תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    האלן
    השאלה הראשונה היא שאני לא מוצא את השרת של vgames,ואני נאלץ לשחק נגד חברה מגרמניה
    וכו" איפה הוא ?
    2)המשחקים ברשת לא טסים במיוחד,וסביר להניח כי זה רשת,עם אני יקנה כרטיס רשת זה
    יעבוד יותר טוב?
    thanks
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תלך ללשונית Favorites שיש מתחת לטבלת השרתים ותלחץ על Add IP
    שם תקליד את המספר (כולל נקודות ונקודותיים) 80.179.149.235:29999
    ואז תבחר, במקום רשימת שרתים מהאינטרנט (כתוב Source: Internet), לראות את רשימת השרתים ב-Favorites (שיהיה כתוב Source: Favorites). השרת יהיה שם.
    למה אתה מתכוון "לא טסים במיוחד"? המשחק מקרטע? יש לך לאגים? אם זה בגלל שיש לך פינג גבוה - אני חושב שרק חיבור אינטרנט מהיר יותר יעזור. אם זה סתם קרטוע, כנראה שכדאי לך להוריד את הגדרות הגרפיקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    תלך ללשונית Favorites שיש מתחת לטבלת השרתים ותלחץ על Add IP
    שם תקליד את המספר (כולל נקודות ונקודותיים) 80.179.149.235:29999
    ואז תבחר, במקום רשימת שרתים מהאינטרנט (כתוב Source: Internet), לראות את רשימת השרתים ב-Favorites (שיהיה כתוב Source: Favorites). השרת יהיה שם.
    למה אתה מתכוון "לא טסים במיוחד"? המשחק מקרטע? יש לך לאגים? אם זה בגלל שיש לך פינג גבוה - אני חושב שרק חיבור אינטרנט מהיר יותר יעזור. אם זה סתם קרטוע, כנראה שכדאי לך להוריד את הגדרות הגרפיקה.
    הא..עשיתי את זה אחי,וראיתי את השרת במועדפים אבל שאני מתחבר אליו הוא רושם לי"לא יכול להתחבר כי השרת המשחק הוא גרסה שונה.
    ולגבי מהירות האינטרנט עם אתה אומר שזה משפיע אז אני יעלה את המהירות ל 1.5
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תנסה ללחוץ קליק אחד על השרת ולחכות שהוא יעדכן את הנתונים (ירשום כמה שחקנים משחקים, מה המפה וכאלה). אתה יכול באותה מידה גם ללחוץ על Find Servers כשאתה בתפריט של ה-Favorites. בכל מקרה, תן לו כמה שניות בין הלחיצה הנ"ל ורק אז תנסה להיכנס.
    ולגבי האינטרנט - אני לא בטוח לגבי המהירות. אולי מה שיש לך כרגע יספיק אם אתה משחק בשרת ישראלי. אם אתה משתמש באינטרנט תוך כדי משחק (מוריד משהו, למשל) זה גם יגרום לפינג לעלות. תדאג שבזמן שאתה משחק לא יפעלו כלמיני תוכנות שמשתמשות גם באינטרנט (ביטורנט, אימיול, עידכון של Windows וכו' וכו').
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    רק עליי להזכירך שנכון לעכשיו שרתי וויגיימס לא פעילים והם יחזרו לשירותם המלא של השחקנים בהקדם האפשרי.
    זאת בדיוק הסיבה להודעה שמופיעה לך.כשהוא יחזור תוכל להתחבר.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    תנסה ללחוץ קליק אחד על השרת ולחכות שהוא יעדכן את הנתונים (ירשום כמה שחקנים משחקים, מה המפה וכאלה). אתה יכול באותה מידה גם ללחוץ על Find Servers כשאתה בתפריט של ה-Favorites. בכל מקרה, תן לו כמה שניות בין הלחיצה הנ"ל ורק אז תנסה להיכנס.
    ולגבי האינטרנט - אני לא בטוח לגבי המהירות. אולי מה שיש לך כרגע יספיק אם אתה משחק בשרת ישראלי. אם אתה משתמש באינטרנט תוך כדי משחק (מוריד משהו, למשל) זה גם יגרום לפינג לעלות. תדאג שבזמן שאתה משחק לא יפעלו כלמיני תוכנות שמשתמשות גם באינטרנט (ביטורנט, אימיול, עידכון של Windows וכו' וכו').
    הא עכשיו אני מבין למה זה לא מתחבר,זה מה שזה רשם לי
    http://img472.imageshack.us/my.php?image=1959tw1.png
    יש איזו שהיא הערכה מתי המשחק יחזור?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    ירושלים
    דבר ראשון בכל מקרה תדאג שתהיה לך את גרסה 1.08 של המשחק.
    ובאמת תסגור כל דבר שמשתמש באינטרנט או שמעמיס על המחשב שלא לצורך, וזה אומר בערך הכל
    .
    ולא הבנתי, אבל יכול להיות שאתה מחובר עם מודם USB?
    אם כן, מאוד מומלץ לעבור למודם רשת.
    שתף ב-Google+

הרשמה