תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    טוב אז כסאמוס אני לא רואה את האגס(HugS) עושה את זה הרבה, לעומת זאת ווס עושה עולה הרבה עם FAIR ואני לא יודע ממש אם כדי להשתמש בזה או לא, אותו דבר לגבי מארט' למרות שאני רואה שזה הרבה יותר משומש.. (לעלות עם FAIR) הצעות :]?

Vall3y says:
    זהו אני לא שונא את בראול אוקיי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אני חושב שהוגו הוא זה שצריך להסתכל עליו. יש לו כל כך הרבה ניסיון שהוא יודע מה טוב ומה לא. הוא בדרך כלל משתמש בלקום רגיל, עם גלגול, או ledgedash. אם משתמשים בledgehopped fair לעיתים רחוקות מספיק אז זה דווקא כן מאוד מתגמל.
    עם מארת' fair זה לא כזה בטוח... בלי טיפר יש לזה בקושי סטאן או נוקבאק ככה שאתה מאוד פגיע אחרי, במיוחד ל-CC. אותו דבר ל-nair רק ש-nair עובד יותר טוב בגלל שתי המכות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    רמה"ש
    יש גם את החזרה הסודית שאני המצאתי ! לעלות עם הגראפל זה מפתיע לפעמים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    Nair עם מארת' יותר שימושי כשאתה עושה אחרי אדג'הוג.
    לגבי סאמוס, מה לגבי לעלות עם טיל?
    ledgedash זה בעיקרון האופציה הכי טובה.

אם יש פיצ'ז פה חוץ ממני, אשמח להסביר את העלייה האופטימלית עם פיץ' (פעם ראשונה ראיתי את Mikael עושה את זה ואני מצאתי שזאת האופציה הכי אמינה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אני לא טוב בלחזור מהקצה(במיוחד נגד אילון שעושה לי משהו במוח ואז אני לא חוזר בכלל ומת) אבל אם פאלקו זה כבר ידוע מההשיטות הטובות:לחזור עם DAIR או אם שני לייזרים כמו PC.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    האמת ששני אלה די מסוכנים. אם אתה לא עושה את זה טוב כמו BS, ואתה נפגע בלי קפיצה כפולה... אין סיכוי שאתה חוזר. אותו דבר גם לDair שלא מכסה מספיק שטח לדעתי ומשאיר אותך יותר מדי פגוע.
    ledgehop נמוך עם nair זה מאוד underated לדעתי...
    ויש את הwalljump ל-phantasm שזה גם מגניב.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אני לא אוהב את הwalljump לphantasm לדעתי זה די מסוכן, אם השחקן השני חושב שאתה עולה מהקצה עם מכה מסויימת, כל דבר נגיד raising attack או איך שלא קוראים לזה אז הוא נותן לדוגמא F SMASH ואתה אוכל את זה לפנים. לדעתי לשלב בין הרוב זה המיידגיימס הכי טובים כי ככה זה לא צפוי, אבל אני ממליץ על מה שגיא אמר ledgehop לnair אבל לדעתי זה גם יותר עדיף מהwalljump לphantasm.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    האמת פנטאסם לתוך אמצע השלב טוב גם בלי וולג'אמפ. אם עושים כמה ledgehops ריקים ואז פאנטאסם אז זה עוד יותר מפתיע. במיוחד אם אתה מקצר אותם. זה תמיד עובד.
    אבל אתה אמרת את זה - הכי טוב זה לשלב בין הכל ולעשות את מה שאתה חושב שהוא לא צפוי.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    נכתב במקור על ידי colday
    אני לא טוב בלחזור מהקצה(במיוחד נגד אילון שעושה לי משהו במוח ואז אני לא חוזר בכלל ומת) אבל אם פאלקו זה כבר ידוע מההשיטות הטובות:לחזור עם DAIR או אם שני לייזרים כמו PC.
    MUHAHA
    סתם סתם אני לא עושה כלום חוץ מאיןסוף WDים וסמאש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    אולי,איילון, אבל תכלס גם אזן לא עושה יותר והוא אחד השחקנים הטובים ביותר שיש.
    הכל בזכות המיינד בתת מודע...

ברצינות, אתה כנראה טוב בלנחש מה שהם הולכים לעשות.
    יש לך פוטנציאל. אם תיהיה קצת יותר רציני אני מאמין שתוכל לדרג גבוה מאוד בטורנירים כמו פעם. מקווה לראות אותך בפסטים ;)
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הרשמה