תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    יאללה, בואו נשאיר את כולם מעודכנים לגבי מצב המשחק הנוכחי שלנו. אולי גם יצאו מזה קבוצות חדשות, לאנשים שמחפשים מישהו לשחק איתו.

כרגע אני משחק באופן קבוע בחבורת מו"ד 3.5 בסגנון קלאסי (האק-אנד-סלאשי בעיקר), ובחבורה אחרת בהרפתקה קצרה בעולם של מירוצללים עם שיטת פיוז'ן הגנרית. כשיגמר המירוצללים, נעבור לשחק משהו אחר, עם אותה החבורה. עם שתיהן אני נפגש פעם בשבוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מריץ קמפיין וורקראפט לקבוצה של נייט אלווס.

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אני משחק בקבוצה פעם בשבוע, מנחה בעוד קבוצה של חברים, ומרצה אקסלטד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2006
    עיר
    באר שבע
    משחק בקבוצת DND 3 (בעיות תקציב לעבור ל3.5 )
    ו.. זהו
    הלוואי והיה לי זמן לעוד
    Bonzyאומר : גל, החתימה שלך מטומטמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    עידן, אני מניח שב-"משחק" ו-"מנחה" אתה מתכוון למו"ד?
    ומה זה "מרצה אקזלטד"?...

דיקין - ספר לנו איזה משהו על המשחק שלך. מי הגיבורים, מה הם עושים עם עצמם? אני מרגיש שאני לא יודע בכלל מה משחקים כאן כולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    ננסק- כן, ההרפתקאות שאני מעביר ומשחק בהן הן מו"ד, הראשונה היא וריאציה של החיה שבתוכנו (המנחה שינה כמעט את כל ההרפתקאה) ואני מנחה הרפתקאה פרי המצאתי בה החבורה צריכה להשיג כמויות אקזוטיום ולהצליח לפתח רונה קסומה (מתרחש בעולם המערכה שלי אשר אני לוקח המון רעיונות מגניבים אליו מהעולם מערכה של הפורום, אחד מהם הוא האקזוטיום)

אני מנחה משחק רשת אחד על אחד של הנשגבים, שהשחן הוא סולאר צעיר וטרי הרוצה לעשות רפורמה בביריקרטיה שמימית

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    אני בודד וגלמוד
    וחוץ מזה אני מרחיב ומשפר את עולם המערכה שלי (מו"ד) ומנסה ליצור הרפתקה למתישהוא שיהיו לי שחקנים ומפנטז שיהיה לי כסף ל3.5

נ.ב
    אני סתם בכיין...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    אני מנחה כרגע בהרפתקאת וורקרהאפט(הגרסה החדשה) לחברים.
    ועומד להנחות הרפתקה נוספת בפונדק שתוכלו להרשם אליה כאן: http://forums.pundak.co.il/viewtopic.php?t=18767
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הגיע הזמן לעדכן:
    הרפקת המירוצללים נגמרה, ועברנו לשחק חד-פעמי קצר מאוד (רק שתי פגישות), שהריץ לנו בחור דווקא לא מנוסה במיוחד. היה סבבה, משעשע ונחמד, ואפילו למדנו משהו - רק בסוף הוא סיפר לנו שהוא בעצם ביסס את העולם הבדיוני שבו שיחקנו על הביולוגיה של גוף האדם (סיקור קצר כאן).
    בקרוב נעבור לשחק פארנויה, אבל בשבוע הקרוב נעשה הפסקה במ"ת לטובת כמה משחקי לוח.

אגב, במערכת המו"ד שלי, דמות הנינג'ה ספגה ארבע התקפות פתע בו-זמנית וירדה ממקסימום נק"פ למוות טוטאלי בסיבוב אחד... זה המוות הראשון במערכה, והשחקנית שוקלת אם לתת שיחזירו אותה לחיים (בדרגה אחת פחות, בעסה מאוד), או להתחיל כבר דמות חדשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אני מנחה שני משחקים שונים במבוכים ודרקונים לחבורה גדולה ולחבורה קטנה. לחבורה הקטנה אני הכנתי הרפתקאה שקל מאוד להעביר היא פשוט צירוף של מיליוני הרפתקאות קטנות ולא חשובות אשר המשרד להרפתקנים משועממים נותן להם עד שיגלו שהכסף שהמשרד מרוויח מההרפתקאות הולך למטרה רעה כלשהיא.... בחבורה הגדולה אני מעביר בשיתוף עם עוד שה"ם הרפתקאה בעולם מערכה חדש שיצרנו אני והוא אבל מכיוון שהחבורה הגדולה היא עם הרבה שחקנים חדשים ולא מנוסים אנחנו עושים כרגע הרפתקה מקדימה, טוטוריאל, שתלמד אותם לעבוד בצוות ולהכיר כל אחד את דמותו.

נ.ב
    החבורה הקטנה היא דרגה 11-12 והחבורה הגדולה 3...

נ.נ.ב
    אני גם משחק בנוסף...

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    שיחקתי עד לא מזמן באינטרנט, ועכשיו אני מנסה לכתוב הרפתקה, ולהתחיל לשה"ם (לא באינטרנט).
    ד"א, עצות לשה"ם מתחיל, אשמח מאוד לקבל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בכיף, אבל פתח בשביל זה בבקשה ת'רד חדש, וציין פרטים נוספים עליך - איזה ניסיון יש לך באינטרנט, עם איזה מן אנשים אתה עומד לשחק, איזו שיטה, וכו'. כל מה שאפשר, יעזור לנו לתת לך עצות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    משתתף כרגע בקמפיין אימה סטייל 3.5(עם ערבוב של סיפור מסועף וקרבות) לצערינו, השה"ם מחזיר לנו נקודות שפיות כל הזמן בגלל שרוב הדברים "המבעיתים" שאנחנו פוגשים מתים לפני סוף הסיבוב הראשון של הקרב. מחפש קבוצה עם שה"ם מנוסה למשחק בקמפיין על בסיס Planescape
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    משחק בקבוצה שמשחקת אקסלטד מהדורה שנייה מעריץ את השיטה הזאת כנראה הגאונית ביותר שקיימת (פאנט של WW ושיטת D10).
    כמעט פעם בשבוע נפגש עם חברים לשחק GOT כולל ההרחבה הראשונה.
    ומשחק בעוד כמה חבורות שמשחקות במסנגר בצורה לא רצינית.
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות
    שתף ב-Google+

הרשמה