תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מבזק רשת סן פרנסיסקו - כל החדשות, כל הזמן
    בחסות ארקאדיה טכנולוגיות תקשורת
    10:24 בבוקר, ה-3 באוקטובר, 2070; מאת אמיליה ריצ'ארדס
    אני נמצאת בשכונת סאנסט, לשעבר שכונה מוזנחת ושולית, שהפכה בשעות האחרונות לשדה קרב של ממש. כפי שאתם רואים מאחורי, אזרחי השכונה הזועמים מתקיפים באלימות רבה ובכלי נשק חמים את צוותי האבטחה השומרים על רכבי ההריסה שהגיעו למקום.

שכונת סאנסט סבלה מהפצצות כבדות בזמן מלחמת קליפורניה-יפן ומעולם לא שוקמה בידי מועצת העיר - עקב כך, טיפוסים רבים משולי החברה מצאו את דרכם אליה ותפסו לעצמם חזקה על הבתים ששרדו, מסדרים לעצמם תשתיות המתעלקות על מערכת החשמל והמים התקנית של העיר. ערב רב זה, של עניים, חברי כנופיות, ויש האומרים גם רצי צללים בלתי חוקיים, התעורר הבוקר לקול שעון מעורר מסוג חדש: מכונות ההריסה של תאגיד אלפא אופקים חדשים, שרכש את האזור כולו מידי העירייה רק לפני ימים מספר. איש אינו יודע עדיין מה מחפשת הנהלת אלפא במקום המוזנח הזה, אך ברור שבכוונתה לשטח תחילה את האזור. הדיירים הבלתי חוקיים פרצו באלימות מיד עם הגיעם של הדחפורים, אך אנשי אלפא אינם נרתעים לאחור וצוותי האבטחה מטפלים היטב בהתפרעויות.
    לחצו כאן לקטעי וידאו נוספים מבלוגרים שחזו בארוע
    לחצו כאן לרכישת קישורשת מהדור השלישי, ב-36 תשלומים בלבד! רק ברשת ארקאדיה.
    שמי הוא אלקסיס דיסנדורף, אבל ברחוב מכירים אותי כמונטנגרו.
    לא רציתי להגיע לרחוב, אבל לא ממש היתה לי ברירה. הורים עשירים שמנשלים אותך מהירושה, חבר המדענים שמגרש אותך מהאוניברסיטה, והרבה מאוד מזל רע - וגם אתה תמצא את עצמך מבצע עבודות מסוכנות מהצד בשביל לגמור את החודש. ובשביל לשלם על המחקר כמובן!
    כולם אומרים לי שזה שטויות, אבל הם טועים. הם פשוט טועים. ואפילו שנאלצתי להדרדר למקום המזעזע שבו אני נמצא כיום, מתקן מכשירי חשמל לטרולים זקנים ומוכר קמעות פשוטים לחברי כנופיות, המחקר חייב להמשיך. אני עוד אוכיח לכולם - טכנולוגיה וקסם מסוגלים לפעול יחדיו! הם עוד יראו, ואז הם יקראו לי בחזרה לפקולטה. והביתה.
    כשפוצצו לי את הדירה הבוקר, קצת כעסתי. רק טיפה. הצטערתי שהמחקר שלי מאלץ אותי להתמקד בתנועות חשמליות קסומות, ולא למשל בהפגזת כדורי אש שהיו משמידים כליל את הטרקטורים המחורבנים. עשרים ושלושה קריסטלים יקרי ערך, שעלו לי עשרות אלפי קרדיטים, נשברו ונקברו מתחת להריסות בתוך מספר רגעים, כשכל הדירה שלי קרסה. חרא!
    אידיוטים, כולם אדיוטים!

לפחות זה לא יעבור בשתיקה. התאספנו ביחד, כמה ניצולים מהבניין המתמוטט שלנו, כולנו רצים מיומנים למדי. כבר עשינו כמה משימות ביחד, כך שידענו לפעול במהירות - כבר בעוד מספר שעות, באמצע הלילה, נצא בחזרה אל סאנסט, להשיב מההריסות איזה כור היתוך (אררמ, אומרים לי שהוא בטוח. אני מקווה), בשביל כמה חבר'ה שמשלמים לנו. אם בדרך נוכל לשבש את כל התוכניות של אלפא, מה טוב!
    החבר'ה יודעים לעשות עבודה. מקביילי, הגמד השיכור הזה, הוא הבחור חסר הנימוס ביותר שפגשתי בימי אבל גם מכונאי בחסד וריגר מוכשר. מוזס הוא היחיד שמשתווה לי ביכולת שכלית, חבל לי עליו שפנה לדרך ההאקרים. לפחות הוא מצוין במה שהוא עושה, ושולט היטב בתחום שאני כקוסם נאלץ (בינתיים!) להימנע ממנו לגמרי. נמצא איתנו גם אורק מגודל, מהגר סיני עם קצת יותר מדי להסתיר. העיקר שהוא יודע להרים מקלעי ענק ולחורר אנשים.

