תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אנריל זהו משחק כיפי רק חבל שהקהילה הישראלית שמרכיבה אותו מורכבת מרוב של ילדים עלובים תפסיקו כבר עם ההתנהגות המגעילה שלכם כלפיי אני בנאדם בדיוק כמוכם והייחס הזה לא מגיע לי אני מצטער על אוגמת הנפש שגרמתי לכם אבל תתחילו להתאפס על עצמכם תפסיקו לעלות את מונה ההודעות בפורום בכל מיני איומים ירידות קללות ושטויות ובמקום זה לא עדיף לכם לשחק במשחק להנות ולנסות להשתפר ואם יש לכם בעיה אם מישהו כותב משהו תעשו עליו מיוט ואם יש לכם בעיה עם צורת המשחק שלו או רמת המשחק שלו אז תתעלמו בידיוק כמוני ואל תתנהגו כמו עלובים כי באמת שנמאס לי כבר לשחק במשחק הזה שאני כלכך אוהב אם ילדים שכל פעם שרואים אותי נותנים לי קיק אפילו שאני מתאמץ להיות נחמד ואני לא מוציא מילה אחת כל המשחק ולספוג תירידות שלכם במשחק ובפורום אבל מה לעשות שצריך להתמודד עם זה כי פה למי שיש רוב מנצח חשבתם איך זה לשחק אולי בלי שיש קיקים כל הזמן ומפרגנים אחד לשני והכל טוב ויפה ואתם יודעים איך להפסיד בכבוד וכו' איזו כיף זה היה ואם באמת לא תפסיקו אתם תביאו אותי למצב שאני פשוט יפרוש מן המשחק הזה כי כבר אין לי כוח לזה וכבר לא כיף לי עם המצב הזה ואז גם לא יהיה יותר סיסי וגם אתם תמשיכו להיות ותישארו עלובים הודעה זאת לא מדברת על כולם כי יש כמה מעטים בניאדם אמיתיים בקהילה הזאת שאותם אני כן מכבד וכו' וכלכך משעמם לכם שאתם מתחילים להתקשר אליי הביתה ולפלאפון ועובדים על ההורים שלי אין לכם טיפת כבוד איך אתם לא מתביישים הייתם רוצים שאני יתקשר אלייכם הביתה ויתנהג מגעיל כמו שאתם מתנהגים פשוט לא האמנתי שכמה ילדים מהאינטרנט יכולים להיות כלכך עלובים והמילה עלובים זאת מילה גנאי קטנה שכתבתי אבל היא עדיין לא מתארת את מה שאתם באמת חבל שהגענו יחד למצב הזה כי בסופו של דבר זהו בסה"כ משחק מחשב והמטרה שלו היא להרוג ולנסות להשתפר בו ובכל המודים שהקהילה הזאת משחקת בה אני עושה לא פחות ממישהו אחר שקיים פה אז תסתמו תפה שלכם במהלך המשחק ותנסו להשתפר כי אם אתם כבר רוצים לשמוע את זה אז אני מנצח פה את כולם היחידים שאני לא מסוגל לנצח זה מיקי וויקי אבל זה כבר בגלל שיש להם צ'יטים ואתם בכלל לא צריכים להוציא תעצבים שלכם עליי או סתם להתנהג ככה כי זה מה שעושה לכם את זה אתם לא יודעים מה אני מרגיש עכשיו ואיזו הרגשה לא נעימה זאת לקבל כל שניה קיק ממישהו רק בגלל שעושים עלייך חרם כי אתה שחקן שונה או מוזר או טוב וכו' ודרך אגב בשורה התחתונה אני צודק במאה אחוז בכל מה שאני אומר פה אז עוד פעם תתחילו להמשיך בשלכם ולהפליץ שטויות ויש עוד הרבה דברים להוסיף בנושא ולכתוב אותו אולי בצורה קצת אחרת אבל הכל בעיקרון יהיה על אותו הנושא אז זה מפסיק ולכל אלו שיושבים על המחשב עשרים וארבע שעות ביממה ושוררים את הפורמים בתקווה לתגובה הבאה שלהם אז חבל כי אני באמת עכשיו מדבר פה מהלב ואני לא שונא אותכם רק יש בי מלא כעס כיוון ההתנהגות שלכם בתור בני אדם ובתור שחקנים קצת פירגון קצת מכל דבר וזנו משחק למה כל זה תשחקו תמשחק תהנו סליחה על החפירה ובעיות הניסוח השונות אז במילה אחת לתאר את כל זה :-( ...

