תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  קרב ראשון ללא אליפות : ג'ון סינה נגד K - FED : קייפייד נכנס ואומר שהקו'ץ אמר שהקרב בניהם יהיה קרב ללא חוקים ואחר - כך הוא מזמין את חברו ג'וני ניטרו. קייפייד לבוש עם קפפות וקסדה, ניטרו שם כיסא בעמצא הזירה והנה קייפייד עושה את המסטרלוק על סינה וסינה שבר את זה, סינה הולך לFU אבל אומגה נכנס לזירה ותקף אותו, קייפייד היגע לגב של סינה ועשה תנועה לא ידועה וספר ל1- 2- 3 וניצח את הקרב.
  - הזוכה : קייפייד פדיירליין

  *מאחורי הקלעים : קייפייד ו ניטרו הולכים ללוקרום וחוגגים ומריה מנסה לראיין את קייפייד אבל מלינה עוצרת אותה ואומרת לה לא לקרוא לקייפייד קייפייד בגלל שהשם שלו זה קייבין פדיירליין, מלינה אומרת למריה שהיא תביא לקייפייד מתנה הערב ומריה שואלת מה? מלינה אמרה למה לא נתראה בזירה הערב ומלינה הסטירה לה.

  * מאחורי הקלעים : DX מתכננים את הערב.

  * מאחורי הקלעים : הקו'ץ אומר שהלילה של סינה עוד לא נגמר ושהוא יצטרך להתמודד נגד אומגה, אסטרדה, ניטרו, והקו'ץ ב4 על 1 קרב הנדיקפ.

  * קרב 8 מתאבקים טאג : קריים טיים & היילנדרס נגד צ'רלי הסס ובנג'מין & קייד ומורדוך : שייד ספר למורדוך כדי לזכות.

  * וידיאו של רסלמניה 3 : הוגן נגד אנדרה על אליפות הWWF .

  * ג'ף הארדי נגד רוב קונאוי : קונאוי אמר שאם הוא יפסיד להארדי הוא יפרוש ברו. ג'ף ניצח את הקרב ב3 שניות והנה מר.מקמהון נכנס לזירה ואמר שקונאוי לא יפרוש RAW הלה הוא מפוטררר....

  * DX באו לזירה ודיברו על כל הימים שהם בWWE ושהם הFUTURE HALL OF FAMERS והרבה.

  * מלינה נגד מריה : ויקטוריה ניכנסה לזירה מלינה ניצחה את מריה. ויקטוריה רצתה לתקוף את מלינה אבל החילטה ללכת על לילין גרסיה ומיקי ג'מס רצה לזירה לשמור הליה.

  * קרב טאג טים : ריק פליר עם קרליטו וטורי נגד קני וכריס מסטרס : קני ומסטרס ניצחו את פליר וקרליטו.

  * עוד קרבות נוספו לניו ירס רבולושיון : כריס מסטרס נגד קרליטו ו קני נגד ריק פליר.

  * 4 - 1 הנדיקפ קרב : אומגה & אסטרדה & ניטרו & הקו'ץ נגד ג'ון סינה : סינה הפסיד בפסילה לאחר שפגע באומגה עם הכיסא ואחר כך הוא הביא לכל אחד FU.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  ניתן לראות את התוצאות גם באתר של ה-WWE
  שתף ב-Google+

הרשמה