תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    דדשגדש
    כידוע חזרו ביום שישי שחקני eSrael מדאלאס שבארה"ב לאחר שטסו לשם על מנת להשתתף במשחקי החורף של CPL.

ביצעתי ראיון עם שני שחקני הקבוצה - דולב "Dolev" פרחי ועומרי "Cowpox" לביא על מנת לשמוע מהם איך היה, מסקנות מהנסיעה, ראייה לעתיד ושאלות אחרות.

כנסו למאמר המלא...

Dolev:

ש: היי דולב, קודם כל ספר לנו מעט איך היתה הטיסה עצמה.
    ת: מעייפת...שתי טיסות. אחת לגרמניה שנמשכה 4 שעות..שם עברנו בדיקות על גוף קפדניות ואז עוד טיסה של כ - 10 שעות לדאלאס. הטיסה הביתה היתה בסדר..לא עצמתי עין כל הטיסה לגרמניה אבל מגרמניה הביתה ישנתי כל הטיסה

ש: הנסיעה שלכם לא אושרה על ידי הצבא עד לרגע האחרון. למעשה הבנתי שאתה היית על מדים גם ביום הטיסה עצמה. איך ההרגשה לדעת סופית שאתם טסים?
    ת: נכון! את האישור של היציאה לחו"ל קיבלתי באותו יום של הטיסה. זה היה הכי מלחיץ בעולם! כל עניין הטיסה היה ממש פוקס אחד גדול......
    נאלצתי לחכות עד ליום של הטיסה כדי לדעת עם אני יוכל לטוס בכלל..

ש: זאת אמנם לא הנסיעה הראשונה שלך ל - CPL אבל תאר בכל זאת את ההרגשה להיות באירוע שכזה.
    ת: ההרגשה טובה. במיוחד לאור העובדה שלא הייתי פעיל מהרגע שהתגייסתי ואיך שחזרתי מהקורס נחתתי ישר ל - CPL.

ש: לאחר ההגרלה ידעתם שיש לכם משחק נגד Complexity, קבוצה שבהחלט לא קלה בלשון המעטה. איך הגבתם להגרלה ואיך הכנתם את עצמכם למשחק?
    ת: הגבנו בשוק טיפה, אבל לא נתנו לזה יותר מדי להשפיע. ידענו שאנחנו הולכים להתמודד עם קבוצה לא קלה בכלל. נתנו את המקסימום ואני חושב שיכולנו להוציא הרבה יותר סיבובים מאשר שהוצאנו.

ש: מה היה הלך הרוח בקבוצה אחרי ההפסד ל - Complexity?
    ת: יצאנו בהרגשה שיכולנו להוציא תוצאה צמודה יותר. מי שראה את המשחק יכול היה לראות שהיו סיבובים שהפסדנו 1 על 1, 2 על 2 וכדומה.
    הרוח בקבוצה היתה טובה בסוף הבית הראשון, למרות ההפסד המוחץ.

ש: יום המשחקים הראשון השאיר אתכם באופוריה? איך הגעתם ליום המשחקים השני מבחינת התחושות?
    ת: אותי ממש לא. לא התמודדנו מול קבוצות רציניות בבית הראשון חוץ מ - Complexity. הגענו ליום המשחקים השני בתחושה טובה שלא באה לידי ביטוי במשחקים אם אתה שואל אותי.

ש: ביום השני בא לידי ביטוי חוסר האימון שלכם לפני הטורניר בשל שירותכם הצבאי וחוסר הידיעה לגבי הנסיעה. היה נראה שאין טקטיקות מסודרות ולמעשה במקרים מסויימים נראיתם כקבוצת מיקס. יש מסקנות שתסיקו בעקבות הטורניר?
    ת: היה מצב לחוץ מאוד לקראת הטיסה, לא היה זמן לאימונים מסיביים לקראת ה - CPL, אבל זה לא תירוץ מבחינתי. יכולנו להשיג תוצאות הרבה יותר טובות ומי שמסתכל על התוצאות הסופיות בבית השני, כל התוצאות היו הפסדים מוחצים שלנו, ואני שוב יגיד שזה כלום לעומת מה שאנחנו היינו יכולים להשיג. ויתרנו בקלות מדי במשחקים.

