תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    דראקון, משחק לוח מבית FFG בתרגום והוצאה עברית של כוכבי כסף הוצאה לאור.

ביקורת באתר האיגוד
    http://www.boardgames.co.il/Contents...%EF&pageID=164
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    המשחק נחמד, אבל יש בו כמה בעיות של ניצחון אוטומטי ע"י זהב + דרקון + שיגור.
    זה קרה פעמיים באותו משחק.
    אני חושב שהמשחק מתאים לסביבות גיל כמו 10-12 בערך.
    יהונתן, אתה עוד תשלם על זה שגרמת לי להרשם לפה, אתה שומע אותי! אתה תשלם על זה!
    ואתה עדיין חייב לי הדגמה של דרך המדבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    אם יש מעט שחקנים צה יכול לקרות, אבל ככל שיש יותר שחקנים, הם מסוגלים "להקריב" פעולה שלהם על מנת למנוע את זה. כמו לשים אריחים באיזור "הבעייתי" ולמנוע שרשראות מנצחות, אריחי השמדה, אריחי שליטה. יש לא מעט דברים שניתן לעשות, אבל כמו שאמרתי, צריך תכנון ולכן זה מתאים גם לגילאים מבוגרים יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    למעשה, גם אנחנו נתקלנו ב"שרשרת הניצחון" במשחק השני. אבל במשחק השלישי, כמו שציקלופ אמר - התגברנו על זה. ע"י הזזת חדר, או השמדת חדר. אופציה נוספת היא הוספת הדרקונית לשרשרת, כך שמי שנמצא בה וכל הזמן לוקח זהב - גם כל הזמן מאבד אותו כי הוא נתקל בדראקון.
    אנחנו חבורה עם גילל ממוצע של 26, ומהמשחק השלישי ומעלה ששיחקנו - זה באמת נהיה מסובך וקשה יותר. הניצחון כבר לא מגיע באותה קלות.
    לשם השוואה, ב"מצודות" ניחצתי ללא תקלות ב-3 פעמים הראשונות ששיחקנו. עד שכולם תפסו את העניין, ומאותו משחק - זה נהיה ממש קשה ומאתגר.

לגבי דראקון, יש בו כמה אפשרויות משחק חלופיות, שמאד מוסיפות לו. אבל קודם תמצו את האפשרות הבסיסית, כי היא באמת יותר מורכבת ממה שהגעתם אליו.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הרשמה