תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    סיקור Raw האחרונה.
    Raw התחילה את הערב עם סינה אחרי שניצח בערב שעבר את אומאגה.
    הוא דיבר הרבה טראש טוק ועל זה שארמנדו אלחנדרו אסטרדה דיבר על זה שסינה ניצח בפוקס.
    סינה היה מוכן כבר בתחילת הערב לקחת אומגה בקרב חוזר אבל אז בא קואץ' לזירה והכריז על ה"רכישה" החדשה ביותר של Raw-קאלי הגדול.
    התחיל קרב בין סינה לקאלי וסינה כמובן קיבל מכות רציניות מקאלי משום שנלחם נגד אומגה בלילה שעבר ועם בחור כמו קאלי לא נשארים בזירה יותר מדי זמן.
    ארמנדו שהיה מחוץ לזירה הגניב לתוכה כיסא ולסינה לא הייתה ברירה אז הוא הפסיל את עצמו בכוונה ונתן לקאלי כמה מכות טובות לראש.
    בדיוק אחרי הקרב שנגמר בפסילה הגיע אומגה עם הסמואן ספייק שלו והכניס לסינה חתיכת מכה בגרון.
    לחדשות פחות משמחות: בקרב של rated rko נגד DX, טריפל אייץ' קיבל פציעה רצינית בשריר הרגל שלו-אותה פציעה ברגל שהוציאה אותה מלהתחרות כמעט לשנה בשנת 2001.
    צפוי שהוא לא יתחרה ב-raw במשך ארבעה חודשים עד חצי שנה.
    אחרי קרב סינה וקאלי באו לזירה לא אחרים מ-rated rko.
    גם הם החילו לדבר טראש טוק על כך שהם הצמד היחידי שהביס ו"השמיד" את DX ועל זה שבמהפכת השנה החדשה, מה שהיה ביניהם ל-DX היה מלחמה ולא קרב.
    אדג' נשבע שהוא ורנדי ישמידו את החצי השני של DX-שון מייקלס, בקרב handicap (שניים על אחד) בשבוע הבא ב-raw.
    שון נכנס לזירה ואמר שהוא יהיה לצידו של חברו הטוב טריפל אייץ' בשעת הניתוח שלו וכשהוא יחזור הוא יטפל בהם.
    אחר כך וינס הכריז על קרב סלבריטאים שהיו אחד לשני קוץ בתחת כבר הרבה זמן:דונלד טרמפ ורוזי אודונל. לא היו בקרב דברים מיוחדים. בקרב ניצח טרמפ.
    לאחר מכן היה קרב בין ג'ף הארדי לקני דיקסטרה-החבר הנותר מהספיריט סקוואד, על האליפות הבין-יבשתית. במהלך הקרב התערב ג'וני נייטרו לטובתו של דיקסטרה אך אז בא ריק פלייר וכשדעתו של השופט הוסחה במהלך הויכוח בין נייטרו לג'ף, הכניס פלייר לקני low blow וג'ף הצמיד את דיקסטרה למזרן וניצח בהגנה על תוארו.
    בקרב אחר התחרו ויקטוריה ומלינה נגד היריבות שלהן מיקי ג'יימס ומריה (בלילה שלפני כן ויקטוריה ומלינה עשו מן עסקה שקבעה שמלינה תעזור לויקטוריה לזכות באליפות אך כל החברות של מיקי ג'יימס התערבו ומיקי ניצחה בקרב. בקרב הזוגות של הדיוות ניצחו מלינה וויקטוריה.
    מאוחר יותר בערב היה קרב חוזר מ-new year's revolution בין קרליטו לכריס מאסטרס.
    בזמן שדעתו של השופט הייתה מוסחת, טורי לקחה את הפעמון שמסמל את תחילתו וסיומו של הקרב והטיחה אותו בראשו של מאסטרס. קרליטו ניצח בהצמדה לאחר המהלך הזה.
    בעוד קרב שהיה ניצחו קריים טיים את לאנס קייד וטרבור מורדוק וכך הרוויחו לעצמם הזדמנות נגד רנדי ואדג' על אליפות הזוגות.
    עד כאן הסקירה השבועית של raw. מקווה שנהניתם.
    אל תשכחו לבדוק את הסיקור של ECW ביום שלישי ושל Smackdown ביום שישי.
    שתף ב-Google+

הי terminator, אני רואה שהשקעת פה אז...
    נו מה אתה חושב או מקווה שיהיה בשבוע הבא ב - Raw וב - s.m וב - Ecw
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Destroyer
    הי terminator, אני רואה שהשקעת פה אז...
    נו מה אתה חושב או מקווה שיהיה בשבוע הבא ב - Raw וב - s.m וב - Ecw
    אני מקווה שבטיסטה ינצח בקרב כלשהו, שטייקר וקיין יתאחדו וב-ECW אני מקווה שלאשלי יגן על התואר שלו מול RVD בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הי טרמיניטור אתה ניחשתה לכון בקשר למה שיקרה ב- ECW ואני מקבה גם כן שטיקר וקיין יתאחדו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Destroyer
    הי טרמיניטור אתה ניחשתה לכון בקשר למה שיקרה ב- ECW ואני מקבה גם כן שטיקר וקיין יתאחדו
    אוקי אבל זה פחות משנה.
    אני רוצה תגובות על הסקירה עצמה.;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אתם לא אמורים לדעת
    ממש השקעה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי ריי מסטריו