רק רציתי שתדעו שאני עד היום חוקר ומנסה להבין מאיפה התחילה השנאה הזאת באנריל כלפיי!?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    בוא רק תראה כמה אתה אפס, זה הכל ציטוטים מההודעה שלך:
    ילדים עלובים - אני מצטער על אוגמת הנפש שגרמתי לכם
    אל תתנהגו כמו עלובים - אני מתאמץ להיות נחמד
    *
    אני לא מוציא מילה אחת כל המשחק*
    אתם תמשיכו להיות ותישארו עלובים
    מגעיל כמו שאתם מתנהגים
    ילדים מהאינטרנט יכולים להיות כלכך עלובים
    עלובים זאת מילה גנאי קטנה
    תסתמו תפה שלכם
    בגלל שיש להם צ'יטים
    אני מנצח פה את כולם
    עושים עלייך חרם כי אתה שחקן שונה או מוזר או טוב
    אני צודק במאה אחוז בכל מה שאני אומר פה
    תתחילו להמשיך בשלכם ולהפליץ שטויות
    סליחה על החפירה ובעיות הניסוח

אני מקווה שזה עונה על השאלה:
    מאיפה התחילה השנאה הזאת באנריל כלפיי!?

לדעתי אתה פטתי, ואני מקווה שקראת ושמת לב מה עשית לעצמך ומה אני עשיתי לך פה.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    מעניין אתוי לדעת אם פשוט זה מחרמן אותך או עושה לך את זה או זאת הדרך שלך לגמור או לקבל אורגזמה או סתם כי בא לך להיות כל החיים בפורומים ולמלמל שטויות חחח... מקודם לא הייתי בטוח אז עכשיו אני בטוח שאתה ייצור מסכן...פשוט בושה למין הגברי...אני מתבייש בך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    שוב, אתה חופר את הקבר שלך עצמך.
    אני שם זין על מה שאתה אומר כי אתה באמת חולה נפש, אני לא מתייחס בגרוש למה שאתה אומר ואחרי שאתה בא וכותב לי מכתב של התנצלות לאנשים שרוצים שתמות באורך של 30 שורות וקורא לי מסכן שבא ומדבר שטויות בפורום, אתה יכול להחזיר את הראש לתוך התחת והזדיין מפה כי מה לעשות, כולם שונאים אותך, גם אחרי המכתבי התנצלות השבועיים שלך.

כדאי לך לוותר, כי אנחנו נבוא אליך הביתה ופשוט נאכיל אותך חרא, אל תנסה אותנו.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    סליחה באמת שהאמת לפעמים כואבת ועוד סליחה אחת נוספת פצפונת שיש לי חיים ואין לי את כל הזמן במהלך השבוע לשחק במשחק ולהיות מעורב ועדכני במה שקורה בפורום
    ואני לא יודע אם אתה מודע לזה או לא אבל העולם הוא העגול והכול יחזור אלייך בסופו של דבר כמו בומרנג ותפסיק להטריד אותי ולהתקשר אלי כי אני באמת מצלצל עכשיו למשטרה יש גבול לכל תעלול
    גל שיהיה לך לילה טוף וחלומות פז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    אבל למה אתה כותב בלוק כזה בלי אף סימן פיסוק???

אני מניאק אם מישו קרא את זה עד הסוף

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    אחי אתה מסכן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    סיסי אני מארגן אנשים שיתקשרו אליך כל הלילה הביתה ויציקו להורים שלך
    אני אגרום לכך שההורים שלך ידפקו לך מכות וינתקו לך תאינטרנט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    כמעט שבאתי לפרגן
    עד שהתחלת להגיד כמה אתה טוב

אה ובקטע שאמרת "כל מה שבשורה האחרונה נכון" חמודי, כל הפסקה שלך זה שורה אחת. טיפש.

Winners don't quit, losers don't win.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    סיסי חמודילה אתה מסכן שקרן, יש לך שם של נקבה ופרצוף של מצה בפסח.

אתה חושב שאתה סוס, אתה חורש יותר מכל אחד אחר ועדיין אתה אפס.

אתה חי בסרט שאנשים יאמינו לך אחרי שאמרת שתפרוש 20 פעם ושלוקחים לך את האינטרנט ומביאים לך כלב ושאמא שלך מתה ושהיא קנתה לך G7 ועוד ועוד ועוד.

