תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    HDMI, מעבד משודרג והארדיסק מורחב.

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נו, מיקרוסופט האלה.
    בכל מקרה, היא תהיה גם *זולה יותר*?

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    נו, מיקרוסופט האלה.
    בכל מקרה, היא תהיה גם *זולה יותר*?
    צודק אחי!
    אבל אם כבר עושים גירסה חדישה יותר שיוסיפו עוד דברים למשל מאווררים כי כולם יודעים שהאקס בוקס מתחמם.... ויכול אפילו להיכבה שיעשו עם זה משו!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    חלק מהשיפורים בגירסה החדשה הנ"ל הוא מעבד חדש שיתחמם פחות - לפיכך לא יצטרכו כל כך הרבה מאווררים.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    עיר
    באר שבע
    זה כמו שתגיד למה צריך שיקראו ל premium בשם שלו? :O
    כדי להבדיל בין הסוגים...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    למה תמיד עושים לי את זה? קניתי 360 לפני 3 שבועות.
    טוב נו, ממילא אני לא משתמש בכלל במקום בדיסק הקשיח, את הכניסת HDMI כבר תופס לי החיבור עם המחשב (וממילא כל התוכן של ה360 ב720P שלא דורש HDMI בכלל) וכל עוד המכשיר שלי לא עולה בלהבות לא ממש איכפת לי כמה מיקרון עובי הצלוחית שיוצרים עליה את המעבד...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    למה תמיד עושים לי את זה? קניתי 360 לפני 3 שבועות.

טוב נו, ממילא אני לא משתמש בכלל במקום בדיסק הקשיח, את הכניסת HDMI כבר תופס לי החיבור עם המחשב (וממילא כל התוכן של ה360 ב720P שלא דורש HDMI בכלל) וכל עוד המכשיר שלי לא עולה בלהבות לא ממש איכפת לי כמה מיקרון עובי הצלוחית שיוצרים עליה את המעבד...
    = אני פראייר. אפשר לצחוק צחוק מרושע?! מוהאטהאהאהאהאההההה!!!

לא נורא, לא נורא.
    אני ידעתי שה-DS זה אב טיפוס לגרסה האמיתית וחיכיתי ל-DSL. וזה היה שווה את זה. אני עושה אותו דבר עם ה-Wii. יצרנים בדרך כלל משדרגים את החומרה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    כפי שכבר אמרתי - שוין.

ההארדיסק הגדול מיועד בעיקר למדיה בידורית, סטייל תכניות טלויזיה וסרטים ב-HD, שניתן להוריד דרך XBL (זה בכלל רלוונטי לארץ? אני מתאר לעצמי שההורדות הנ"ל חסומות מחוץ לארה"ב בכל מקרה). לשמירות משחקים, הרחבות ודמואים 20 ג'יגה צריך להספיק (לפחות כל עוד משחקים בדמואים ואז מוחקים אותם, ולא שומרים הכל עד קץ הימים). כך או כך, ההארדיסק יהיה ניתן לרכישה בנפרד בכל מקרה, ככה שמי שבאמת רוצה יוכל.

בנוגע ל-HDMI, נציגים רשמיים במיקרוסופט טוענים שבינתיים אכן שוחררו כמה קונסולות עם HDMI למטרת הדגמה בלבד (דהיינו, בשביל איכות טובה יותר במסיבות עיתונאים), אך שעדיין לא ידוע שום דבר לגבי קונסולות כאלה לקהל הרחב. נצטרך לחכות ולראות.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    = אני פראייר. אפשר לצחוק צחוק מרושע?! מוהאטהאהאהאהאההההה!!!

לא נורא, לא נורא.
    אני ידעתי שה-DS זה אב טיפוס לגרסה האמיתית וחיכיתי ל-DSL. וזה היה שווה את זה. אני עושה אותו דבר עם ה-Wii. יצרנים בדרך כלל משדרגים את החומרה.
    אני יודע שזה לא כל כך קשור אבל מה ההבדל בין ds לבין dsl יש בניהם בכלל הבלדים???

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    כפי שכבר אמרתי - שוין.
    נכתב במקור על ידי ארז רונן

ההארדיסק הגדול מיועד בעיקר למדיה בידורית, סטייל תכניות טלויזיה וסרטים ב-HD, שניתן להוריד דרך XBL (זה בכלל רלוונטי לארץ? אני מתאר לעצמי שההורדות הנ"ל חסומות מחוץ לארה"ב בכל מקרה). לשמירות משחקים, הרחבות ודמואים 20 ג'יגה צריך להספיק (לפחות כל עוד משחקים בדמואים ואז מוחקים אותם, ולא שומרים הכל עד קץ הימים). כך או כך, ההארדיסק יהיה ניתן לרכישה בנפרד בכל מקרה, ככה שמי שבאמת רוצה יוכל.

בנוגע ל-HDMI, נציגים רשמיים במיקרוסופט טוענים שבינתיים אכן שוחררו כמה קונסולות עם HDMI למטרת הדגמה בלבד (דהיינו, בשביל איכות טובה יותר במסיבות עיתונאים), אך שעדיין לא ידוע שום דבר לגבי קונסולות כאלה לקהל הרחב. נצטרך לחכות ולראות.

כן, אפשר להוריד תוכניות וסרטים בXBL גם מהארץ, זה עולה נקודות כמו כל דבר אחר.
    הקטע הוא שזה כמו להשכיר סרט בVOD, לא לקנות. ככה שאפילו אם הורדת את ספיידרמן 2 ב-HD של 4 ג'יגה עדין הוא ימחק לך מהמכשיר 72 שעות אחרי שסיימת להוריד אותו.
    כרגע יש לי איזה 15 סרטונים ב-HD (כל מני טריילרים של סרטים ומשחקים) ועוד איזה 15 דמואים של משחקים ועדין יש לי מקום. אז על הדיסק הקשיח לא ממש מעניין אותי.
    הדבר היחיד שבאמת מעניין אותי זה המעבדים הממוזערים כי באמת חבל לי לקבל את המעגל מוות האדום יום אחד

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי yuvi77
    אני יודע שזה לא כל כך קשור אבל מה ההבדל בין ds לבין dsl יש בניהם בכלל הבלדים???
    כן, מוסיפים כמה דברים לא שימושיים כדי שפראיירים יחכו לה, וככה החברה יכולה לתרץ למה היא לא מורידה את המחירים: "הרי הוספנו שיפורים! זה לא אותו דבר"

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כן, מוסיפים כמה דברים לא שימושיים כדי שפראיירים יחכו לה, וככה החברה יכולה לתרץ למה היא לא מורידה את המחירים: "הרי הוספנו שיפורים! זה לא אותו דבר"
    אחי אתה מזה צודק אבל חיפשתי תמונות הוא ביג דיל נירא יותר מרובע וקטן זה מזה בולשיט...

הרשמה