תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    חברים יקרים, אני לא יודע אם כולכם מודעים לכך, אך הקהילות ב vgames נמצאות בהשגחה מתמדת כאשר הקהילות המושקעות ובעלות התוכן האיכותי ביותר מקבלות יחס טוב יותר בהתאם. ככל שנפעל לשפר את מצבנו כך... ישתפר מצבנו! D:

אז מה אנחנו צריכים לשפר אם ברצוננו להעלות את מעמדנו בסולם הקהילות?

הצעד הראשון הוא לגרום לקהילה שלנו להיות פעילה יותר: יש הרבה משתמשים לא רשומים/לא פעילים שמואילים בטובם לעיין מעט בחדשות האחרונות פורום. אם ברצוננו להתעלות מעל שאר הקהילות כל המשתמשים צריכים להגיב ולהראות עניין במתרחש בפורום.

הצעד השני- עלינו להביא יותר אנשים לקהילה! אני בטוח שכל אחד מכם מכיר מספיק אנשים שישמחו לגלות שיש קהילה תומכת ואיכותית ל FEAR עם מדריכים מעולים וחברים ברמה גבוהה.

מה עוד אתם יכולים לעשות? כל חבר בקהילה הזו בעל דעה וקול משלו, ומוזמן ביותר להביע זאת בדרך של פרסום יוזמות חדשות או מדריכים מכל סוג שהוא.

למה שאני, שסתם רוצה לשחק בשרת ולא רוצה שום קשר לקהילה, אשקיע מזמני הפרטי בפיתוח הקהילה?

כפי שהוזכר למעלה- ככל שיותר שחקנים ישקיעו בקהילה כך היא תגדל ותתפתח, וככל שהיא תגדל ותתפתח כך היא תקבל עוד תמיכה בצורה של שרתים, מימון פרסים ועוד הרבה.

אני אישית מאמין שהקהילה הזו בעלת פוטנציאל מטורף לחלוטין. כרגע אנחנו עדיין קצת מגמגמים בשל הזמן המועט מאז יציאת המשחק (זוהי הסיבה העיקרית לחוסר ההכרה של השחקנים עם הקהילה הקיימת) אבל אם כולנו נעשה מאמץ קטן, אנחנו יכולים להצליח- ולהצליח בגדול.
    כל מה שהצעתי למעלה הוא אך ורק לטובתכם- השחקנים. אתם פועלים למען עצמכם ולמען ההנאה שלכם מהמשחק.

הנושא הזה מיועד גם לקבלת ביקורת (שלילית או חיובית) מכם, השחקנים, לגבי הדרך שבה מתנהלת הקהילה ולהצגת רעיונות חדשים שתוכלו לחשוב עליהם.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    הנה תגובה......
    אני פעיל פה!!!!!!!!!!!:barbaric:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נ.ב.
    אני מבקש שכל תגובה בנושא הזה תהיה קשורה לנושא. לדוגמא: התגובה שמעליי לא קשורה לנושא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    ניראה לי אני הולך לפתוח תחרות כאן בפורום
    משהו קצת להעלות את רמת הפעילות
    (התחרות לא תהיה בלעדית אלא תהיה משותפת לשני פורומים
    כלומר התחרות תיפתח בשני פורומים שונים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נו מה, בכל פורום יעתיקו את הדיון פידבק שלי? :clown:
    טוב נו, ספיר יכול...

בכל מקרה, אני מסכים, לא צריך להפיל את הכל על המנהלים, שכל אחד יחשוב איך הוא יכול לתרום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כל אחד יכול לתרום, בדיוק כמו שאני כתבתי את המדריך לשוטגאן לפני שהפכתי למנהל. יש מספיק תחומים עליהם אפשר לכתוב בפורום. ספיר, יאיר ואני כבר התחלנו לעבוד על מספר דברים שיתרמו לקהילה, בצורה זו או אחרת (כמו לאיים על אנשים בכירים שיתרמו באנונימיות לויגיימס P= ).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    FEAR הוא משחק די מוגבל מבחינה קהילתית (דהיינו מודים, replays, מפות וכו') וכבד מבחינת זיכרון וחומרה על המחשב מה שגורם לזה שהוא אחד המשחקים המרתיעים שחקנים חדשים.
    ככה שבאמת דיי קשה להמציא נושאים לדבר עליהם... מדריכים למיניהם יגמרו בסופו של דבר, רוב הסיכויים שדיוני OT וכאלה לא ימשכו משתמשים חדשים, וטורנירים גם לא ממש ("טורניר" זה כינוי מה-זה מאיים לסיבוב מוזר עם שחקנים שהודיעו מראש על הצטרפותם.)