קיצר סיסי נתראה בלאן הבא ואני מאמין ששם יהיה שמח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    קח אוויר

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    כותב סיסי עם ניקוד אבל בלי סימן פיסוק אחד :|

אבל תכלס זה נהיה די מפחיד המקרה שלך..אתה חולה נפש
    שבט צופי הגבעתי!
    http://zofim.d-p.co.il/IPBNuke/

xtaz says:
    היתה מישי בשכבה שלי

כראו לה רנין

עכשיו אני חושב על זה

לרנין יש תחת מרנין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    עוא לע חיבל עביר בלידע

Winners don't quit, losers don't win.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    בפתיחה של ההודעה עוד חשבתי פעם ראשונה תעשה דיון רציני, אבל ההמשך של ההודעה הראה כמה אתה דו פרצופי , וכמה אתה שחקן מגעיל שרוצה שירחמו עליו. תבין תמיד ישנאו אותך, ומה שעצוב זה שאתה אפילו לא יודע למה, אולי רק שתכיר בעובדה שאתה מתנהג כמו חולה נפש, תתחיל להתנהג נורמאלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    חיפה
    אחח...אני רק יכול לקוות שנפלאות הפיסוק יתגלו לך יום אחד. אולי עוד כמה שנים טובות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    חחחחח קבלו קטע טוב.

סיסי הפרו הזה אתמול קרא לי נוב אז אמרתי לו "סיסי יא אפס בוא עכשיו אחד על אחד יא פחדן עלוב" ואז אומר טומי "סיסי אם אתה הולך נגדו 1 על 1 ומנצח אני מביא לך אדמין מלא!" וסיסי אומר "לא, נמאס לי מהחרשנים האלה"

קיצר סיסי יצאת אפס ופחדן אין לך אומץ ללכת נגדי או נגד תום ועוד במשחק מחשב.

אתה ילד אומלל משחק יותר מכולם וקורא להם חרשנים וציטרים כי אתה עלוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    Loool tomy'll give him an admin... then ban him 5 mins later xDxDxD Can't blame sissy for not buying it
    La vengeance est un plat qui se mange froid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    חחחחח קבלו קטע טוב.

סיסי הפרו הזה אתמול קרא לי נוב אז אמרתי לו "סיסי יא אפס בוא עכשיו אחד על אחד יא פחדן עלוב" ואז אומר טומי "סיסי אם אתה הולך נגדו 1 על 1 ומנצח אני מביא לך אדמין מלא!" וסיסי אומר "לא, נמאס לי מהחרשנים האלה"

קיצר סיסי יצאת אפס ופחדן אין לך אומץ ללכת נגדי או נגד תום ועוד במשחק מחשב.

אתה ילד אומלל משחק יותר מכולם וקורא להם חרשנים וציטרים כי אתה עלוב.
    חחחחחחח באמא שלי זה הדבר הכי מצחיק בארץ...סיסי אתה אולי הבנאדם הכי חרשן שיש פה...אין יום שלא רואים אותך בשרתים....ועוד יש לך על מה לדבר...
    חוץ מזה שהדבר עם השיחה הזו היה ענק, ולשמוע את אבא שלך חוטף עליך קריזה ועוד שניה מצליף בך....priceless!

חוץ מזה...במידה ואתה תוהה למה כל כך שונאים אותך...אז יש כמה סיבות:
    1. אתה מציק וחופר בפורום
    2. אתה שקרן
    3. אתה שואל למה לקלל. ואתה מתעצבן בשרת ומתחיל לקלל אנשים שלא מצביעים למפה שאתה רוצה, כי לדעתך המפה שלך יותר סקילית.
    4. אתה מבקש סליחה ואז מתחיל לעצבן אנשים (ולקלל כמובן)
    5. אתה מלקק לאדמינים...אחרי שקיללת אותם כי פתאום הם אדמינים. (ראה ערך מיקי)
    6. אתה חייב לרשום משהו אחרי כל הריגה מחורבנת
    7.ובכללי...אתה דו פרצופי ומגעיל.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    [quote=Kryptonite-;41689]חחחחחחח באמא שלי זה הדבר הכי מצחיק בארץ...סיסי אתה אולי הבנאדם הכי חרשן שיש פה...אין יום שלא רואים אותך בשרתים....ועוד יש לך על מה לדבר...
    חוץ מזה שהדבר עם השיחה הזו היה ענק, ולשמוע את אבא שלך חוטף עליך קריזה ועוד שניה מצליף בך....priceless!

יזין ספר מה היה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    לא כאן...ימחקו את זה...

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הרשמה