תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    במדריך זה אני אציג בפניכם את מצבי המשחק שבהם תוכלו להיתקל בשרתי FEAR למיניהם, ואתן בקצרה הסבר כיצד מתנהל בהם המשחק.
    1. DeathMatch- במצב זה (הנקרא גם DM) כל שחקן משחק לבדו כנגד כל השאר כאשר השחקן בעל ממוצע הריגות/מוות (גם "KDR" משמע- kill/death ratio) הטוב ביותר (שהרג הכי הרבה ומת הכי מעט) מנצח.
    2. Team DeathMatch- נקרא גם "TDM" לקיצור. שתי קבוצות מתחרות ביניהם כאשר ניצחון נקבע ע"י חישוב כולל של ה KDR של כל השחקנים בקבוצה וחלוקת ניקוד לפי זה.
    3. Elimination- המשחק זהה ל DM רק שהשחקנים מתים רק פעם אחת. לאחר שמתת, אתה מחכה לסיבוב הבא (בדר"כ הסיבובים במצב זה אורכים מספר דקות במקרים הארוכים בצורה קיצונית שבהם) השחקן ששורד עד הסוף מנצח.
    4. Team Elimination- שתי קבוצות מתחרות כמו ב TDM רק ששוב, השחקנים לא חוזרים לאחר שהם מתו והקבוצה שמנצחת היא זו שבה נשארו שחקנים חיים בזמן שכל חברי הקבוצה השניה מתים.
    5. Conquer all- המשחק מתחיל כמו TDM, עם שתי קבוצות שחקנים. במפה יהיו מפוזרות חמש נקודות שליטה כאשר שהייה של שחקן מקבוצה מסויימת בקרבה מספיקה לנקודה למשך זמן תעביר את הנקודה לשליטת הקבוצה של השחקן (מכאן השם- נקודות שליטה או CP) כאשר יותר משחקן אחד שוהה ליד הנקודה קצב ההשתלטות עליה עולה. ברגע שקבוצה מסויימת מגיעה למצב שכל חמש הנקודות בשליטתה היא מנצחת והמשחק נגמר.
    6. Control- השחקנים יחולקו לשתי קבוצות, ובמפה יפוזרו שלוש נקודות שליטה. כל זמן שנקודה כלשהיא נמצאת בשליטת קבוצה הקבוצה תקבל נקודות כל מספר שניות. הקבוצה המנצחת תהיה זו עם מספר הנקודות הגבוה ביותר כאשר היא גם הקבוצה שמרבית נקודות השליטה היו ברשותה רוב הזמן וכך היא קיבלה מהן נקודות.
    7. Capture The Flag- נקרא גם CTF בקצרה. לכל קבוצה יש בסיס שבו מונח הדגל שלה. מטרתך היא להגיע לבסיס הקבוצה השניה ולקחת את הדגל שלהם (ע"י הליכה עליו פשוט) ואז לחזור לבסיסך ולהביא את הדגל של הקבוצה היריבה אל הדגל שלך. פעמים רבות נוצר מצב ששני הדגלים נגנבו ע"י ידי הקבוצה היריבה ואז על נושא הדגל לחכות שחברי קבוצתו ישיבו את הדגל שלו ע"י הריגת נושא הדגל היריב.
    ישנה גרסה נוספת למצבי TDM, CTF ו- DM שבה מצוי במפה מכשיר Slow Motion, או SLOMO בקיצור, שכאשר שחקן אוסף אותו מופיע מד בתחתית המסך שלו שמתמלא לאט לאט, וכשהוא מלא עד הסוף ניתן להפעיל את המכשיר ע"י לחיצה על מקש ה-Ctrl ואז שתי הקבוצות נכנסות למצב של הילוך איטי, כאשר הקבוצה היריבה איטית מקבוצתך באופן משמעותי, דבר שנותן לקבוצתך יתרון משמעותי ביותר מבחינת קצב אש, הליכה ופעולות כלליות. במצב DM כל היריבים סובלים מהאטה.
    שים לב- כאשר אתה נושא את מכשיר ה SLOMO אתה מסתמן במפה של כל השחקנים, כך ששחקני האויב יכולים לחפש אותך בעוד הם יודעים איפה אתה ואתה לא יודע איפה הם.