אכן שאלה כאובה.
    שתף ב-Google+

קהילת FEAR מסוגלת להרבה.
    אתר Vgames מסוגל לספק הרבה גם כן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי Jotam
    FEAR הוא משחק די מוגבל מבחינה קהילתית (דהיינו מודים, replays, מפות וכו') וכבד מבחינת זיכרון וחומרה על המחשב מה שגורם לזה שהוא אחד המשחקים המרתיעים שחקנים חדשים.
    ככה שבאמת דיי קשה להמציא נושאים לדבר עליהם... מדריכים למיניהם יגמרו בסופו של דבר, רוב הסיכויים שדיוני OT וכאלה לא ימשכו משתמשים חדשים, וטורנירים גם לא ממש ("טורניר" זה כינוי מה-זה מאיים לסיבוב מוזר עם שחקנים שהודיעו מראש על הצטרפותם.)

אכן שאלה כאובה.

לדעתי אפשר לעשות הרבה מאוד מעבר למדריכים וטורנירים, למשל פגישת הקהילה\לאן-פארטי מטורף עד הבוקר! דרך אגב, מה קורה עם כל זה? אפשר להתחיל לארגן לדעתכם?
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    כבר נפתח טופיק על נושא המודים. אמנם עוד לא יוצרים מודים מדהימים ל-FEAR בקהילה שלנו, אבל אני מבטיח שאני בעצמי אחקור את כל הנושא הזה ברגע שיהיה לי זמן (שזה אומר אחרי הבגרויות, כשתהיה לי הפסקה שבה אוכל לנשום).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    נכתב במקור על ידי gooligoogoo
    לדעתי אפשר לעשות הרבה מאוד מעבר למדריכים וטורנירים, למשל פגישת הקהילה\לאן-פארטי מטורף עד הבוקר! דרך אגב, מה קורה עם כל זה? אפשר להתחיל לארגן לדעתכם?
    מדובר פה על פעילות בפורום-->דיונים ומשיכת משתמשים חדשים לקהילות VGAMES

ויש כבר דיון למפגש קהילה וכרגע יש רוב בעד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    אל דאגה, בקרוב יגיע משהו שיעשיר את הקהילה כמו ש... כמו ש... לימון מעשיר שניצל צה"לי!
    על דברתי.
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני אשמח אם תחלוק איתי פרטים C_C"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Tepik
    אני אשמח אם תחלוק איתי פרטים C_C"
    אתה מבין, שניצל צה"לי הוא לא דבר טעים. כשמוסיפים לו לימון הטעם שלו משתפר ב... רגע, לא לזה התכוונת, נכון?
    דאמט. גם אני אשמח לראות מי הוא אותו איש מסתורי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    Paradise city
    נכון, אולי קשה להביא ריפליים או ליצור מודים אבל יש לנו קהילה אחלה!
    בדר"כ יש תחרות או 2...
    תמיד(נראה לי) שנוכל לקבל שרת לכל אירגון של משחק...
    ישנם גם משחקים רשמיים!
    קיצר ... מה אין?
    עקב כל עומס בלימודים, אז אני לא אהיה בפורום- ולא אוכל להשקיע למרות שרציתי לפני כמה זמן להכין מדריך לFEAR אבל הקדימו אותי ...
    Still got the blues
    (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תמיד נשמח להעמיד שרת לשרותם של שחקנים שרוצים לארגן משהו, ממלחמת קלאנים עד לאכילת גזרים בצוותא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ואם אין יותר מדי אנשים, אני חושב שאפשר אפילו לארגן סרבר מהמחשב שלי או של מנהל אחר. צריך לבדוק כמה אנשים יכולים להתחבר לאותו מחשב בלי לאגים וקראשים לפני שמנסים, though.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    דאמט. גם אני אשמח לראות מי הוא אותו איש מסתורי.
    כתבתי "משהו", לא "מישהו". אם כי יש אנשים שעונים יותר על ההגדרה הראשונה. אני לא רוצה להעלות סתם את הציפיות - זה עדיין מונח על שולחן השרטוטים.
    יאי! שמיילים חדשים!
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    T_T אני חייב להגיד משהו על איך שהצלחת להשחית שני סמיילים תמימים למראה (טוב, לא ממש תמימים...) לדבר נורא.
    או שזה סמיילי אחד? ואז מצבנו בכי רע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    ^כן, אני די גאה בזה. אבל עכשיו אנחנו אמורים לחשוב על הודעות שגם יתאימו לכל הסמיילים החדשים האלה, וזה לא פשוט.
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הרשמה