תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    האלן
    יש לי מספר שאלות
    שחקתי כבר דרך השרת של vgames,יש איזו שיטה למצוא אותו יותר מהר כי אני מחפש אחד אחד.
    2)איך אני יודע במי לירות,מי איתי,מה שם ה player שלי (סליחה במי שירתי שהיה איתי)עם הקבוצה שלי מובילה או לא?
    3)המשחק עובד לי טיפה איטי בהגדרות לא כל כך גבוהות,ובסינגל הוא עובד חלק על גבוהות,זה בגלל שזה ברשת?
    תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    ^"...It's like watching a car accident"
    טוב, אז ככה:
    1) תוסיף את השרת ל"מועדפים" שלך - תבחר אותו מהרשימה, בחר את הטאב של Favorites למטה ובחר "add to favorites". כעת בחר ב"Source" את ה-favorites במקום את ה-internet וקדימה הפועל.
    2) במצב DM - תירה בכולם.
    בכל שאר המצבים - תירה במי שלבוש כמו זברה.
    את שם השחקן שלך אתה בוחר ב-Client settings שנמצא מעל רשימת השרתים (ראשית עיין ב-http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1002920).
    כשאתה מחזיק את מקש הטאב מופיע בפניך לוח התוצאות. במשחק DM (כולם נגד כולם) מופיע הדירוג של כל השחקנים כאשר הטוב ביותר בשורה העליונה ומשם בסדר יורד.
    בשאר המצבים מופיעים שני לוחות - העליון הוא של הקבוצה שלך, אבל ניתן לראות גם את מצב הניקוד שמופיע תמיד בפינה הימנית העליונה - אם המספר שלילי - אתה מפסיד. אם הוא חיובי - הקבוצה השנייה מפסידה.
    3) כן. בחר הגדרות נמוכות יותר - עדיפים ביצועים גבוהים על איכות גבוהה.

וחוץ מזה, רצוי שתעבור על כל הפורום הזה קודם, כדי להימנע מאי נעימויות ומקריאות "זומג איזה נוווווווווווווב!!1".
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אם המשחק הוא בקבוצות (בויגיימס יש רק משחקים קבוצתיים, מלבד טורנירים) - מי יש לו פסים ירוקים על הבגדים הוא איתך. לכל קבוצה יש גם מראה אחיד, כלומר, אי אפשר להבדיל בין שחקנים לפי מראה, אבל אפשר להבדיל בין קבוצות לפי מראה. בנוסף, מעל כל חבר קבוצה מופיע האייקון שלו ולידו הניקניים, אפילו כשהשחקן מוסתר ע"י קיר - אבל לא הייתי מסתמך על שיטת האייקון, מאחר וקרה לי הרבה (כשרק התחלתי לשחק) שחשבתי שאויב הוא חבר כי ראיתי אותו בזוית שגרמה לאייקון של מישהו להיות בדיוק מעליו.
    המספר בפינה הימנית העליונה הוא ההפרש בין הנקודות של הקבוצה שלך לבין הנקודות של הקבוצה היריבה.
    במולטי פלייר, בניגוד לסינגל, המחשב שלך צריך לחשב יותר דברים. אני מניח שבעיקר מידע שהוא מקבל מהשרת. רצוי לשים את הגרפיקה על הגדרות נמוכות (בעיקר צללים, Anti-Aliasing ואפקטים). אם אתה משחק על ההגדרות הכי נמוכות (כן, כולל Pixel Doubling) אולי כדאי לבדוק הגדרות שלא קשורות לגרפיקה (באותו מסך שבו נכנסים לתפריט האפשרויות הגרפיות יש גם אפשרות להיכנס לאפשרויות של המחשב), כמו Force Restart או חישובים פיזיקליים. כל אלה יכולים גם הם להקל על המחשב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    דבר ראשון: ברוכים הבאים! אנחנו תמיד שמחים לקבל עוד שחקנים לקהילה!
    הלינק הזה יקשר אותך למספר מדריכים איכותיים שכתבו חברי הקהילה, דברים שיעזרו לך להשתפר בתור שחקן.
    עוד משהו- אתה יכול גם להוסיף את השרת ל"מועדפים" על ידי לחיצה על ה- favorites ואז add ip
    ולהכניס את: 80.179.149.235:29999
    כרגע יש שרת פעיל אחד, וסוג המשחק שבו הוא TDM (שתי קבוצות שמתחרות לפי מספר הריגות).
    נשמח לראות אותך משחק.

