תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    כדי להתחיל להזיז את העניינים, וגם כדי לעזור למי שצריך...
    הדיון יעסוק בשלבים הטובים לכל דמות. נעבור על כל הדמויות אחת בכל פעם, ונגיע לרשימה של כמה שלבים לכל דמות, לכל הדמויות.
    נתחיל עם פוקס, סתם כדי שיהיה מאיפה להתחיל ותראו איך זה עובד. אחר כך נמשיך לפי הביקוש.

אוקיי אז, פעם היה מקובל לחשוב ש-FD זה שלב טוב לפוקס, הרי יש בו הרבה מקום להספים לייזרים. אבל כעת, עם ההתפחות בMeta Game, אנשים למדו לעשות CGים כואבים מאוד על פוקס ובלי פלטפורמות לעצור אותם... לכן אני לא ממליץ עליו, אלא נגד דמויות שממש לא מסוגלות לדברים כאלה.
    DL64 - הרבה שחקני פוקס נוטים להימנע ממנו בגלל שהתקרה רחוקה ומאוד קשה להשיג Vertical KO's. מצד שני יש הרבה מאוד מקום לתמרונים ול-hit and run. כל זה הופך את השלב למאוד תלוי בדמות שאתה משחק נגדה. למשל פיץ' למשל, זה דיי איום כי היא תשרוד את אחוזים גבוהים מדי. אבל נגד מארת' זה יכול להיות מאוד נחמד הרי קשה לו לשלוט בכל כך הרבה מרחב.

עוד הצעות? אולי בכיוון הgay stages?
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    קורנריה לפי דעתי.. בכלל השלב הזה צריך להיות מוחרם כי הוא לא הוגן מבחינת כל מני דמויות. אין לי ממש מושג בקשר לשלבים בראנדום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    אנמנמנממנמנמ מישו יכול להגיד לי איזה שלבים טובים לג'יגלי ?
    אני יודע שמיוט סיטי וDREAMלנד אבל מה עוד?
    וגם איזה שלבים כדי לי להתרחק מהם? אני יודע ששלבים קטנים כמו מארת סטורי וכאלה
    אבל יש ספציפים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    לשחקני פאלקו אני יכול להמליץ על FD עם shorthop laser שאין יותר דבר אימבה מזה. רצים ומתקמפרים. גם YOSHI STORY די טוב באיחוד נגד דמויות יותר כבדות ופלאוטיות שיותר קשה להעיף אותן. YOSHI STORY זאת מפה די קטנה ככה שזה מפצה על זה שפלאקו עף די מהר כי אין הרבה לאן לעוף ככה שגם הדמויות הנ"ל עפות מהר. קורנריה טובה גם להתקמפר עם לייזרים WD וכו' זהו נראה לי ממש שאני יודע. יש הצעות ממה להתרחק אולי עוד שלבים טובים? משהו? מישהו? P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Kras
    לשחקני פאלקו אני יכול להמליץ על FD עם shorthop laser שאין יותר דבר אימבה מזה. רצים ומתקמפרים. גם YOSHI STORY די טוב באיחוד נגד דמויות יותר כבדות ופלאוטיות שיותר קשה להעיף אותן. YOSHI STORY זאת מפה די קטנה ככה שזה מפצה על זה שפלאקו עף די מהר כי אין הרבה לאן לעוף ככה שגם הדמויות הנ"ל עפות מהר. קורנריה טובה גם להתקמפר עם לייזרים WD וכו' זהו נראה לי ממש שאני יודע. יש הצעות ממה להתרחק אולי עוד שלבים טובים? משהו? מישהו? P:
    אהה נזכרתי גם מפות רעות שאני ממליץ לא לשחק בהן. FOD שהפלטפורמוט שזזות מפריעות לעשות shorthop laser שזה מאוד מציק וBF שהרבה פעמים אני נתקע מתחת לקצה ולא יכול לחזור עם הפיירבירד ולפעמים האדג' הוא די דפוק ואני לא נתלה למרות שאני עושה ILLUSION בדיוק לסוויטספוט ואני מת מזה. אבל יש סיכוי משהו כמו 1 ל8 שהמוזיקה בBF תהיה ממש טופ טייר ^^ בכל מקרה... תתרחקו מהמפות האלה!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    פאלקו גם ממש טוב בגייסטייג'ס. שלבים כמו קורנריה בהם הוא יכול לברוח ולהפסים לייזר (ברגע שיש לך ייתרון ב-% היריב חייב לבוא אלייך הרי), או טראש קילס מהתקרה עם שיין. הוא גם טוב בRC ופוקפלוטס מאותן סיבות LOL

