תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 39
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    ציטוט של נציג אפיק מהפורומים הרשמיים:
    I'll leave the current implimentation of the Sniper as a surprise for you guys, but I do feel confident in telling you that there are no plans to impliment a Lightning gun in this title.
    Just to clarify, I'm not saying that we're using the UC2 design as a basis for UT. I was merely pointing out that we made a change to the fiction which made it more of an "Unreal weapon" and less of a "real-world weapon" that also allowed us to do more with it, such as the trail.
    Lastly, I do like the Lightning Gun, and it certainly has its place (as I said before) in that game[UT2004]. I think that one of the cool things that people need to consider in 2k4 maps is which of the two weapons to place, as it can have a pretty significant influence on how the map plays out (as is the case with all weapon placement). It's now permenantly part of the Unreal Arsenal, and there's no saying it won't make a comeback at a later date. Just like the Ripper, Stinger, Enforcers...
    מה שזה אומר זה שיהיה לנו רק סנייפר, אבל רוב הסיכויים שיהיה לו TRAIL, כלומר קו שמראה איפה פגעתם (כמו בLG ובשוק של היום). הLG יחזור כנראה במשחקים הבאים בסדרה, כמו שכמה מהנשקים הישנים יחזרו במשחק הזה.
    נשאלת השאלה לגבי העשן שהנשק משאיר אחרי שיורים בו - מה שמפריע בירייה הבאה ומכריח אותך לזוז קצת ולגבי הנזק שהוא יוריד והזמן בין ירייה לירייה(ROF) שלו.

איך שזה נראה כרגע (לפחות לי) אפיק כבר סיימו את כל ההחלטות המשמעותיות ("שוברות המשחקים") לגבי המשחקיות של אנריל טורנמנט 2007 וכרגע הם עובדים על הTWEAKS האחרונים בגרפיקה ובאיזון המשחקיות. אני כבר מריח את הדמו.

עריכה: אבל אל תפרדו מהLG עדיין! הוא יחזור כMUTATOR כמעט מייד עם יציאת המשחק - זה בטוח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Discord
    ציטוט של נציג בליזארד מהפורומים הרשמיים:מה שזה אומר זה שיהיה לנו רק סנייפר, אבל רוב הסיכויים שיהיה לו TRAIL, כלומר קו שמראה איפה פגעתם (כמו בLG ובשוק של היום). הLG יחזור כנראה במשחקים הבאים בסדרה, כמו שכמה מהנשקים הישנים יחזרו במשחק הזה.
    נשאלת השאלה לגבי העשן שהנשק משאיר אחרי שיורים בו - מה שמפריע בירייה הבאה ומכריח אותך לזוז קצת ולגבי הנזק שהוא יוריד והזמן בין ירייה לירייה(ROF) שלו.

איך שזה נראה כרגע (לפחות לי) בליזארד כבר סיימו את כל ההחלטות המשמעותיות ("שוברות המשחקים") לגבי המשחקיות של אנריל טורנמנט 2007 וכרגע הם עובדים על הTWEAKS האחרונים בגרפיקה ובאיזון המשחקיות. אני כבר מריח את הדמו.
    אחי אתה מכור XD

בכל מקרה תודה על העידכון ותכיר בדיון הנעוץ "אנריל 2007"

98%
    Of the populations tells me to put shit in my signature. If you're one of the 2% who is tired of this, put this in your... wait... Dammit!
    UT id: Eyal297
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    ROFL...
    מה שמצחיק שלא שיחקתי WOW כבר שנה וקצת...

תוקן. תודה על ההערה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    אהאאהאההאהחהחהחהחחהחהחהחחהחחהה!!
    בליזארד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Verose
    אהאאהאההאהחהחהחהחחהחהחהחחהחחהה!!
    בליזארד
    אמאלה, מה את עושה פה?

