תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    התקשרתי היום למדיה גיים בשביל לבדוק אם הווי שלי במקרה הגיע היום (הם הבטיחו שהיא תגיע "בימים הקרובים" לפני שבוע, והיה לי חלום בלילה שהיא אכן הגיע...), וקיבלתי מהם את ההודעה הבאה "הווי הינו מוצר מאוד פופאלרי, ומאוד קשה להשיג אותו בכל רחבי העולם, ואנו לא יודעים מתי אנו נשיג אותו" ...

עכשיו אחרי שאמרתי את זה (דא"ג אני מרגיש ממש נורא כרגע, לפחות הכאבי ראש מהעצבים עברו) בואו אסביר לכם למה אני כל כך עצבני, ולמה אני מרגיש מקולל:

הכל התחיל כמה חודשים לפני ההשקה של הווי, שאז אני ממש התחלתי להתלהב ממנה, והחלטתי שאני רוצה לקנות אותה, לרוע מזלי החלטתי שאני רוצה אותה יום אחד אחרי היום שבו היתה את ההזמנה מראש. טוב אי אפשר לקרוא לזה ממש מזל רע, אחרי הכל בטח גם לא הייתי משיג אותה גם אם הייתי מנסה, נו מיילא.

אז החלטתי שאנסה להשיג אחת בהשקה דרך האינטרנט, כמובן שלא הצלחתי, אך אז ראיתי את המחירים באיביי ורציתי לקפוץ עליהם, אך לרוע מזלי אני רק בן 17, וכמובן שאין לי גישה לכרטיס אשראי בינלאומי (ואימי מאוד מפחדת מהאינטרנט), נו מילא, מקסימום אחכה עוד טיפה, אחרי הכל המלאי של הווי הוא עצום ביחס לאחרות, או כך לפחות חשבתי אז.

יום אחד ראיתי בפורום את ההודעה כי מדיה גיים מוכרים את הקונסולה ב-3000 ש"ח, לא יכולתי שלא לשמוח, סוף כל סוף אני אוכל להשיג את הקונסולה, ועד גם בטווח מיידי! התקשרתי בשמחה לאמא שלי, וביקשתי רשות להשתמש בכרטיס האשראי שלה (עם הכסף שלי), והיא, שהיתה די עסוקה, שיכנע אותי לחכות "עד מחר" לפני שאקנה את זה.

אני אקצר טיפה את השיחות עימה, ואסכם כי בסוף היא הסכימה, אז דיברנו עם מדיה גיים, וגילינו שבדיוק שעה לפני השיחה מישהו אחר קנה את הקונסולה האחרונה, שיט!
    אך אל דאגה, הם אמרו, כי מלאי חדש אמור להגיע בשבועיים הקרובים. "נהדר" חשבתי לעצמי, אבל לצערי הרב ברגע שהגיעו השבועיים הללו הם הפכו להיות עוד שבוע, ועוד שבוע, ועוד שבועיים.

עד שבסופו של דבר ה"עוד שבועיים" הפכו להיות "בימים הקרובים" אז 4 ימים אחרי שקיבלתי את ההודעה האחרונה, התקשרתי אליהם ושאלתי לגבי המכשיר, רק שאז הגיע התשובה שחשבתי שאקבל, אך לא ציפיתי שאקבל, "הקונסולה כנראה לא תגיע בזמן הקרוב, למען האמת אנו אפילו לא יודעים מתי".

ברגע הזה אני פשוט נשברתי, אחרי חודשים ארוכים של ניסיון, שב-6 (או שאולי זה 5?) שבועות האחרונים אני בכלל לא התאמצתי אפילו לנסות להשיג כרטיס אשראי בינלאומי, מאחר ואני מעדיף לשלם עוד כמה מאות שקלים רק בשביל הביטחון שזה יהיה אצלי, בלי הצורך של להסתמך על אחרים (כבר יצא לי לקנות קונסולה לא תקינה ממישהו אחר, אשר נעלם אחרי הקנייה), פתאום אומרים לי "סליחה, אנו שיקרנו לך, אבל לא נורא, לפחות אתה לא לבד בסירה!".

