תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    הקטע הבא נכתב בהשראת הספר "התן מארץ נאר".

"זה היה רק אתמול, אך נדמה כאילו חלפו שנים. שישה ימים קודם לכן יצאו ממחנה הטירונים שלנן באראמור. מצאתי את עצמי מסופח לפלוגת השני, בפיקודו של סרן דיאנוב. פלוגת השני היא פלוגה המפעילה את תותחי הלהבות החדשים, והרגשתי גאה על שהוצבתי בה. תותחי הלהבות החדשים הם פאר היצירה של המדענים בעיר השחורה, והם באמת מרשימים. מולם, לאויב וודאי אין סיכוי.
    יצאנו לדרך לאקל ניה לפני שישה ימים. לא קיבלנו הוראות מיוחדות, שכן הידיעות האחרונות סיפרו שאקל ניה נכבשה מחדש על ידי כוחותינו, והדרך לשם בטוחה.
    מסתבר, שהידיעות לא היו נכונות...
    אתמול, בצהרי היום, במעבר בין עצי החורש, משהו החל להשתנות. האויר נהיה כבד, וצבעו השתנה. כולם חשו בזאת, אך סרן דיאנוב רכב על סוסו הצחור באלאק, ולא הראה סימן שהוא מוטרד, ולכן איש מאיתנו לא אמר דבר. ככל שהמשכנו להתקדם, האווירה נעשתה קודרת יותר. לפתע פתאום נשמעו צעקות. לא צעקות קרב, לא צעקות התרעה. צעקות פחד. אנשים החלו לרוץ מראש השיירה לאחור, מבט מטורף בעינייהם. ערפל כחול החל עושה את דרכו לאורך השיירה, בולע בתוכו כל מי שנשאר על עמדו. נדמה היה שאני רואה את סרן דיאנוב על סוסו, מנסה להכות האד הסמיך. נשמע שאגה "להתפזר!", ושאר השיירה החלה מתפרקת, כל חייל ולוחם מנסה להציל את נפשו. איש לא חשב לנסות להפעיל את תותחי הלהבות. כולם שמעו כבר על הענן הכחול. התחלתי לרוץ. איני יודע כמה זמן רצתי, אבל לא עצרתי למשך שעה ארוכה. סביבי שמעתי אחרים רצים, אחרים נופלים, אחרים מתים.

התעוררתי בבוקר ומצאתי שסגן נאזיג יושב לידי. קשתו דרוכה בידו. מבט חטוף סביב הבהיר לי שהוא לא לבד. לידו היה איש הגלימות שלנו, מתפלל. היכן היו התפילות כשהענן ירד?. הבנתי שמשהו לא בסדר. סגן נאזיג סימן לי לא להתרומם, ולהיות בשקט. נעתי בזהירות, משתדל לא להזיז אפילו זרד ממקומו. סיקרה נוספת של השטח הבהירה לי מדוע הוא כה מתוח - החורש היה אילם. שקט מתוח השתרר. דרולים, אין ספק. לוחמי הדרולים מטילים אימה אפילו על חיות היער. מבעד לקרני הבוקר נדמה היה לי שאני מבחין בניצוץ חרב ג'יקטאר בין העצים. דרולים, אין ספק. נגעתי במשהו. החרב שלי הייתה על הארץ תחתי. אחזתי בה והכנתי אותה למתקפה המסתירת של גלימות הארגמן. לפני שבעה ימים סיימתי טירונות. אולי היום אסיים את חיי..."

כך אנו מסדרים התחלה של הרפתקה. יש לנו כבר 3 דמויות בחיים - הגיבור (לוחם), סגן נאזיג (סייר/קשת?), ואיש הגלימות שלנו (הכוהן). השלושה יכולים להילחם בדרולים, לנסות לחמוק, והם אפילו יכולים להינצל פשוט משום שהדרולים לא שמו לב אליהם. השלושה יכולים לצאת למשימת איתור ניצולים נוספים (וכך להרכיב את שאר החבורה), למצוא את סרן דיאנוב גוסס, ולקבל ממנו פקודות אחרונות (נניח, להסתנן לאקל-ניה ולדווח חזרה למחנה הראשי מה קורה שם, או לנסות להציל שבויים אם ישנם, או פשוט לנסות לשרוד בדרך חזרה לאראמור. לא חסרות אפשרויות).

אז מה דעתכם?
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    לא הבנתי, זה כאילו מין סיפור כז שאתה כותב ואנחנו בוחרים מה יהיה בהמשך?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    לא. זה מין סיפור כזה קצרצר שנכתב בהשראת התן מארץ נאר (ספר פנטזיה), שמדגים איך ספר הופך לרעיון השראה להרפתקה. ולצורך העניין - מי שבא לו מוזמן להשתמש בזה לחבורה שלו.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    אם כי מה שאתה מציע זה רעיון נחמד. אפשר בהחלט לתת לזה להמשיך להתגלגל כאן בפורום.
    אהבתי דווקא את הרעיון!
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אני היחיד שנכנס כי חשבתי שזה דיון על התחלות של קמפיינים במ"ת?
    אניוויי-הטיזר נחמד אבל בלי כוונה להעליב זה לא משהו שאי אפשר לכתוב עם רק השקעה של קצת זמן.

-גדיל-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    מי אמר שיש קטע? הקטע הוא שבא לי לכתוב משהו, וחיברתי אותו לספר שאני מכיר. זה הכל.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    הרעיון של סיפור בהמשכים בפורום מאוד מוצא חן בעיני, אולי נעשה נושא שלם בשביל זה. מה דעתכם?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נשמע לי סבבה. לך על זה!
    אני מציע שכל אחד שרוצה להוסיף יכתוב רק עוד כמה פסקאות בודדות. לא צריך לצפות מכל מי שתורם לסיפור שיכתוב עמודים שלמים בכל פעם...
    שתף ב-Google+

הרשמה