תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    חחח סיימתי עכשיו משחק עם סוד משהו כזה
    עכשיו הוא התלונן על זה שאני בורח.. כביכול לא משתתף בקרב יריות
    אחד מול השני עם שוק וסנייפר
    אז הנה אני מוריד לפניך תכובע סוד.. אתה יותר טוב ממני בצליפה (למרות שזה לא ממש נכון
    כי היה לי קירטועים וזה אבל שטויות)
    אבל סוד, אנריל זה לא משחק של צליפה נטו, אתה צריך להשתמש בטקטיקה ובמחשבה
    אל תזיין תשכל על זה שברחתי ממך או פחדתי להתמודד מולך.. כי עובדה שבסופו של דבר
    ניצחתי, חוץ מזה גם אתה ברחת ממני בדיוק אותו דבר ואני מתתי בגלל חוסר בזמן ולא בגלל
    היריות שלך.. וגם כמות הדאמג' שאני עשיתי הייתה יותר גבוהה משלך, אבל לא משנה זה
    קריטי, מה שרציתי להגיד זה שאנריל זה לא משחק של צליפה, זה משחק של מחשבה..
    כשתבין את זה.. תנצח

רק לרקורד מה שנכתב פה זה הכל בנימה טובה וזה
    סתם עשית לי מצב רוח טוב.. יאללה לילה טוב אנשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    leh lishon

:p
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני מניח ששיחקת נגד טומי
    הוא גם קורא לאנשים sounder וקאמפר
    לא להתרגש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Optical-illusion
    חחח סיימתי עכשיו משחק עם סוד משהו כזה
    עכשיו הוא התלונן על זה שאני בורח.. כביכול לא משתתף בקרב יריות
    אחד מול השני עם שוק וסנייפר
    אז הנה אני מוריד לפניך תכובע סוד.. אתה יותר טוב ממני בצליפה (למרות שזה לא ממש נכון
    כי היה לי קירטועים וזה אבל שטויות)
    אבל סוד, אנריל זה לא משחק של צליפה נטו, אתה צריך להשתמש בטקטיקה ובמחשבה
    אל תזיין תשכל על זה שברחתי ממך או פחדתי להתמודד מולך.. כי עובדה שבסופו של דבר
    ניצחתי, חוץ מזה גם אתה ברחת ממני בדיוק אותו דבר ואני מתתי בגלל חוסר בזמן ולא בגלל
    היריות שלך.. וגם כמות הדאמג' שאני עשיתי הייתה יותר גבוהה משלך, אבל לא משנה זה
    קריטי, מה שרציתי להגיד זה שאנריל זה לא משחק של צליפה, זה משחק של מחשבה..
    כשתבין את זה.. תנצח

רק לרקורד מה שנכתב פה זה הכל בנימה טובה וזה
    סתם עשית לי מצב רוח טוב.. יאללה לילה טוב אנשים
    בידיוק!
    קח למשל אותי, האם יש מישהו עם AIM גרוע יותר ממני? לא! ואני לא תמיד מקום אחרון

NOT (בעצם כן? )

98%
    Of the populations tells me to put shit in my signature. If you're one of the 2% who is tired of this, put this in your... wait... Dammit!
    UT id: Eyal297
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    חחח טומי הזה דפק בי באן על זה שהתעללתי בו בDM
    מיסכן... נראה לו ש UT זה החיים שלי.. ואם הוא דופק בי באן אני מתאבד..

חחחחח

דרך אגב... בשרת של ויגיימס יש TAM ו FREON... איך זה שלא שמת גם??
    מוזר :\

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    your suit is NOT black!
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    אל תתרגש משום דבר שאומרים לך במשחק זה ידוע שיש בקהילה שלנו כמה אנשים שלא יודעים להפסיד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    כן טומי מתעצבן אם אתה לא עומד במקום ועושה איתו קרב שוק וLG...

נגד אנשים עם איים יותר טוב ממני (וזה תלוי בעיקר בפינג ובPL), הסטייל שלי הוא כמה שיותר להימנע ממצבים שרואים אחד את השני. להשאיר רק את הספאם מעבר לפינות, לשלוט במפה, ולהיכנס לקרב פנים אל פנים רק כשאתה מפוצץ בחיים והיריב לא.