עכשיו אם תסלחו לי אני הולך לנסות להתכונן למבחן במתמטיקה שיש לי מחר, כיף.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רק שתדע שהתאבדות היא תמיד פיתרון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    רק שתדע שהתאבדות היא תמיד פיתרון
    חחח, או לפחות לצעוק/כמו משוגע .

הזמנתי את הקונסולה והיא צריכה להגיע בעוד 4-6 ימים, אלא אם כן משהו רע הולך לקרות, הממממ... שיט.

נב. הלכתי נגד כל האינסטינקטים שלי והזמנתי את זה מאי-ביי, לפחות הזמנתי את זה מ- Power seller עם 100% feedback.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אני מקווה שביטלת את ההזמנה מימדייה גיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי OfirGamer
    אני מקווה שביטלת את ההזמנה מימדייה גיים.
    לא, אבל אני גם לא אבטל אותה עד שאקבל את המכשיר החדש/הם יקבלו את המשלוח החדש (מה שיגיע קודם).

זו פעם ראשונה שאני קונה דרך איביי, אז אם אני כבר הולך להפסיד פול כסף, אז לפחות שעדיין תיהיה לי את האופציה לקנות את הווי, אלא אם אני אאלץ לבחור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מצאת במחיר נורמאלי לפחות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    מצאת במחיר נורמאלי לפחות?
    לא ממש, 400$ ואני מקבל נאנצ'אק ביחד עם זה (לא כולל משלוח של 45$).

אבל נשברתי, אבל לפחות זה עדיין יותר זול מהמחיר בארץ.

עכשיו רק נשאר לי להשיג שנאי, איזה שנאי כדאי לי לקנות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    400$ ואתה מקבל אקסטרה שלט? זה ממש סבבה, יופי שזה לא חצי מחיר ממה שרצו ממך בארץ!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    400$ ואתה מקבל אקסטרה שלט? זה ממש סבבה, יופי שזה לא חצי מחיר ממה שרצו ממך בארץ!
    לא שלט, רק הננצ'אק .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    לא שלט, רק הננצ'אק .

גם משהו, ממילא קשה רצח למצא שלטים וננצ'אק בארה"ב.
    לפחות תוכל לקנות את החבילת WII PLAY יחד עם שלט ב-50$ שזאת אחלה חבילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    F.T, זה מוכר לי, גם אני מרגיש לפעמים שרובצת עליי קללה נבזית, אז נחמד לדעת שמישהו מקולל אפילו יותר ממני (בהתחשב בכך שאני זה שקנה את האחרונה שעה לפני שהתקשרת חחחח ;) )

מה זה משנה, העיקר מצאת והזמנת! אילו משחקים הזמנת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    F.T, זה מוכר לי, גם אני מרגיש לפעמים שרובצת עליי קללה נבזית, אז נחמד לדעת שמישהו מקולל אפילו יותר ממני (בהתחשב בכך שאני זה שקנה את האחרונה שעה לפני שהתקשרת חחחח ;) )

מה זה משנה, העיקר מצאת והזמנת! אילו משחקים הזמנת?
    אף משחק, להזכירך יש לי את ריימן כבר חודש, הזמנתי אותו באותו יום שהזמנתי ממדיה גיים...