איזה עיתונאי אפילו הציע לנו תשלום אם "נסדר" לו ידיעה ראשית ונתקיף מתקנים חשובים של אלפא. בדרך כלל אני מתעב שחיתות שכזו, אבל אתם יודעים מה, הפעם אני אחליק את העניין.
    הקריסטלים, בשם האל, הקריסטלים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    נחמד, זה מן פרולוג כזה, לא?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זה תקציר זריז של סביבת המשחק ושתי הפגישות הראשונות שעברנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הבנתי.

אני עצמי לא אוהב כל כך את סגנון המשחק של מרוצללים (סייברפראנק) למרות שמהז'אנר הזה מרוצללים יצא די נחמד אני עדיין לא כל כך אוהב אותו

מעדיף בהרבה את פאראנויה XD

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    המכניקה (השיטה) נורמלית בגרסא הרביעית?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נופ, אני חושב שאף אחד מאיתנו אפילו לא מכיר אותה. אנחנו משחקים עם פיוז'ן, שיטה גנרית שמבוססת על HERO, שאפילו תורגמה לעברית בידי צוות אתר שדים מתחת לכיור לפני כמה שנים. היא חינמית, כל אחד יכול להוריד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אה, עכשיו הבנתי.
    למה אתם לא בודקים את מרוצללים הגרסא עצמה? זה יכול להיות נחמד יותר לשחק אם החוקים המקוריים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    הדיווח בהתחלה מוסיף המון לדעתי. בכל מקרה, זה כתוב טוב ואני מצפה להמשך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    לפעמים מר ג'ונסון - האדם חסר הפנים והזהות ששוכר אותנו למשימות - ישאל שאלה כדוגמת "מה הדבר החשוב לך ביותר במשימה?". הוא רוצה לדעת שהוא שוכר רק את הטובים ביותר, אז הוא עושה מעין מבחן פסיכולוגי בגרוש. חמוד.
    "הדבר החשוב לי ביותר הוא המקצועיות." אני אומר, מיישיר אליו את מבטי. "הפעולה צריכה להתבצע על הצד הטוב ביותר, עם תכנון מוקפד, ומאמץ לשמירה על דיסקרטיות מלאה."
    כי בעיני, מה שמבדיל בין רץ צללים בעל כבוד (ועתיד אקדמאי) לבין סתם פרחח מהרחוב, זה המקצועיות.

מהקדמה שכזו הכל יכול רק להדרדר.

תקציר מתוך תדר האבטחה, אלפא אופקים חדשים, שעה 24:33
    "אני מזהה תנועה בגזרה הצפונית, הכל בסדר?"
    "ארמ, כן, בטח! הכל מצוין כאן."
    "אתה בטוח? יש לנו כאן מהומה בדרום, אנחנו סומכים עליכם, המשמרת הצפונית, שתשמרו מפני פריצות."
    "זה בדיוק מה שאנחנו עושים. אנחנו **$##--כמה שרק אפשר."
    "אתה מתנתק לי, מה אמרת?"
    "תוכנת פריצה ארורה, אי אפשר לסמוך עליה לרגע. אה, אמרתי שאנחנו מטפלים במצב!"
    "איזה מצב!?"
    "אה..."
    "אני מזהה יריות באזור שלכם! ותנועת אופנועים, אני רואה נכון?"
    "לא, ממש לא, זה... כלבים. אין פה שום אופנועים."

מקביילי דהר כמו מטורף לעבר זוג האופנועים האלמונים, על אופנוע מושפץ משל עצמו. זוג המקלעים שלו יורים ללא הפסק, בעוד שני המטורפים נעים בתנועת איגוף לשני צדדיו. לא רחוק ממנו דהר מוזס, עסוק בלפרוץ לתדר חברת האבטחה ובלהשאיר את עצמו בחיים.