אגב, איזה טמבל אומר "זומג איזה נוווווב!!1"? זומג יצא מהאפנה!!1 D:

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    ברוך הבא לקהילה!
    דרך אגב, אם יש לך בעיה למצוא שם לעצמך בשרתים נסה את המדריך הזה.
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני בטוח שאתה תהנה מאוד בקהילה הזאת מזמינה וכיפית
    פשוט אחלה קהילה
    ברוך הבא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    תודה רבה כולם אני משחק ככבר כל היום במשחק(נוראה קשה)
    אולי מישהוא ממכם מזהה אותי הכינוי שלי זה avi1.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    avi1 כמו AVI? כי יש שחקן יחסית חדש שקוראים לו AVI.
    בכל מקרה, אני מקווה שתיהנה בשרתים. אם תהיה לך איזו הערה או הצעה לשיפור - אנחנו תמיד זמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    avi1 כמו AVI? כי יש שחקן יחסית חדש שקוראים לו AVI.
    בכל מקרה, אני מקווה שתיהנה בשרתים. אם תהיה לך איזו הערה או הצעה לשיפור - אנחנו תמיד זמינים.
    הא...זה avi1 שמתי לב שיש שם עוד אבי בגלל זה שמתי אחד עם זה יפריע לו אני יחליף ,
    המשחק נוראה קשה אני לא מספיק לראות מישהוא ואני כבר מת אבל זה כיף אדיר,ובנתיים עוד כמה חברים שלי מצטרפים בנתיים,רק לא הבנתי איך אני מכניס את השרת ל "מועדפים"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי mosdef
    המשחק נוראה קשה אני לא מספיק לראות מישהוא ואני כבר מת אבל זה כיף אדיר,ובנתיים עוד כמה חברים שלי מצטרפים בנתיים,רק לא הבנתי איך אני מכניס את השרת ל "מועדפים"

אל תדאג לגבי הקושי, הוא יורד לאט לאט אחרי שמתרגלים. ואם אנחנו כבר בנושא: הייתה לי תקופה שלא שיחקתי בפייר הרבה זמן בגלל שעברתי קצת ל CS, בכל מקרה, אחרי שחזרתי היה לי ממש קשה להתרגל למהלך המשחק.

לחלק השני של ההודעה שלך:
    כדי להוסיף את השרתים למועדפים אתה צריך לבחור שרת וללחוץ בחלק התחתון של המסך(אחרי שנכנסת למשחק ובחרת Multiplayer) על הטאב(Tab) שכתוב עליו Favorites. אחרי שלחצת יופיעו לך כפתורים נוספים. תבחר ב Add ip, ובשורה שעולה לך תכתוב "80.179.149.235:28888" ובלחיצה נוספת תוסיף את "80.179.149.235:29999" (שניהם בלי הגרשיים כמובן).
    מקווה שעזרתי!
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    נכתב במקור על ידי gooligoogoo
    אל תדאג לגבי הקושי, הוא יורד לאט לאט אחרי שמתרגלים. ואם אנחנו כבר בנושא: הייתה לי תקופה שלא שיחקתי בפייר הרבה זמן בגלל שעברתי קצת ל CS, בכל מקרה, אחרי שחזרתי היה לי ממש קשה להתרגל למהלך המשחק.

לחלק השני של ההודעה שלך:
    כדי להוסיף את השרתים למועדפים אתה צריך לבחור שרת וללחוץ בחלק התחתון של המסך(אחרי שנכנסת למשחק ובחרת Multiplayer) על הטאב(Tab) שכתוב עליו Favorites. אחרי שלחצת יופיעו לך כפתורים נוספים. תבחר ב Add ip, ובשורה שעולה לך תכתוב "80.179.149.235:28888" ובלחיצה נוספת תוסיף את "80.179.149.235:29999" (שניהם בלי הגרשיים כמובן).
    מקווה שעזרתי!
    כן תודה אחי,אגב חבר שלי מוריד את המשחק וזה כל פעם רושם לו שהשרת אופס וזה נסגר מה עושים?
    תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    השגיאה מופיעה אחרי שהוא מתקין או כשהוא מנסה לשחק? ובכלל, יעזור אם הוא יעשה סקרין שוט (print screen) של ההודעה ויעלה את זה.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    רגע רגע רגע... הוא נתקל בהודעה בזמן שהוא מוריד או אחרי שהוא מוריד, כשהוא מנסה להתקין או לשחק. כי אם זה בזמן ההורדה, יש מספיק מקומות אחרים להורדה. אפשר למצוא אותם באתר הרשמי של FEAR Combat, בדיוק כמו שרשמתי בטופיק "איך לשחק ב-FEAR Combat?"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי mosdef
    כן תודה אחי,אגב חבר שלי מוריד את המשחק וזה כל פעם רושם לו שהשרת אופס וזה נסגר מה עושים?
    תודה
    רציתי גם לעזור אבל אני רואה שאתה כבר מכוסה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    רגע רגע רגע... הוא נתקל בהודעה בזמן שהוא מוריד או אחרי שהוא מוריד, כשהוא מנסה להתקין או לשחק. כי אם זה בזמן ההורדה, יש מספיק מקומות אחרים להורדה. אפשר למצוא אותם באתר הרשמי של FEAR Combat, בדיוק כמו שרשמתי בטופיק "איך לשחק ב-FEAR Combat?"
    הוא הסתדר אחי תודה זה נסגר לו ב 80 אחוז וזה חזר שוב,תודהה רבה חברה אני והוא כרגע הולכים לשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    אבי בהצלחה אחי חולה עליך דברתי יזיין
    אש אש
    שתף ב-Google+

הרשמה