אדי זה היה כזה ידוע, כל כך ראיתי את זה בא, במיוחד המיוטייטור שלו.
    וגם, המאמר לא אומר שבטוחחחחחחח 100% שלא יהיה לייטנינג, הם רק אמרו שאין להם תוכניות כרגע.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    גל, אפיק ידועים בכך שהם לא מודיעים שום דבר אם הם לא בטוחים בו.
    כשנציג אפיק אומר ש"הוא מרגיש בטוח כשהוא אומר שאין תוכניות ליישם את הLG במשחק הנוכחי" זה אומר ש99.9% לא יהיה LG. הסיבה היחידה שהוא לא אומר את זה באופן של 100% זה בשביל שיישאר לאפיק חלון קטן לשינויים. החלטה נבונה, אם אתה שואל אותי.

חוץ מזה, הסנייפר מבחינת משחקיות הופך להיות מאוד מאוד דומה לLG שאנחנו מכירים אז אין טעם שיהיו שני נשקים אותו דבר.

כן - היו הרבה ספקולציות לגבי זה ואני יודע שזה לא כל כך "חדש", אבל זו הפעם הראשונה שנציג אפיק באמת מודיע את זה באופן (פחות או יותר) רשמי וזה בהחלט מצדיק דיון.

לגבי המיוטיטור זאת דעה שלי, ולא משהו רשמי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    Sniper - 60 damage
    Lightning - 70 Damage
    לא בא לי סנייפר.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    שתקו כבר אם הם יעשו את הסנייפר בערך כמו שהוא היה ביוטי99 אז זה נשק הרבה הרבה יותר טוב מה-LG סמכו עליי בעניין הזה..

הסנייפר של יוטי2004 מוציא שם רע לחלטורה ( קופמן ) ובכלל לא מתאים למשחק.

יוטי2007 נראה לי כמו משחק שיהיה הרבה יותר דומה ליוטי99 והסנייפר יישב עליו בול אם יעשו אותו כמו שצריך, אני מניח שאפיק הפיקו את הלקחים מהסנייפר שלהם ביוטי2004.

וגם אין שום סיבה שהנזק של הסנייפר ישאר אותו דבר.. ביוטי99 זה היה 67 והדשוט 150, ב-2004 60 ו-120, לכו תדעו מה יהיה ב2007.

בקיצור אין לכם מה להיות לחוצים.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    ישן..... :X
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Av!shee
    ישן..... :X
    לא זה לא. זה נכתב לפני יומיים שלושה. אם אתה רוצה אני אביא לך לינק ישיר להודעה ותראה בעצמך.

זאת הפעם הראשונה שנציג אפיק אמר את זה באופן רשמי. תכנס לBEYONDUBREAL ותראה שזאת החדשה הראשונה שם עכשיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה פורסם ב-21 בדצמבר:
    http://forums.beyondunreal.com/showthread.php?t=181030
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אפילו ככה זה נכתב לפני שבועיים וקצת וקצת מוזר שאתה קורא לזה "ישן"... במיוחד כשלא היה על זה דיון כאן עדיין :| (אם ראית את זה לפני שבועיים למה לא אמרת לנו?!)...

בBEYONDUNREAL זה פורסם כ"חדשה" רק אתמול:
    www.beyondunreal.com
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    כי זה נדוש... דוסקס הרבה על העובדה שלא יהיה LG, וזאת פשוט הודעה רישמית...
    זה כמו שעכשיו אני אגיד לך שעופרה חזה מתה מאיידס, זה חדש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Discord
    אפילו ככה זה נכתב לפני שבועיים וקצת וקצת מוזר שאתה קורא לזה "ישן"... במיוחד כשלא היה על זה דיון כאן עדיין :| (אם ראית את זה לפני שבועיים למה לא אמרת לנו?!)...

בBEYONDUNREAL זה פורסם כ"חדשה" רק אתמול:
    www.beyondunreal.com
    הוא שומר אמונים לאפיק.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    עזבו לא משנה אני עייף ואין לי כוח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    הבן אדם אמר מילה אחת, שהיא באמת בציניות, ואתה כותב על זה מגילה כהרגלך.
    לפעמים אין לך משהו שחייבים להגיד אדי.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אבל אני אוהב לייטנינג כי זה פשוט LG!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    ANI RAK LG