תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    הי ,
    אני סטודנטית לתואר שני באונ' העברית בירושלים וכחלק מעבודת הסמינריון שלי אני עושה מחקר קטן על אופן השימוש בקונסולות של פלייסטשיין וx-BOx .אני יודעת שזה קצת תיק אבל 5 דקות מזמנך מאד יעזרו לי .
    http://www.planetnana.co.il/makatz/form1.doc
    הלינק המופיע מעלה הינו קובץ וורד של השאלון ,אם תוכל לסמן בצבע את התשובות ולשלוח למייל שלי [email protected]
    (אני יכולה גם לשלוח לך העתק במייל(
    שוב תודה רבה,
    מאיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    לכו חפשו מי ינענע אתכם
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    למה אתה חושב שמישהו עובד עליך ??? היה מאד נחמד אם 5 דקות יכולת לעזור ....למה שמישהו יבזבז את זמנו בכתיבת שאלון שלא לשימוש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי makatz
    למה אתה חושב שמישהו עובד עליך ??? היה מאד נחמד אם 5 דקות יכולת לעזור ....למה שמישהו יבזבז את זמנו בכתיבת שאלון שלא לשימוש

אל תתיחסי, הבן אדם איטי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    עניתי ושלחתי, אבל יש לי הערות.
    בתור התחלה, יש לא מעט שגיאות כתיב וניסוח לאורך השאלון, מה שפוגע ברושם שהוא יוצר. יש גם כל מני בעיות מתודיות קטנות (למשל, כששואלים אותי מה אני מעדיף יותר, בקר א' או בקר ב', והתשובה צריכה להיעשות על סקאלה 1 עד 5).
    אך חשוב מכך, הוא נותן תחושה לא מקצועית במיוחד - אני מרגיש שהוא נכתב על ידי מישהו שאיננו גיימר, ולא לגמרי יודע על מה הוא מדבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ככה זה באוניברסיטה העברית. כל השאלות במתודולוגיות מחקר זה תמיד על סקאלה של 1-5 או 1-7.
    ואל תדאג ואל תעלב לגבי הידע ננסק, זה בסדר גמור. סטודנטים למנהל עסקים הם בד"כ לא גיימרים דגולים. בכל מקרה העבודה הזאת מוצגת למרצים באוניברסיטה, שגם אם תדע על מה אתה מדבר הם אף פעם לא יבינו על מה אתה מדבר. בפעם האחרונה שהם למדו על השקת מוצר, זה היה כנראה על סכיני האל-חלד החדשים של ג'ילט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מה אתם מתעמקים? ענו על השאלות ושתקו! גם על זה יש לכם תלונות?

הנה, מאיה, יש לך עוד נתון שגילית על הגיימרים כדי להוסיף למחקר שלך.

מאיה, אני עוד מעט אענה עליו ואשלח.

זה מצחיק, כי ממש לאחרונה עניתי על סקר דומה של סטודנטית שכתבה בפורום "על השולחן" שהיא מבקשת שיתוף פעולה של אנשים כדי לענות לסקר שלה בקרב אוהבי בישול. ובכן, אם זו את, ואת עוקבת אחריי כי זו דרכך להתחיל אתי ולגלות עליי פרטים, אז דעי לך שיש לי חברה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני בדיוק בודק את השאלון...

אני רואה שאני לא היחיד שמשתמש במילה "בקר". אבל לאחרונה זנחתי אותה מעט, כי "שלט" מלשון לשלוט, וזה לדעתי מתאר אפילו יותר טוב את הפעולה.

באמת יצרנית משחקים מתכננת להשיק את הגלוב? מה קורה אתו באמת? הוא יצא פעם בכלל?

זהו, סיימתי לענות, עכשיו אשלח את השאלון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מה פתאום להיעלב? אני כותב בתור חוקר מודאג בעצמי. יש לי עניין אקדמאי במשחקים, והמחקר הזה לא עושה עלי רושם טוב במיוחד. זה שנראה שעונים כאן על הסטריאוטיפ של "הם לא מבינים על מה אתה מדבר" זאת *בעיה*, זה סטריאוטיפ שאני רוצה להפסיק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    קודם כל תודה שאתם עוזרים לי במחקר:
    האמת שאני משחקת לעיתים רחוקות ,כך שאני לא גיימרית אמיתית. הנושא פשוט מאד קסם לי והעולם הזה נראה לי מאד מרתק .לפי התשובות שקיבלתי מגיימרים ומכאלה שלא משחקים התוצאות היו נחמדות (אם זה מעניין אני אשמח לשלוח לכם מסקנות מהניתוחים כאשר אני אסיים את המחקר).
    על מנת לקבל מדד טוב יותר, אני כמובן צריכה עוד מספר רב של נבדקים אבל זה כבר עניין אחר.
    לגבי הסקאלה אכן באונ' משתמשים בדרך כלל בסקאלה של 1-5 כיוון שהן מספיק מדויקות (כמובן שיש שאלונים שבהם אכן משתמשים בסקאלות של 1-10 אך במקרים רבים זה פשוט מבלבל את הנבדק).

gulmer-
    בעיקרון אתה צודק לגבי כל הנושא של מחקרים והשקת מוצרים באונ' (וכמובן שלמדתי על ג'ילט) ,אך לפעמים יש גם מרצים מזן אחר ונושאים מענייניים .

רונן - בישול זה לא הצד החזק שלי

שוב תודה,
    מאיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אז אם את כבר מזכירה מרצים מזן אחר: אני אשמח לשמוע המלצות על קורסי בחירה בשיווק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    אם זו את, ואת עוקבת אחריי כי זו דרכך להתחיל אתי ולגלות עליי פרטים, אז דעי לך שיש לי חברה
    למה אני נזכר עכשיו במערכון עם הבלוג ורועייייי?
    שיואו, רונן, שתדע לך כאילו שאתה פשוט כזה פ-ת-א-ט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    פתאט? מה זה? חחחחח

יאללה, חזרתי לשחק בטראומה סנטר :devil:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני מבין שיש גם אנשים שלא רואים ארץ נהדרת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני דווקא צופה בארץ נהדרת. אתמול שמעתי זאת שם :smiling:

ואתה היית רציני מקודם? כי את כן אז... הממממ... אני הפתאט בינינו? חחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    אז דעי לך שיש לי חברה
    אז דעי לך שיש לי חברה???? תגיד לי, אתה רציני? חסר רק המבטא הרוסי ואתה נשמע בול כמו יורי.
    סליחה, כמו רועי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    "רק דעי לך שיש לי בת זוג.
    אפילו בעד שלמונים אינך מסוגלת להביס אותה. אנה הפסיקי לשגל לי במוח"
    (במבטא רוסי כבד)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אז דעי לך שיש לי חברה???? תגיד לי, אתה רציני? חסר רק המבטא הרוסי ואתה נשמע בול כמו יורי.
    סליחה, כמו רועי.
    חחחחחחחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אחח. פשוט אין על אנה ארונוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    "ויתרתי על בחורה עם DD!"