בכל מקרה, מאחר והחודש הולך להיות חודש עמוס בשבילי (מבחינה של משחקים ומבחינה של חיים אמיתיים), עם הווי ו-TBC, שסוף כל סוף יהיו אצלי, אני דוחה את הקנייה של זלדה ווואריו לחודש הבא .
    שתף ב-Google+

אם היית יודע היית הולך כבר לבנק ועובר לכ.אשראי בינלאומי.
    זה לא שהוא עולה יותר כסף מכ.אשראי רגיל.
    לך לבנק ותבקש שיחליפו לך למאסטר קארד, או אמריקן אקספרס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי spam
    אם היית יודע היית הולך כבר לבנק ועובר לכ.אשראי בינלאומי.
    זה לא שהוא עולה יותר כסף מכ.אשראי רגיל.
    לך לבנק ותבקש שיחליפו לך למאסטר קארד, או אמריקן אקספרס.
    אם רק לא הייתי בן 17 ויכולתי להשיג כרטיס אשראי בכלל .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    כןן גם אני יודע מה אתה מרגיש יש לי כסף להכל לקנות גם PS3 וגם WII אבל הבעיה היא מאיפה לקנות הרי הPs3 יעלה איזה 5 6 אלף (לפי מה שאני רואה בארץ) וגם הWii איזה 3 אלף.
    בכללי אני מחכה לקרוב משפחה חבר או מישהו שיסע לחו''ל לא סומך על האינטרנט וכל השטויות האלה.עדיף להשים להם מזומן ביד ולהביא מכשיר בטוח !
    אני מקווה שחבר שלי יסע לאנגליה כמו שהוא אמר ויביא לי משמה Ps3 או Wii יענו עם הוא טס בדוק הוא יביא אחד מהם אין מצב שלא.
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    התקשרתי היום למדיה גיים בשביל לבדוק אם הווי שלי במקרה הגיע היום (הם הבטיחו שהיא תגיע "בימים הקרובים" לפני שבוע, והיה לי חלום בלילה שהיא אכן הגיע...), וקיבלתי מהם את ההודעה הבאה "הווי הינו מוצר מאוד פופאלרי, ומאוד קשה להשיג אותו בכל רחבי העולם, ואנו לא יודעים מתי אנו נשיג אותו" ...

עכשיו אחרי שאמרתי את זה (דא"ג אני מרגיש ממש נורא כרגע, לפחות הכאבי ראש מהעצבים עברו) בואו אסביר לכם למה אני כל כך עצבני, ולמה אני מרגיש מקולל:

הכל התחיל כמה חודשים לפני ההשקה של הווי, שאז אני ממש התחלתי להתלהב ממנה, והחלטתי שאני רוצה לקנות אותה, לרוע מזלי החלטתי שאני רוצה אותה יום אחד אחרי היום שבו היתה את ההזמנה מראש. טוב אי אפשר לקרוא לזה ממש מזל רע, אחרי הכל בטח גם לא הייתי משיג אותה גם אם הייתי מנסה, נו מיילא.

אז החלטתי שאנסה להשיג אחת בהשקה דרך האינטרנט, כמובן שלא הצלחתי, אך אז ראיתי את המחירים באיביי ורציתי לקפוץ עליהם, אך לרוע מזלי אני רק בן 17, וכמובן שאין לי גישה לכרטיס אשראי בינלאומי (ואימי מאוד מפחדת מהאינטרנט), נו מילא, מקסימום אחכה עוד טיפה, אחרי הכל המלאי של הווי הוא עצום ביחס לאחרות, או כך לפחות חשבתי אז.

יום אחד ראיתי בפורום את ההודעה כי מדיה גיים מוכרים את הקונסולה ב-3000 ש"ח, לא יכולתי שלא לשמוח, סוף כל סוף אני אוכל להשיג את הקונסולה, ועד גם בטווח מיידי! התקשרתי בשמחה לאמא שלי, וביקשתי רשות להשתמש בכרטיס האשראי שלה (עם הכסף שלי), והיא, שהיתה די עסוקה, שיכנע אותי לחכות "עד מחר" לפני שאקנה את זה.

אני אקצר טיפה את השיחות עימה, ואסכם כי בסוף היא הסכימה, אז דיברנו עם מדיה גיים, וגילינו שבדיוק שעה לפני השיחה מישהו אחר קנה את הקונסולה האחרונה, שיט!
    אך אל דאגה, הם אמרו, כי מלאי חדש אמור להגיע בשבועיים הקרובים. "נהדר" חשבתי לעצמי, אבל לצערי הרב ברגע שהגיעו השבועיים הללו הם הפכו להיות עוד שבוע, ועוד שבוע, ועוד שבועיים.

