים שמרווחים מהם זה הוצאות הספרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי gulmer
    וכאן הטעות, האוקיינוסים הם ירוקים ומלאים בדולרים. באוקיינוס הכחול שנינטנדו הולכת אליו, אפשר לטבוע בקלות.
    אבל שכחתי, את זה לא מספרים בספרי הדרכה רדודים וגרועים בשקל כמו "האוקיינוס הכחול" או "אבא עשיר, אבא עני", שבנתיים היחידים שמרווחים מהם זה הוצאות הספרים.
    דימוי יפה אבל נינטנדו לעולם לא תטבע אני בטוח שגם אם היא תגיע למצב של פשיטת רגל (והיא לא)
    אז ממשלת יפן תעזור לה וגם לסקוור אלה חברות רוויחות שיש ליפן אינטרס בקיום שלהם אבל שוב בגלל שהם ריוחיות הם לא יצטרכו את העזרה ... מה שכן מיאמוטו כבר בן 55 ומעניין מה יקרה שהוא יפרוש
    הוא כבר רמז יותר מפעם אחת שהוא לא מתכוון להישאר בנינטנדו עד מותו יש לו כוונה לפרוש מתישהו:sad1:

אני מקווה לפחות שהוא השאיר לנינטנדו עשרות רעיונת של ממשקים חדשים

ובקשר למכירות .. אין ספק שהwii תצליח יותר מהקיוב אבל לא כמו הn64 וההובלה לא אומרת כלום
    חכו לff13
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחח איך תטבע ובינתיים היא עושה כסף יותר מכולן? על הנינטנדו 64 היא עשתה כסף יפה, אז על הווי היא לא תעשה?? כאן טמונה גאוניותה (כן, גאוניותה!). המוציאה לאור השנייה בגודלה! גולמר, אתה חי בכדור הארץ???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת שאם יש חברת משחקים שיודעת לעשות כסף, זאת נינטנדו.
    אפשר להגיד עליהם הרבה דברים (ואני אומר עליהם הרבה דברים ) אבל כסף הם בהחלט יודעים לעשות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אגב, גם הטיעון על המוציאה לאור השניה בגודלה לא מחזיק מים. לא מבחינת רווחים ולא מבחינת כמות. אולי בשקלול כמות+איכות+כולל משחקים לDS אפשר להגיד שהיא שנייה (וזה תלוי בשנה).
    יותר כסף מכולן? מי זה כולן? מאיפה מדדת את הדברים? הרי בליזארד חוגגת היום 8 מליון מנויים משלמים שמייצרים לה בחודש בערך מה שנינטנדו עושה עם כל הכותרים שלה ביחד.
    אין ספק שהם יודעים לעשות כסף, אבל הם לא היחידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אגב, גם הטיעון על המוציאה לאור השניה בגודלה לא מחזיק מים. לא מבחינת רווחים ולא מבחינת כמות. אולי בשקלול כמות+איכות+כולל משחקים לDS אפשר להגיד שהיא שנייה (וזה תלוי בשנה).
    נכתב במקור על ידי gulmer
    יותר כסף מכולן? מי זה כולן? מאיפה מדדת את הדברים? הרי בליזארד חוגגת היום 8 מליון מנויים משלמים שמייצרים לה בחודש בערך מה שנינטנדו עושה עם כל הכותרים שלה ביחד.
    אין ספק שהם יודעים לעשות כסף, אבל הם לא היחידים.
    באמת נראה לי שבזכות VALVE ובליזארד ויואנדי יוניברסל היא המפיצה הכי רווחית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    דברי חכמה אמרת
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה
    שתף ב-Google+

הרשמה