תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  05.12.2006
  עיר
  זכרון יעקוב
  הודעות
  2,291
  אני מכין את המדריך הזה לרוב בשביל שאנשים סוף סוף ילמדו איך לשחק במפה הזאת, כי היא באמת אחת המפות הכי טובות במשחק, וחבל שאנשים לא יודעים איך להפיק ממנה את ה-100%.

  המפה לרובה מבוססת על הרכב בשם Hellbender. המטרה הסופית במפה היא לברוח איתו לפני שהזמן נגמר. כמובן שלמגנים יש הרבה אמצעים לעצור אותו, בין היתר להפיל אנטנה ולמחוץ אותו. בשביל לעשות את המפה יותר כיפית וגם מאוזנת הוסיפו גם מגנט שעושה לכם את ה-OBJECTIVE ה-5, אם תשרדו את הטרמפ. הנה כמה טיפים ואסטרטגיות שאני יכול לשתף אותכם ממה שלמדתי בזמן ש(O.o) היו פעילים.

  חשוב: הכי קל ללמוד את המפה (ובכלל כל המפות) עם שחקן יותר מנוסה שיסביר לכם בתוך משחק. ובזה אני חייב להודות לעידן (Hydro) שלימד אותי. :inlove:

  התקפה:

  המטרה הראשונה של המתקיפים היא לגנוב את המנוע של ההלבנדר. יש שתי שיטות לעשות זאת, שאחת הרבה יותר יעילה מהשנייה.
  1: תעלו לנקודה הזאת ותעשו WALL DODGE ישר לגג של המבנה שהמתקיפים מתחילים בו.
  3,2: תקפצו מהצד על ליד המקפצה, וא"כ ישר עליה שתוכלו לקפוץ באמצע האוויר ולהגיע יותר רחוק.
  4: המקפצה תשלח אתכם ישר לשמטח בו המנוע נמצא.

  הזהרו כשאתם עולים על המשטח כי רוב הסיכויים שהמגנים יניחו מוקשים עליו, אז תבדאו שהרסתם את כולם לפני שאתם מסתערים על המנוע. אחרי שלקחתם אותו, תקפצו ישר למטה ותפעילו את המגן שלכם, בשביל להגיע כמה שיותר רחוק מבלי למות.
  אחרי שהבאתם את המנוע לבסיס המטרה השנייה תהיה פתוחה, והיא לפתוח את הגשר כדי שהרכב שלכם יוכל לעבור. ברגע שההלבנדר מופיע תבדאו שנכנסים רק 2 לרכב, אחרת לא יהיו מספיק אנשים שימשיכו את ההתקפה על המטרה החדשה. נסו להגיע למטרה עם הרכב דרך המסלול מסביב, ותשאירו איש אחד על הSKYMINES (השוק של ההלבנדר) שיחפה עליכם בזמן שהנהג יוצא ועוזר למתקיפים האחרים. אם תהיו מספיק מהירים תוכלו להוריד את הגשר בזמן שההלבנדר עדיין מחפה עליכם ולחצות את הגשר לפני שהמגנים יורדים בחזרה. אחרי שחציתם את הגשר, ההתקפה נהיית הרבה יותר קשה, ואם השחקנים בהגנה מנוסים המשחק יסתיים במטרה הזאת. אך לא להתיאש! אם תשחקו בחוכמה ותשתמשו בטיפים פה תוכלו לעבור את ההגנה ולסיים את המפה. ברגע שההלבנדר חצה את הגשר תשלחו איש אחד שינסה לפתוח את השערים בצד השני של המפה. לרוב תנסו שזה יהיה אתם כי לא הרבה אנשים מנסים לפתוח אותו. באותו זמן ההלבנדר ינסה לעבור דרך המגנט, בשביל להסיח את ההגנה שיהיו מרוכזים עליו ולא עליכם.

  המגנט: יש הרבה אנשים שחושבים שלהשתמש במגנט זה מוות בטוח לרכב, אך אפשרי בהחלט לצאת בחיים אחרי ה"אומגה" הזאת. חשוב להציב סנייפר(ים) בגבעה בה המגנט אוסף את הכב כדי להחליש את כמות היריות שמכוונות עליו. מי שנמצא בהלבנדר יכול להתחיל להספים סקיימיינס (הכדורים של השוק) ולפוצץ אותם כשהם קרובים לאויב. חשוב: כדאי לכם להרוס את תותח המיניגאן כמה שיותר מהר בשביל להגדיל את הסיכויים של ההלבנדר לשרוד.
  אפשר גם לנסות להגיע לנקודת מעבר (המטרה) בדרך חלופית, פחות לינארית ופחות חשופה. הזהרו מהמלכודות כשאתם נוסעים שם, כדי שלא תבזבזו זמן לקבוצה שלכם.
  אחרי שעברתם את הנקודת מעבר, הגיע הזמן למטרה האחרונה, שהיא לצאת מהמגרש גרוטאות. אין הרבה מה להגיד פה חוץ משאל תנסו לעבור בדרך היותר קצרה (ליד האנטנה), כי המגנים יכולים להפיל אותה עליכם ולהרוס את הרכב. חשוב גם שהשחקן שיושב בסקיימיינס יפוצץ את צבא המוקשים שהמגנים הניחו בשבילכם.