עד שבסופו של דבר ה"עוד שבועיים" הפכו להיות "בימים הקרובים" אז 4 ימים אחרי שקיבלתי את ההודעה האחרונה, התקשרתי אליהם ושאלתי לגבי המכשיר, רק שאז הגיע התשובה שחשבתי שאקבל, אך לא ציפיתי שאקבל, "הקונסולה כנראה לא תגיע בזמן הקרוב, למען האמת אנו אפילו לא יודעים מתי".

ברגע הזה אני פשוט נשברתי, אחרי חודשים ארוכים של ניסיון, שב-6 (או שאולי זה 5?) שבועות האחרונים אני בכלל לא התאמצתי אפילו לנסות להשיג כרטיס אשראי בינלאומי, מאחר ואני מעדיף לשלם עוד כמה מאות שקלים רק בשביל הביטחון שזה יהיה אצלי, בלי הצורך של להסתמך על אחרים (כבר יצא לי לקנות קונסולה לא תקינה ממישהו אחר, אשר נעלם אחרי הקנייה), פתאום אומרים לי "סליחה, אנו שיקרנו לך, אבל לא נורא, לפחות אתה לא לבד בסירה!".

עכשיו אם תסלחו לי אני הולך לנסות להתכונן למבחן במתמטיקה שיש לי מחר, כיף.
    שמע... אם אתה מסתמך על חלומות בלילה כדי לדעת מתי מגיעה קונסולה לחנות...
    סמוך עלי שכל חנות טובה,גרועה,דוברת אמת או שקר,כזו שאכפת לה ממך וכזו שלא - כל חנות רוצה למכור.
    מלאי קונסולות ה WII (אירופאיות, אמריקאיות זה סיפור אחר) היה אמור להגיע למדיה גיים שבועיים מאז שנמכרה האחרונה. בגלל בעיית אספקה לא ניתן עד היום להשיג את המכשיר במחיר סביר.
    אף אחד לא שיקר לך מכיוון שכל אחד מהעובדים אמר (או לפחות כך אני מקווה בשבילם) את האמת - הקונסולה צריכה להגיע בתוך שבועיים ובמחיר סביר יותר.
    ישנן בעיות באספקת מכשירים לפעמים - זה טבעי כאשר אין יבואן רשמי בארץ.
    הWII לא נדירה פחות מהפלייסטיישן3 - כמה חנויות מחזיקות מלאי של PS3?

רוצה לשמוע הערכות - תקבל הערכות (בהתבסס על הנתונים שקיימים בידינו).
    רוצה לשמוע אמת אבסולוטית? אין לי מושג מתי היא תגיע, שכן גם אם היא תגיע מחר יכול להיות תאונת דרכים וכל המכשירים יהפכו לערמת פלסטיק מכוערת ולא שימושית(בדיוק כמו הPS3 בתצורתו המקורית למעשה).
    בדיוק בשביל זה תנסה להבין עד כמה מיותר להתקשר כל 4 ימים - אל תרדוף אחרינו, אתה לקוח - אנחנו צריכים לרדוף אחריך.אבל כמובן שאני לא אתקשר סתם אם אין חדש נכון? כשיגיע תדע.
    אנחנו רוצים להביא מכשיר במחיר זול יותר לצרכן מ3000 שח - זה יוצר בעיות.
    אספקה מהירה ויקרה תמיד אפשרית, עובדה שהבאנו מכשירים ראשונים בארץ מהחנויות - זה לא חוכמה.

