תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    טוב, מכיוון שבמדריך רכבים האחרון לא היו רכבי ECE, אבל היו את הרכבים הרגילים, צריך לדעת גם להשתמש ברכבי הECE אם הולכים לשחק ONS מתישהו. אז הנה לכם משהו לשטוף בו את העיניים:

Paladin
    חוץ מלהיות מאוד איטי ולנסוע כמו לבנה, הפאלאדין יחסית קל לשימוש.
    התותח העיקרי שלו עושה בערך 200 נזק בשטח סביר, שזה טוב מאוד כדי להרוג אנשים שהולכים ברגל בטווח קצר על בינוני, אבל לא הכי טוב נגד רכבים משוריינים כמו טנק הGoliath.
    למרות זאת, היריה השניה, המגן, היא המקום שבו כבודו וחוזקו האמיתי של הפאלאדין מונח.
    ה"יריה", בעצם, היא מגן אנרגיה גדול וחזק בעוצמתו, גדול מספיק כדי להגן ולכסות את הפאלאדין עצמו ועוד כח התקפה או Power Node. מאוד שימושי כאשר הקבוצה מסתערת על מטרות ממוגנות כהוגן, וגם להגן על ה Power Node הראשון שלך בזמן ששאר חברי קבוצה מסתערים לעבר הPower Node הראשון של הקבוצה הנגדית. משהו שאפילו אני גיליתי לאחרונה, שכשמשתמשים במגן, ובאותו זמן יורים את היריה העיקרית, הכדור שירית מתפוצץ על המגן וגורם נזק אכזרי ביותר לאנשי אויב מסביבך, דבר שיכול להיות שימושי כ-Last Resort. בהיותו כל-כך איטי, חסר תותח שני, ואינו יכול להעלות את המגן כלפי מעלה, הפאלאדין פשוט חסר תועלת נגד התקפות אויריות.

SPMA
    התקפה עם הSPMA היא מאוד קלה, אז אני רק אסביר את הבסיס.
    כשאתה נוסע ומגיע עם הSPMA קרוב מספיק כדי לתקוף את המטרה שלך, בדרך כלל Power Node, תכוון בערך לכיוון המטרה שלך ואז תירה את היריה המשנית שיורה טיל עם המצלמה. כשהוא נותן לך תצפית יפה על האיזור, לחץ על הכפתור הימני שוב בשביל לפרוס אותו. הוא יתן לך עכשיו מבט טוב יותר עם עיגול גדול וירוק על האדמה. הכפתורים של קדימה ואחורה (W S) ירחיקו או יקרבו את העיגול מהSPMA, בזמן שכפתורי הימינה והשמאלה (A D) יסובבו אותו מסביב לSPMA. ברגע שאתה מגיע למצב שהעיגול הוא על המטרה הרצויה, לחץ על כפתור ה-Fire כדי לירות פגז על המטרה. הפגז יטוס גבוה באוויר, ואז ירד ויפגע במטרה. בזמן שהפגז בגובה של 20 מטר באוויר הוא יתפזר ל5 פגזים קטנים, והקטנטנים האלה יעשו נזק מאסיבי לכל מה שיעמוד בדרכם.

אבל מה הטריק האמיתי בSPMA? למצוא נקודה טובה לירות ממנה.
    אתה חייב למצוא נקודה טובה ומבודדת לירות את הפגזים שלך ממנה, כי בזמן שאתה במצב המצלמה של הטיל, את עיוור לאיזור הקרוב לרכב שלך. למשל, דוגמא: ONS-IslandHop, קרב אכזרי מתנהל ליד הNodes, בזמן שאתה והSPMA החמוד שלך הולכים מאחורי הגבעה ומסתתרים שם - מקום מושלם לירות טילים על אנשים חפים מפשע! עוד טיפ קטן בשבילכם: טילי AVRiL יסתובבו, כשהם נעולים ושיש מצלמה, ישר על הSPMA שלך. אז תזכור להפריד את המצלמה ואת הSPMA שלך בעזרת תוק או גבעה, שלא יהיה קשר ישיר בניהם.
    אם אתה שם לב לסכנה מתקרבת לSPMA שלך, לחץ על ה-Alt-Fire כדי לפוצץ את המצלמה ולחזור למבט רגיל על הSPMA שלך. אפשר ללחוץ על 2 כדי לעבור לתותח הקודם ולהרוג כל מה שבא לכם! יש לכם פאקינג SPMA בידיים.