ש: ספר על הרגע הטוב ביותר מבחינת בנסיעה הזאת - רגע שתזכור להרבה זמן.
    ת: מבחינתי הרגע הטוב ביותר בשבילי היה לקבל את האישור ולדעת שאני הולך לטוס עם האנשים שאני באמת אוהב לשחק סי אס בפעם השנייה, כמובן הנסיון מצטבר המסקנות הוסקו וחזרנו עם הרבה יותר ידע בנוגע לעצמנו לרמה העולמית.

ש: ספר על רגע שהיית מעדיף לשכוח.
    ת: הייתי מעדיף לשכוח את הנפילת מוטיבציה להמשיך ולהחזיר את עצמנו למשחק, כאשר התמודדנו נגד Hacker.

ש: מה עשיתם בזמן הפנוי שלכם בארה"ב?
    ת: אין יותר מדי מה לעשות בדאלאס. שיחקנו הרבה סנוקר, הלכנו לקניון המקומי בעיקר כדי לעשות קניות, היום התחיל בשבילי (ובשביל פבל) בחדר כושר ואחרי זה בארוחת בוקר. משם ישר לאימונים בלאן נגד הקלאנים שהגיעו עד לשעות הערב ואז לאכול בחוץ. אחר כך או לסנוקר או לישון (במקרה שלי לישון )הייתי גמור אחרי יום כזה.

ש: במשחק נגד ya0 בשלב הבתים הראשון, הגעתם לתוצאה 16-1 וכאן בעצם ידעתם שאתם עולים שלב ואילו האמריקאים ידעו כי הם לא עולים. מכאן בעצם, לראשונה בטורניר בינלאומי, ראינו הופעה לצופים שטרם נראתה. סכינים, Shotgun, עוזי ועוד במשחק שהפך למשעשע עבור השחקנים והצופים כאחד ונעשה בתיאום בין בתי הקבוצות המשחקות.
    ספר כיצד זה התחיל ומה קרה שם בדיוק.
    ת: האמת שהמשחק התנהל באופן רציני מבחינתי עד ששמעתי באוזניות רעש שנשמע כאילו הוא מגיע מ - machinegun ואכן אחד מהם קנה ולא סתם, הוא השתמש בו וזה פתח בפני דלת להחזיר בפולינג
    מכאן שיניתי את השם שלי dolev-bnc והתחלתי בפולינג.
    לקראת הסיבוב האחרון הם צעקו לנו שהם רוצים סיבוב של סכינים כי הם התלהבו שזה יהיה הראשון ב - CPL, והסכמנו אך ישר הפעלנו את המוח הקרימינלי שלנו ואמרנו שאנחנו נקנה רימונים אבל לא נראה להם וכשהם יגיעו לתקוף עם סכינים נדפוק להם רימונים שירימו אותם באוויר.הם לעומת זאת החליטו לזרוק smoke והייתי בטוח שהם כולם עומדים מאחריו אז הוראתי לכולם לזרוק את הרימונים אל מעבר לעשן. הסתבר שהם היו מספיק תחמנים והם הלכו למידל השני והרימונים לא פגעו בהם.
    אחרי שהוצאתי רובה ויריתי בהם אחד מהם צרח "im gonna kill you!!!" - כולנו התפוצצנו מצחוק וככה המשחק נגמר

ש: לא מעטים בקהילה הגדירו אותך באופן אישי כשחקן שאם היה גר באירופה היה בוודאי מתברג באחת מקבוצות הצמרת או בכל רמה גבוהה שהיא. מה אתה אומר על האמירה הזאת?
    ת: אני לא גר באירופה..לא יודע להגיד לך מה היה קורה לו הייתי גר שם.

ש: אחרי ה - CPL, היכן נראה כעת את eSr?
    ת: באיזושהיא ליגת און ליין בחו"ל ואולי גם בארץ אם יהיה משהו ששווה להיכנס אליו - כמובן בלאנים אם יהיו בכלל.