לא הרחק מאחוריהם היינו אני וחביתה - לאורק קוראים חביתה. או משהו כזה, זה בסינית - בתוך הואן שמקביילי גנב מוקדם יותר באותו הערב. נסענו בין הריסות השכונה שרק הבוקר היתה ביתנו, בדרך לכתובת בה היה קבור כור ההיתוך הנסיוני שהיה עלינו לחלץ.

היו לנו שני טריקים בשרוול: האחד הוא יסודן האדמה שזימנתי לפני כן, וכעת המתין בסבלנות לידי בצורתו האסטרלית הבלתי נראית והבלתי מוחשית. השני היה המקלע האדיר שנשא איתו האורק, וחיבר בשרשראות לגג של הואן. ברגעים אלו ממש הוא היה עסוק בלירות צרורות מהירים לעבר מספר אנשים שדלקו בעקבותנו - גנבים נוספים במירוץ לכור ההיתוך. הם לא היו היחידים: שני המטורפים שהתנגחו במקביילי ומוזס היו כנראה רצים נוספים, או סוכנים של איזה תאגיד, וידענו על לפחות שתי קבוצות נוספות שמיהרו לאותה נקודה ממש. היינו חייבים להגיע ראשונים.

חיש מהר הגענו חביתה ואני לסביבות הכתובת, התמקמנו, וציוויתי על יסודן האדמה (המכונה "יסודן אדמה 13". אני מלא סימפטיה ליצורים האלה), להתגשם לצורה פיזית. יסודן הוא כלי, וכלי צריך לעבוד. קדימה, לעבודה!
    האספלט התרומם אל האוויר, והתווהה לכדי דמות אדירה בעלת עיניים חלולות וידיים אדירות. עברתי אל המישור האסטרלי ובחנתי את השטח בקפדנות עד שזיהיתי את הכור בין ההריסות. 13 התחיל לעבוד בהנחייתי, בעוד האורק שומר עלינו מאחור.

בזמן הזה היה עסוק מקביילי בלנקנק את שני האופנוענים המסתוריים. לאחר שאחד נהרג, השני זכה לקבל לוע של רובה צמוד לראש, והחליט שיהיה חכם להיכנע מיד. אך מה שהוא סיפר למקביילי לא היה הגיוני בכלל: שני הסוכנים האלו נשלחו על ידי פראקסיס, אותו תאגיד ששלח אותנו להשבת הכור! מה לעזאזל?
    עברו כמה רגעים עד שהבנו שמי ששלח אותנו כנראה לא היה אפילו קרוב משפחה של פראקסיס. מעניין. כלומר, מעניין מי משניהם יהיה מוכן לשלם יותר עבור הכור, שהיסודן האורק ואני העמסנו באותם רגעים על הואן שלנו.

מוזס היה עסוק בצרות משלו. איזה מכר שלו מהעבר - כנראה גם כן לא בדיוק קרוב משפחה - עקב אחריו עד לכאן והשתדל ככל יכולתו לשרוף לו את המוח דרך חיבור המקלעת. הם ניהלו קרב עצבני במציאות המדומה, אך לאחר שמקביילי (והרובה שלו) הצטרף למהומה, נחשף הבחור הסורר שהסתתר בין ההריסות וזכה לשלל יריות במגוון צבעים.

אספנו את עצמנו והתכוננו לצאת מהאזור במהירות, כאשר לפתע הופיעה בקרבתנו איזו בלונדה שהכרנו מהשכונה ז"ל. מה, יש מסיבה וכולם מוזמנים? מסתבר שהבלונדה לא היתה סתם איזו עוברת אורח תמימה, אלא שליחה של עוד איזה מישהו שמחפש את הכור הארור. העפנו אותה הרחק - אבל בעדינות, כי היא היתה נחמדה אלינו - וטסנו בשלל הרכבים שלנו הרחק לתוך העיר הישנה.
    לאחר כמה טלפונים מהירים הסתבר שאנחנו מחזיקים את אחת הסחורות החמות ביותר בעיר, ושאם לא נפטר ממנה בתוך כמה שעות, כנראה ששלושה גופים שונים לא יהססו לשלוח עלינו את הצבאות הפרטיים שלהם.

כך שהדבר החשוב לי ביותר בריצה הוא המקצועיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הצורה שבה אתה מספר את זה נחמדה מאוד, ממש כמו סיפור...
    מחכה להתפתחויות נוספות

שתף ב-Google+

הרשמה