ב1 על 1 CA שעשיתי עם טומי הייתי תמיד בורח לו וחוזר ממקום לא צפוי, מביא בו LG ושוב בורח..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    נו משעמם טילים

מי בא לשחק ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    כאילו מה? ^_^
    כל גיימר עברו לפה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי Discord
    נגד אנשים עם איים יותר טוב ממני (וזה תלוי בעיקר בפינג ובPL),
    אתה לא חושב שאתה צריך להוריד קצת תאף?

יש לפחות 10 שחקנים בקהילה הזאת עם איים יותר טוב משלך ולא בגלל שיש להם פינג נמוך יותר. ואיים זה לא דבר שתלוי בפינג ו-pl, אני משחק בשבוע האחרון עם פינג 40-50 מאיזשהי סיבה ובכל זאת האחוזים שלי נשארים בערך אותו דבר. אל תתרץ את העובדה שיש שחקנים שמכוונים יותר טוב ממך בפינג או ב-pl, איים זה שליטה בעכבר נטו ואלא אם כן יש הבדל של איזה 60 פינג לפחות בין שני השחקנים.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    גם אני לא משחק התקפתי.. למה שאני ארוץ אחרי שחקן כדי להרוג אותו? מה אני פראייר?
    שהוא יבוא אלי =]
    משחק הגנתי הכי כיפי :ם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    אתה לא חושב שאתה צריך להוריד קצת תאף?

יש לפחות 10 שחקנים בקהילה הזאת עם איים יותר טוב משלך ולא בגלל שיש להם פינג נמוך יותר. ואיים זה לא דבר שתלוי בפינג ו-pl, אני משחק בשבוע האחרון עם פינג 40-50 מאיזשהי סיבה ובכל זאת האחוזים שלי נשארים בערך אותו דבר. אל תתרץ את העובדה שיש שחקנים שמכוונים יותר טוב ממך בפינג או ב-pl, איים זה שליטה בעכבר נטו ואלא אם כן יש הבדל של איזה 60 פינג לפחות בין שני השחקנים.
    אולי כדאי שתרגע קצת?
    אני יודע שיש אנשים עם איים יותר טוב ממני... לא אמרתי שלא.

הפינג והPL משפיע על האיים שלי וכשיש פינג גבוה או PL קשה לפגוע, ואז כמעט לכולם יש איים יותר טוב משלי... לידיעתך, לא תמיד אני משחק בשרתים ישראלים אז אני משחק גם עם פינגים קרובים ל100 לפעמים :|

הדבר היחיד שהתכוונתי היה שכשאני רואה שליריב יש עדיפות של פינג אז אני מנסה כמה שפחות להכנס לקרבות פנים אל פנים איתו...

איזה לחוץ אתה ויק לא יאומן... אם יום אחד תפגוש מישהו עם איים יותר טוב משלך אתה תתאבד :|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    נכתב במקור על ידי Discord
    אולי כדאי שתרגע קצת?
    אני יודע שיש אנשים עם איים יותר טוב ממני... לא אמרתי שלא.

הפינג והPL משפיע על האיים שלי וכשיש פינג גבוה או PL קשה לפגוע, ואז כמעט לכולם יש איים יותר טוב משלי... לידיעתך, לא תמיד אני משחק בשרתים ישראלים אז אני משחק גם עם פינגים קרובים ל100 לפעמים :|

הדבר היחיד שהתכוונתי היה שכשאני רואה שליריב יש עדיפות של פינג אז אני מנסה כמה שפחות להכנס לקרבות פנים אל פנים איתו...

איזה לחוץ אתה ויק לא יאומן... אם יום אחד תפגוש מישהו עם איים יותר טוב משלך אתה תתאבד :|
    מה שאתה אמרת זה שאם מישהו מכוון יותר טוב ממך זה רק בגלל שיש לך פינג ו-PL ואל תנסה פתאום לשנות את זה. ותאמין לי שאתה לא מחדש לאף אחד שאתה אומר שיותר קשה לפגוע עם פינג ו-PL... ואין דבר כזה "עדיפות של פינג" בשרתים בארץ תבין את זה. ההבדל בין 20 פינג יציב ל-32 פינג יציב בשרת נורמלי הוא כמעט בלתי מורגש, ואין סיבה שההבדלים יהיו גדולים יותר מ-12 פינג.