Cicada
    הרכב ECE המגניב הזה לוקח קצת יותר סקיל מרק להיות טייס, הוא גם צריך מפעיל תותח לייזר טוב כדי לשרוד.
    טיפים לטייס: הסיקאדה היא לא ממש רכב קל לתמרון, אז תסובב אותו בעדינות, כי אם תתקע בקיר, אתה תוכל לאבד מאוד בקלות 30-50 HP מהסיקאדה שלך ולהיות דומם לרגע, כך שהאויבים שלך שמתקמפרים על AVRiL יורידו אותך בקלות, חבוב. בגלל המהירות של הסיקאדה, לכוון על מטרה מסויימת עם הAlt-Fire לא תהיה משימה קלה לבעלי פינג של 50+. תצטרך ללחוץ כשבריר שניה לפני שאתה על המטרה או אפילו להאט ולוודא שאתה באמת מכוון על המטרה שלך - אבל תהיה בטוח שאתה חוזר לטוס מהיר מיד אחרי זה, או שיירטו אותך. ברגע שננעלת על המטרה שלך, תתחיל לברוח, לא יותר מדי רחוק, אבל מספיק רחוק או מאחורי איזה מכשול כדי שלא יפגעו בך. בזמן הזה, הסיקאדה שלך תטען טילים, וברגע שאתה מרגיש שהזמן נכון, תצוץ מאחורי מקום המחבוא שלך ותשחרר, Causing Destruction and Mayhem !
    טייס יקר - זכור: תרפא את הסיקאדה שלך! הזמן Spawn שלה מאוד מאוד מאוד (ואני מתכוון מאוווודדדד) ארוך, אתה לא רוצה לחכות יותר מדי, אתה רוצה דם! תנחת ליד Node נעול ותעשה לינק-אפ עם טייס המשנה שלך (שהוא גם מפעיל התותח השני שאסביר עליו בהמשך) ותרפא את הסיקאדה שלך במהירות, והיה כשיר לקרב חוזר. אם תעשה את זה כמו שצריך, אתה אמור להביא את הסיקאדה לאוויר כבר אחרי 30 שניות, שזה יותר מהיר מלחכות להיווצרותה, ולטוס כל הדרך מהCore שלך.

טיפים למפעיל התותח\טייס משנה: טייס המשנה לא צריך יותר מדי כישרון, אבל יש דברים שכדאי לו לדעת ולשנן:
    התותח שאתה מפעיל לא מיועד כדי לתקוף אויבים, הוא מיועד לשמור על הסיקאדה בחיים. תשתמש אך ורק בלייזרים אם אין יותר מדי סכנות מסביב, או אם מישהו תוקף אותך עם שוק, לייטנינג או AVRiL. להבות* הAlt-Fire שלך הם נשקך העיקרי. אם הם נורים (הלהבות), טילים שמכוונים אליך ילכו אל הלהבות במקום אליך, שזה חיוני בשביל לשרוד עם הסיקאדה. אתה יכול לירות להבה כל שניה או שתיים, ככה שאתה צריך להשתמש בהם בתזמון. אם יש הרבה אויבים שמשתמשים בAVRiL מסביבך, אל תירה את הלהבות בלי צורך, תשמור אותם כי מישהו הולך לירות עליך, ואתה צריך את הלהבות כדי לשרוד. ה-HUD שלך עוקב אחרי הטילים שנורים עליך, כך שאתה תדע כמה הם, וכמה זמן יקח להם כדי לפגוע בך.
    בקשר ללייזרים, תשתמש בהם רק במקרה אחד! אם האויב ירה עליך AVRiL, והטיל התבלבל בגלל הלהבות, לפעמים האויב יחליף לשוק או לייטנינג וינסה לפגוע בך ככה. במקרה הזה, תפסיק את הלהבות ותתחיל לירות עליו בלייזר. לא רק כדי להרוג אותו, גם אם לא תהרוג אותו הוא יקפוץ ויזנק כל הזמן, והאיים שלו יחלש. תבדוק שהוא תמיד תחת אש כבדה.

*להבות - לא ממש להבות, יותר כמו זיקוקים שמסיחים את דעת הטילים בעזרת חום.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    דווקא במדריך היה SPMA ו PALADIN, אבל אין לי בעיה שפתאום תהפוך להות צודק ;)
    עריכה - כן, יש לי בעיה.. בגלל התישנות אני לא יכול לערוך את המדריך ההוא... חפיף :ם
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אם הייתי מבין מה אמרת הייתי מגיב משהו יותר חכם.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    חוץ מCICADA היה שמה הכל, אבל זה היה רשום בדרך שונה מאיך שאתה רשמת.
    אבישי מה נסגר עם התחרות :ם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    יהיה טוב - פא פאם פא פא פאאאאם פא פא פאם.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    רכבי ה ECE דופקים תONS, נקודה.

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    כבר אני ואיליה עשינו סיקור על הרכבים מתי שה ECE יצא עכשיו זה כבר לא כ"כ משנה או עוזר :\
    שתף ב-Google+

הרשמה