ש: תודה על הראיון דולב. דברים שאתה מעוניין להוסיף לסיום? תודות, טענות, ד"שים?
    ת: תודה לך על הסיקור שעשית תוך כדי שהיינו בתחרות.
    תיהיה בטוח שכולנו ביקרנו באתר ובדקנו מה כתוב תוך כדי שהיינו שם
    ד"ש ל - jose - המלצר של הבית קפה בדאלאס - שזכר אותנו משנה שעברה...הוא התגעגע מאוד לסטס. ;)

Cowpox:

ש: היי עומרי, בכללי - איך היה?
    ת: במילה אחת , חוויה. בפירוט , אני באמת חושב שלמדנו הרבה לטוב ולרע. אני חושב שהכי הרבה השכלתי מהמשחק נגד Hacker שבמשחקים שראיתי אותם משחקים ב - HLTV תמיד חשבתי שהם השחקנים הכי סקילדים בעולם , וששחקתי נגדם הבנתי שרוב המשחק שלהם בנוי על משחק קבוצתי , ואין ספק שהם עבדו הרבה זמן על מנת ליצור כזאת צורת משחק קבוצתית , ומהצורה הזאת אני חושב שקלאנים צריכים ללמוד ולעבוד לפי הדרך הזאת.

ש: הייתם במסיבת ההשקה לאתר zonerank ביחד עם הקבוצות המדורגות בעשירייה הראשונה. ספר איך היה שם ומה היה.
    ת: את האמת שלא היינו שם יותר מדיי זמן למרות שגרמי ביקש מאיתנו להיות נוכחים באירוע. למרות כל הזוהר של המסיבה וכל האנשים הנחמדים אתה בכל זאת מרגיש שאתה לא באמת שייך לשם. אלו אנשים שעבדו קשה על מנת להגיע לאן שהגיעו ולמקום שהם נמצאים ואנחנו כרגע לא ב - level שלהם, אז דיברנו קצת עם שחקנים , שתינו והיה נחמד , מקווה שיצא לי להכיר עוד אנשים בעתיד במסיבות כאלו.

ש: זאת הפעם הראשונה שלך בטורניר בינלאומי. איך הרגשת כשנכנסת לאולם המשחקים בפעם הראשונה?
    ת: להגיד לך את האמת לא ממש התרגשתי , ברור שהכל היה יפה ומסודר , אבל אפילו ב - CPL יש קצת בלאגן מבחינת לוח זמנים למשל, או אבטחה על מתחם השחקנים.
    מה שכן שמתי לב והוא דבר מדהים שאני בספק גדול אם יהיה אי פעם בארץ , באולם ה - BYOC ראיתי מאות שחקנים פשוט עוזבים את החפצים שלהם - והם חפצים יקרים מאוד - על השולחן בלי השגחה ופשוט חוזרים יום אחרי זה. פשוט לא קיים חשש לגניבות וההרגשה הזאת היא נהדרת ואני מקווה שגם בישראל ננהג ככה.

ש: ספר לנו משהו מצחיק/מעניין מאחורי הקלעים שקרה לכם.
    ת: הממ...היה קטע אחד שאני לא אשכח. חזרנו ממסעדה מקסיקנית , והקיבה של רונלי לא עמדה בלחץ. ברגע שהגענו למלון הוא עשה את צרכיו והמים לא ירדו ואחרי זה המים עוד המשיכו לזרום. השירותים פשוט הפכו לבריכה עם מים רדודים והמים הגיעו עד לשטיח של החדר עד שבסוף באו עם משאבה ושאבו את המים.