פאף טוב בDL רק בגלל שה'קירות והתקרה' רחוקים מהשלב אז הוא שורד הרבה ומנצל את הריקוברי. במיוט סיטי בגלל שאין קצבות, יריבים עם UP B לאגי נדפקים. עוד שלבים טובים המממ ... האמת שזה מספיק לBO5 סט, לול. גם בריינסטר זה טוב נגד FF'ERS, בגלל שהם נדפקים מהלבה.
    שלבים רעים זה כל מה שקטן וגיי בעצם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי SideEffect
    אנמנמנממנמנמ מישו יכול להגיד לי איזה שלבים טובים לג'יגלי ?
    אני יודע שמיוט סיטי וDREAMלנד אבל מה עוד?
    וגם איזה שלבים כדי לי להתרחק מהם? אני יודע ששלבים קטנים כמו מארת סטורי וכאלה
    אבל יש ספציפים?
    גרין-גרינז הוא האהוב עלי, דאון-ת'רוו על הבלוקים זה רסט אוטומטי.
    אני אישית גם מאוד אוהב את פוקי פלווטס ואת ברינסטר.
    עריכה:
    אני אישית לא מעריץ גדול כ"כ של דרימלנד בגלל שקשה להרוג עם רסט מהתקרה. אם יש לי שני קאוטרסטייג'ז: גרינגרינז, ובהתאם לדמות שנגדי - ברינסטאר, מיוט סיטי או דרימלנד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    חיפה
    זה לא ממש עובד ככה, שלב לא יכול סתם "טוב לדמות" או "גרוע לדמות". זה תלוי נגד איזה דמות אתה משחק. למשל Yoshi Story מעולה ללואיגי נגד פיץ' או סאמוס אבל גרוע נגד מארת או פוקס. אז מה שאני אעשה עכשיו זה אתחיל לרשום Matchups של דמויות פופולריות ואיזה שלבים כדאי לבחור. בשביל לראות מאיזה שלבים להמנע חפשו את הMatchup ההפוך.

אתם: פוקס ||| היריב: פוקס
    כל מי שיש לי להגיד כאן זה שאם אתם יכולים לעשות את הChaingrab טוב יותר מהיריב אז תעדיפו Final, אם לא אז תשתדלו להמנע משלב זה.
    אתם: פוקס ||| היריב: פאלקו
    פיינל שלב טוב למרות הלייזרים, פאלקו מאוד פגיע לקומבואים שם. עוד שלב טוב זה Fountain of dreams שמפריע לפאלו להספים לייזרים.
    אתם: פוקס ||| היריב: מארת'
    Corneria ללא ספק הבחירה הכי טובה, הרצפה העקומה מפריעה לו לChaingrabs וקל לירות ולברוח. לדעתי גם Rainbow Cruise מאותן סיבות אבל פחות.
    אתם: פוקס ||| היריב: שיק
    Corneria, פשוט שלב טוב לפוקס. Yoshi story גם.
    אתם: פוקס ||| היריב: פיץ'
    Corneria - קל לבחור וקל להרוג אותה. Yoshi Story וGreen Greens גם שלבים טובים, קל להרוג אותה שם והיא לא יכולה לעשות Chaingrab
    אתם: פוקס ||| היריב: פאלקון
    זה מאץ אפ טוב לפוקס ואין בדיוק שלבים שעוזרים לו. Mute City לא רע. Fountain of dreams גם.
    אתם: פוקס ||| היריב: סאמוס
    Corneria עוד פעם. אם לא אז Yoshi Story וBattlefield
    אתם: פוקס ||| היריב: אייס קלימברס
    הפלטפורמות בYoshi Story וFountain of dreams מאוד מפריעות להם וNana נתקעת עליהם. גם התקרה נמוכה וקל להרוג אותם.

עד כאן על פוקס, אני אמשיך פעם אחרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    לתת באן מיידי ל poke floats ול yoshis island (השלב של ורדי) כזה שלב שבור!! >__<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    יושיז איילנד קיבל באן ממזמן האמת, הוא פשוט יותר מדי טוב לפוקס ופאלקו.
    וטל , אני הייתי בכיוון של שלבים כללים לכל דמות... לא צריך לפרט עד כדי כך למשל מארת' תמיד יאהב את מארת'ס סטורי ופיץ' תמיד תאהב את פיץ' לנד64.

שלבים לפאלקון... למישהו יש רעיונות?
    מקובל ללכת על שלבים גדולים כמו PS DL ו-FD.
    לאחרונה ראיתי שגם פאלקונים הולכים על DK64 בגלל שהוא גם די גדול והחזרה לא כל כך נדפקת בגלל הקצוות.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הרשמה