ואני לא לחוץ אבל אני שונא את כל אלה שחושבים שאם הם קנו עכבר חדש אז הם פתאום האיימרים הכי טובים בעולם, ואל תדאג לי.. אני לא יפגוש מישהו עם איים יותר טוב משלי :mad: :mad: :mad:

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    מה שאתה אמרת זה שאם מישהו מכוון יותר טוב ממך זה רק בגלל שיש לך פינג ו-PL ואל תנסה פתאום לשנות את זה. ותאמין לי שאתה לא מחדש לאף אחד שאתה אומר שיותר קשה לפגוע עם פינג ו-PL... ואין דבר כזה "עדיפות של פינג" בשרתים בארץ תבין את זה. ההבדל בין 20 פינג יציב ל-32 פינג יציב בשרת נורמלי הוא כמעט בלתי מורגש, ואין סיבה שההבדלים יהיו גדולים יותר מ-12 פינג.

ואני לא לחוץ אבל אני שונא את כל אלה שחושבים שאם הם קנו עכבר חדש אז הם פתאום האיימרים הכי טובים בעולם, ואל תדאג לי.. אני לא יפגוש מישהו עם איים יותר טוב משלי :mad: :mad: :mad:
    הנה ציטוט מדיוק של מה שכתבתי:
    "נגד אנשים עם איים יותר טוב ממני (וזה תלוי בעיקר בפינג ובPL)..."

אתה יודע מה, אפילו אם הבנת את זה בדרך הזאת אתה משום מה מתעלם שזה עובד גם לכיוון השני - אם אני מכוון יותר טוב ממישהו זה בגלל פינג ולא כי אני יותר טוב :| המילה "תלות" היא דו כיוונית, אז אין לך מה להגיד...

לרוב האנשים שאני משחק איתם 1 על 1 יש איים פחות או יותר כמו שלי. בדר"כ מה שקובע למי האיים
    יותר טוב במקרים האלה זה הפינג. זה כל מה שאמרתי. איך מהמשפט המסכן הזה הכניס אותך לסרטים אני לא יודע.

כשאני אומר שאיים תלוי בעיקר בפינג וPL, אני מתכוון שאיים תלוי בעיקר בפינג וPL. לא שום דבר אחר. אין פה שום רמז לזה שאני טוב יותר מאחרים, ואין פה שום קשר בעולם לעכבר החדש שלי שאיכשהו הצלחת להכניס גם אותו לנושא.

ולמה פינג זה שיקול עיקרי? כי עד לפני שבוע בכל השרתים היה לי פינג 40+ (שהרגיש כמו 100) וPL 20 קבוע, כך שלא ראיתי חצי מהיריות שלי ואלה שראיתי באו באיחור מורגש (כשניה) יחסית ל20 פינג שהתרגלתי אליו.

ודבר אחרון ויק, חבל שאתה "שונא" אנשים שאתה מכיר רק במשחק, במיוחד שאתה שונא אותם מסיבות שאתה בעצמך ממציא :| זה אומר עליך משהו לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    חח גפ פה לחפור?
    בכל מקרה אדי -
    כשיש לך דילאי של שניה בגלל PL אז גם קשה לפגוע בך , לרוב כשיש בעיות פינג כל השרת מרגיש את זה אם זה שרת ישראלי.
    אז טיעון של פינג ו PL למשחק פחות טוב זה טיעון של לוזרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אבל זה לא היה הטיעון שלי.
    הטיעון שלי היה:
    פינג גבוה=משחק יותר טקטי=פחות קרבות פנים אל פנים ויותר ספאם מעבר לפינות ושליטה במפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    וואי הנה התחלנו לחפור

בקיצור אין לי כוח לקרוא את זה..

"נגד אנשים עם איים יותר טוב ממני (וזה תלוי בעיקר בפינג ובPL)"

הבנתי מזה שאמרת שאם יש אנשים עם איים יותר טוב משלך אז זה בגלל שיש להם פינג נמוך יותר ופחות PL

מבין?

עכשיו שתוק

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    איזה מצחיק זה שגיא מוציא כל פעם את אדי טמבל:clown: נראה לי הוא היחיד שיכול לעשות את זה
    טוב אדי אתה באמת חופר...העיקר אתה אומר שגיא נלחץ
    שבט צופי הגבעתי!
    http://zofim.d-p.co.il/IPBNuke/

xtaz says:
    היתה מישי בשכבה שלי

כראו לה רנין

עכשיו אני חושב על זה

לרנין יש תחת מרנין
    שתף ב-Google+

הרשמה