  הגנה:

  ההגנה במפה קצת יותר קלה מההתקפה, אבל שלא תחשבו לא נכון, אם יש לכם יריבים חזקים אז היא יכולה להיות הרבה יותר מתסכלת. במטרה הראשונה כדאי לכם להפיץ את המוקשים שלכם ליד המטרה כדי שהמתקיפים ימותו ברגע שהם מגיעים למשטח. ברגע שהאויבים לוקחים את המנוע תקפצו מיד למטה ותשלפו את המיניגאן שלכם. המיני הוא הנשק הכי שימושי במצב הזה, אין ממש סיבה מיוחדת אבל תאמינו לי שהוא כן. אחרי שהמתקיפים הצליחו להחזיר את המנוע תעברו למטג ליד הגשר ותגינו עליו. אפשר לפזר מוקשים בסביבה גם כן. תהיו זהירים כשההלבנדר מצטרף לקרב על המטג. ברגע שההלבנדר מצטרף סדר העדיפויות שלכם משתנה, וההלבנדר הוא המטרה העיקרית עכשיו. אחרי שהם מורידים את הגשר תניחו מוקשים ותסתערו על ההלבנדר.
  ברגע שהם עברו את הגשר עדיף שתסתערו על ההלבנדר עד שאתם מתים, כי לרוב לא ישאר לו הרבה חיים. במטרה הזאת שחקני ההגנה צריכים לעבור לבסיס החדש ולגבעה בה המגנט מוריד ולהתחיל לירות על הרכב. אם המתקיפים לוקחים את הדרך הארוכה אז תנסו לתפוס את ההלבנדר בין המוחצים, ולהספים עליו כמה שיותר. המטרה הזאת לוקחת למתיקיפים בדרך כלל הכי הרבה זמן לעשות. חשוב: פקחו עין על המטג שפותח את השערים להלבנדר כי רוב הסיכויים שהמתקיפים יתגנבו לשם בלי שאתם שמים לב למורידים אותו.
  אחרי שהמתקיפים עוברים את הנקודת מעבר (Checkpoint), תעברו יש לבסיס החדש שלכם וישר תהרסו את החביות ליד האנטנה כדי להוריד אותה ולהכריח אותם לקחת את הדרך היותר ארוכה. סדר העדיפויות שלכם אמור להיות משהו דומה לזה:

  1. לפזר מוקשים בסביבה הלחוצה כדי להכריח את הרכב לעלות עליהם בלי שהמתקיפים ישימו לב.
  2. להתקדם כמה שיותר ולהוריד לרכב כמה שיותר חיים לפני שהוא מגיע לאיזור הקרב כדי שלמגנים האחרים תהיה עבודה יותר קלה בלהרוס אותו.
  3. להרוג מתקיפים ברגל

  אחרי שההלבנדר עבר את קו הסיום, המפה נגמרת והקבוצות מתחלפות (המתקיפים יהיו עכשיו מגנים ולהיפך).

  טיפים כלליים:

  1. לאורך כל מפה מוצבים מקפצות שמקצרות את הדרך שלכם מקצה לקצה פי כמה עשרות. כדאי לכם להשתמש בהם כדי להגיע למטרה מהר אם חברים לקבוצה שלכם קוראים לעזרה.
  2. אם יש לכם צ'אנס לקפוץ על ההלבנדר, תיקחו אותו. ביצוע של קפיצה זו לוקחת תזמון מושלם וכדאי לכם להתאמן בלעשות זאת, כי מאוד (אבל מאוד) קשה להרוג אותכם כשאתם על הרכב. הנשק הכי שימושי במצב כזה הוא הפלאק.
  3. אם אתם לוקחים את המגנט עם הרכב, נסו להציב צלפים על הגבעה שלכם כדי להרוג את האויבים ולהחליש אותם.
  4. מוקשים הם החברים הכי טובים של המגנים. השתמשו בהם כמה שיותר.

  סיימתי נראה לי :O

  take it away avishy
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  02.12.2006
  עיר
  גבעתיים
  הודעות
  1,020
  nice
  תבדאו ---> תוודאו שרק 2 נכנסים לרכב
  k gg
  DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
  מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  17.10.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  4,871
  בקרוב עולה + 2 טיפים שלי :ם
  Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  HoLoN
  הודעות
  2,428
  לא רע שוקי
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  30.11.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  1,186
  מזה אנשים התחילו לחשוב שהם סוסי אל.
  מה זה לנצל את המפה ב 100%...
  לפי דעתי אתה לא מנצל אותה אפילו ב 70%
  (לא שאני כן)
  ובקשר ללקחת את המנועה של ה HB , יש שיטה הרבה יותר טובה שאתה יוצא ממנה בלתי פגיע לפחות עד לרגע שלקחת את המנועה וגם אחרי זה עוד אפשר לברוח ללא פגע... או שאתה לא יודע, או שאתה לא רוצה לספר? :ם )
  מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  05.12.2006
  עיר
  זכרון יעקב
  הודעות
  3,994
  נכתב במקור על ידי BETZEFER
  מזה אנשים התחילו לחשוב שהם סוסי אל.
  מה זה לנצל את המפה ב 100%...
  לפי דעתי אתה לא מנצל אותה אפילו ב 70%
  (לא שאני כן)
  ובקשר ללקחת את המנועה של ה HB , יש שיטה הרבה יותר טובה שאתה יוצא ממנה בלתי פגיע לפחות עד לרגע שלקחת את המנועה וגם אחרי זה עוד אפשר לברוח ללא פגע... או שאתה לא יודע, או שאתה לא רוצה לספר? :ם )
  ואתה פשוט יודע?

  והדרך שאתה מדבר עלייה - ממש לא. בארץ זה עובד כי אנשים לא שמים לב לזה, אבל בעקרון יורידו אותך לפני שאתה מספיק להגיע לשם...

  "ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
  09/03/2008 - 06/02/1953
  Väkivalta!  Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900


  שתף ב-Google+

הרשמה