ש: סכם את התחושה שלך לאחר התוצאות של הטורניר. כיצד אתה רואה כעת את העתיד שלך בקאונטר?
    ת: אני מסכם את התחושות שלי לשתיים : 1. ידענו שלא התאמנו מספיק אבל היינו חייבים לראות איפה אנחנו עומדים , ולמרות חוסר באימונים היה אפשר לראות ניצוצות בכמה סיבובים.
    2. אכזבה, כי אני לא יודע אם יעמוד לרשות הארגון תקציב בסדר גודל כזה בעתיד , אני רק יודע שבפעם הבאה אנחנו נבוא הכי מוכנים שאפשר.
    אסור גם לשכוח שידענו שאנחנו טסים על בטוח רק שבוע לפני הטורניר בגלל בעיות כאלו ואחרות עם הצבא.
    אני רואה את עצמי ממשיך לשחק כל עוד יהיה לי מניע לשחק ( טיסות לחו"ל בלבד ) .

ש: מה היה הרגע המרגש ביותר מבחינתך?
    ת: הרגע המרגש ביותר היה המשחק הראשון. כי כששחקנו את המשחק הראשון, שחקני Complexity באו לראות מה אנחנו שווים, והם ישבו מאחורנו וזרקו מילים טובות. היה ניתן להבין שהם מכבדים אותנו למרות שלא ממש הכירו אותנו. בהמשך כבר דיברנו איתם ושיחקנו איתם סנוקר ובאמת שהם אחלה של אנשים.

ש: מה היה הרגע שאותו היית מעדיף לשכוח?
    ת: הייתי מעדיף למחוק את המשחק האחרון שלנו ב - train מפני שהאווירה הייתה ירודה ורק רצינו לסיים את הטורניר מפני שידענו שאנחנו לא מעפילים לשלב הבא. זה גם רגע מאכזב כי יצא לנו לדבר אחרי זה על המשחק הזה והבנו שאסור שכזה דבר יקרה, כי אנחנו מייצגים ארגון ומדינה ועלינו לשחק עד הסוף לא משנה מה התוצאה.

ש: איך היו התנאים שם מבחינת לינה, אוכל וכו'?
    ת: כל מה שקשור למלון באמת היה מדהים , רק חבל שהאמריקאים לא אוכלים ירקות ומפגיזים בבשר על הבוקר.

ש: כיצד התכוננת באופן אישי לקראת כל משחק?
    ת: ישמע קצת משעמם אבל באמת שלא משהו יוצא דופן , רק דיבורים בין השחקנים והעלת מוטיבציה בין השחקנים.

ש: היה ונראה בעתיד קבוצות נוספות משחקות בחו"ל, יש לך איזו עיצה בשבילם?
    ת: זה נדוש אבל אין מה לעשות , אימונים זאת מילה המפתח , וגם קצת תחושת פטריוטיות לא תזיק.

ש: ספר מעט על שגרת היום שלכם בארה"ב.
    ת: התעוררנו בערך ב - 8 כל בוקר והלכנו לאכול בחדר האוכל במלון. הלכנו משם ל - BYOC, לעשות כמה משחקים ואחרי המשחקים הלכנו לאכול במסעדות ארוחת ערב. מדי פעם גם היינו הולכים לקניון לעשות קצת קניות.
    גם שיחקנו די הרבה סנוקר בלילות , כי המכונה של הכדורים הייתה מקולקלת והיה אפשר לשחק כמה שרוצים במקום לשלם על כל משחק דולר וחצי . (בכל זאת אנחנו ישראלים ).

ש: תודה רבה על הראיון. יש דברים שאתה מעוניין להוסיף לסיום?
    ת: אני רוצה להודות לג'רמי על כל המאמצים שלו. על כל הארגון של הטיסה. באמת בנאדם מדהים שלפי דעתי עם הזמן יקרב את הקהילה הישראלית כמה שניתן לקהילה האירופאית.
    אני ממש מקווה שיהיו עוד אנשים או ארגונים כמוהו שיקחו יוזמה וירימו פה תחרויות רציניות שישאירו קלאנים אקטיבים ושתיהיה סיבה לשחקנים להמשיך ולהשקיע במשחק.

תודה רבה ל- unit101
    על הכתבה הנפלאה הזאת.
    mIRC : vein

הביצה שלי :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    אחלה כתבה
    תודה לunit101.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006