עצה אחרונה - אם יש למישהו בעיות אישיות עם החנות - תמיד ניתן לפנות אלי ישירות במייל, רוב העובדים בחנות לא מעודכנים ואני אחראי על ההזמנות ולעיתים רבות מעודכן יותר.
    מעבר לכך, בטלפון קשה לעיתים לתת תשובה טובה שכן העובדים כמעט תמיד עם לקוחות בחנות - אז יותר קל לומר "אין לי מושג מתי מוצר X יגיע - תשאיר את הטלפון" מאשר לתת תשובה מפורטת כמו "מוצר X הוזמן לפני שבועיים מהיבואן והצפי להגעתו הוא בעוד שבוע - באם לא יהיו בעיות עם המשלוח ומכון התקנים".

בברכה, צחי.
    [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    צחי, מילים לחוד, מציאות לחוד. מניסיוני אתכם אתם לא יצרתם אתי קשר כמובטח לאחר שהגיעה אליכם הסחורה המבוקשת. זה קרה לי אתכם עם מריו 64 DS וכמו כן גם עם קונסולת הווי. אם לא הייתי מנדנד לכם אז הייתי מפספס את הווי. הצלחתי לקנות מכם את האחרונה, אם הייתי מתקשר באיחור של שעה גם היא הייתה נמכרת לאחר, למרות שהשארתי פרטים שלי ובקשה מפורשת לשמור לי, בתיאום אתכם.

עצתי לכל אחד שבקשר אתכם, לא לסמוך עליכם, אלא לנדנד לכם לעתים קרובות אם הוא רוצה להבטיח לעצמו את קבלת המוצר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי רונן
    צחי, מילים לחוד, מציאות לחוד. מניסיוני אתכם אתם לא יצרתם אתי קשר כמובטח לאחר שהגיעה אליכם הסחורה המבוקשת. זה קרה לי אתכם עם מריו 64 DS וכמו כן גם עם קונסולת הווי. אם לא הייתי מנדנד לכם אז הייתי מפספס את הווי. הצלחתי לקנות מכם את האחרונה, אם הייתי מתקשר באיחור של שעה גם היא הייתה נמכרת לאחר, למרות שהשארתי פרטים שלי ובקשה מפורשת לשמור לי, בתיאום אתכם.

עצתי לכל אחד שבקשר אתכם, לא לסמוך עליכם, אלא לנדנד לכם לעתים קרובות אם הוא רוצה להבטיח לעצמו את קבלת המוצר.
    רונן - מילים לחוד ומציאות לחוד. אותו הדבר תקף לכל הצדדים.
    מנסיוני גם כלקוח של החנות וגם כעובד בה מאוחר יותר - בדרך כלל נדירים מקרים כאלו.
    אני לא אומר שלא היו לנו פשלות - או אפילו פשלות איתך.
    בסך הכל כולנו בני אדם, אבל אם אתה טוען שמדובר בדבר שכיח טעות בידך.
    ושוב - בדיוק בשביל זה השארתי את הדוא"ל שלי - אני לא מתפקד כמוכר בחנות (מלבד בימי שישי או במקרים נדירים) ובדרך כלל פנוי יותר להתעסק עם נושאים שהמוכרים לא יכולים להתמודד איתם בצורה אופטימלית פשוט כי הם בחנות משרתים לקוחות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    היו פעמיים, ואלו הניסיונות היחידים, כך שמדובר בפאשלה רצופה וגם מאה אחוז פאשלות.

אתה צודק, זה יכול לקרות, לכן בגלל זה הייתי מציע לכל לקוח, לא משנה של איזו חנות, לנדנד לה כל שני וחמישי.

מעבר לכך, אחלה חנות. ביקשתי שתשמרו לי את הקונסולה האחרונה ושמרתם, הייתם אדיבים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נראה שאני עדיין מקולל...

עבר כבר יותר משבוע מאז שהזמנתי את הווי, ושבוע מאז שהמשלוח נשלח לארץ, ועדיין זה לא הגיע אלי, ועוד מעבר לזה, עוד לא נחת אפילו בארץ.

נו מילא, לפחות במקרה הכי נורא יש ביטוח...
    שתף ב-Google+

הרשמה