אני מקווה שתהנו, בקרוב נפתח סקר כדי להחליט אילו מצבי משחק יופעלו בשרתים המחודשים של וויגיימס ואני מקווה שהמדריך הזה יעזור לכם בהחלטתכם.
    כל טענה, מענה, ביקורת או הערה תתקבל בשמחה. מדריך זה נכתב בשעה מעט מאוחרת ולכן ייתכן שהשמטתי פרטים.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עכשיו תואיל בטובך להסביר לי למה בשרת שלנו יש רק DM? :mad:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    ? אם כבר בשרת שלנו היה רק TDM, וכששני השרתים יחזרו רוב הסיכויים שהם יהיו control ו TDM.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אם לא TDM אז CONTROL.
    CTF לא מתאים לפאבליק, בקושי CONTROL מתאים.

ואם כבר, לדעתי זה נחמד לגוון עם ה-SLOWMO מידי פעם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    יפה. לא נראה לי שהשמטת פרטים.
    בקשר ל-SlowMo, תהיה בעיה לגוון איתו מדי פעם, מאחר וצריך לשנות את ההגדרות דרך הסרבר עצמו (כמו שתמיד צריך לעשות כשמשנים סוגי משחק). אני לא מניח שספיר יוכל פשוט ללכת ולשנות את מצב המשחק כשיתחשק לו והדרך היחידה שאני חושב עליה כרגע היא לפנות לתומר. ואתם יודעים כמה זמן ייקח עד שהוא יעשה משהו... P=
    הבעיה במשחק עם SlowMo היא שקבוצה יכולה לקמפר עליו. בנוסף, אם בקבוצה נמצאים כמה אנשים... אני סתם זורק דוגמה... מקלאן CRi (או שהקבוצה מורכבת רק מ-katha), אז הסיכויים שה-Instinct Booster (ככה קוראים לזה, לא?) יעזוב את הידיים שלהם (או ישאר מספיק זמן אצל הקבוצה השנייה) הוא נמוך. לי, בתור אדמין, יהיה קצת קשה לכתוב למישהו "Stop abusing SlowMo", כי בניגוד ל-M77 או SW, המכשיר הזה הוא באמת חלק מהמשחק וע"י הגבלת הקבוצה האחת אני נותן יתרון לא הוגן לקבוצה השנייה.
    אגב, ספיר אמר שייפתח סקר לגבי סוג המשחק שיהיה בסרבר, אז באמת שאין סיבה להפוך את הטופיק הזה לטופיק "הדעות שלכם לגבי סוג המשחק שאמור להיות".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    ירושלים
    CRi מקבלים פה הרבה כבוד.
    מה שהופך את זה מצחיק לראות אותי באתר שלהם בתוצאות כשעוד יכלתי לשחק, אפילו לא ידעתי את זה עד שגיליתי את זה בטעות לפני כמה ימים.
    לגבי זה שזה לא יעזוב את הידיים שלהם, מופעלת האופציה של ה-TEAM BALANCE, לא?
    לפחות בסיבוב שאחרי יהיה סוג של איזון.
    מה שכן לגבי KATHA, אין לי פתרון לצערי.
    וקמפרים, יש דרכים להתמודד איתם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    וווואי תודה שהזכרת לי RYAN!! אני אוריד את התמונות היום!!
    לא סתם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    מדריך נחמד, טוב לחדשים בקהילה.
    Elimination נשמע לי דווקא מגניב, ממש כמו CS!
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אלימינציה נשמע מסריח. יש לאנשים חמש דקות לחסל את כל השאר וזהו. אי אפשר לשאוף למטרה נעלה, כמו שמירה על CP או KDR גבוה. הרי בכל מקרה אתה תשתדל שלא למות - פה זה פשוט מעצבן יותר אם אתה כן מת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    אבל זה נשמע מגניב. כל הזמן שלא ישחקו שם נובים כאלה שלא יודעים מהחיים שלהם (כמו פאו D: ) זה בטח יהיה כיף.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא, זה עדיין נשמע מסריח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    נכתב במקור על ידי Tepik
    אבל זה נשמע מגניב. כל הזמן שלא ישחקו שם נובים כאלה שלא יודעים מהחיים שלהם (כמו פאו D: ) זה בטח יהיה כיף.
    למה "נשמע"? ישנה דרך קלה להדמיית Elimination כבר עכשיו! הכיצד?

שחק TDM עד שתמות, וכאשר זה יקרה, חכה 5 דקות. וחוזר חלילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    ... אבל הרעיון הוא שנהיה קל יותר לשרוד ככל שנשארים פחות אנשים כי לא יווצר מצב שיסגרו עליך משני צדדים ויאנסו אותך באכזריות

שתף ב-Google+

הרשמה