תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    דבר ראשון, אני רוצה להבהיר שהטורניר הזה הוכן בחוסר אירגון שלא ייראה שוב בקהילת FEAR. אנחנו מבטיחים לכם תשומת לב מלאה מאיתנו ואנחנו נספק אותה.

fexor, העברתי את התלונות שלך לנושא "טענות מענות ומחמאות לאדמינים" כדי לא ליצור מצב של שני נושאים שבהם כותבים את אותו הדבר.

עכשיו- בגלל בלבול מסויים, השרת לא הוכן מראש בתור DM וכן לא התחשבו בבעיות שמציג טורניר "אקדח אחד" שהוזכרו בנושא הטורניר עצמו. בהתחלה ניסינו למצוא איזה שהוא פתרון מפוברק (שלא עבד, בלשון המעטה) והסתפקנו לבסוף ב TDM שבו מותר השימוש באקדחים בלבד.
    בשל המחסור באנשים שנגרם בשל הברזה המונית (זה באמת לא היה בסדר כלפי חבריכם. בושו לכם! D: ) האדמינים המפקחים השתתפו במשחק (דבר שלא ייקרה שוב) ופיספסו את ההזדמנות לעשות סקרין-שוט (יש לנו שני תצלומים יפים מאוד של מסך שחור, אם מישהו מעוניין).

לסיכום, כל צוות הניהול של קהילת FEAR מתנצל על חוסר האירגון הזה. אנו מבטיחים לקיים טורניר בשתי השבתות הקרובות, כאשר לשחקנים שהופיעו לטורניר הנוכחי יהיה מקום בטוח בשניהם.
    בקרוב יתפרסם דיון עם ההרשמה לטורניר הקרוב, שיהיה טורניר שוטגאן (אני רק מדמיין את החיוך על פניהם של רבים מכם P: ).

בהתנצלות כנה, צוות FEAR.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

חל בילבול קל באירגנון הטורניר, וזאת עקב בעייה רפואית דחופה שלי.
    אני ביקשתי ברגע האחרון מספיר לאדמן את הטורניר, והפלתי את זה עליו משמיים.

לא יחזור הדבר, עמכם הסליחה
    שתף ב-Google+

הרשמה